יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

ננעלתם מחוץ לבית?

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

נתקעתי מחוץ לבית בלי מפתח ננעלתם מחוץ לבית police-tag
050-5757-888

מה עושים כאשר ננעלתם מחוץ לבית?

ישנם מצבים לא נעימים בחיים, מצבים אשר יכולים להתרחש לכל אחד מאיתנו. כמו למשל המצבים שבהם אתם ננעלים מחוץ לבית או נתקעים בלי מפתח. אלו הם מצבים לא נעימים מכיוון שאתם יכולים למצוא את עצמכם חסרי אונים. אינכם יכולים להיכנס לבית שלכם ולא יכולים להמשיך בשגרת היום. אז מה עושים אם ננעלתם מחוץ לבית?

ננעלתי מחוץ לבית בלי מפתח - זהו אחד המצבים הנפוצים בדלתות בהן יש ידית קבועה. במקרים רבים אנשים יוצאים לרגע מהבית בשביל לדבר עם השכן ואז הדלת נסגרת מאחוריהם והם לא לקחו מפתח. מצבים אחרים הם כאשר ממהרים לעבודה ומרוב שממהרים טורקים את הדלת ושוכחים לקחת את המפתח. ואז אתם מגלים זאת כאשר אתם כבר בחוץ ולא ניתן לפתוח את הדלת. זהו הרגע שבו אתם מתקשרים למנעולן ואומרים ”ננעלתי מחוץ לבית בלי מפתח“. האמת שמבחינה טכנית הדלת אינה נעולה, היא פשוט טרוקה.

מה ההבדל בין דלת נעולה לבין דלת טרוקה? דלת נעולה היא דלת אשר השתמשו במפתח על מנת לנעול אותה והבריחים נמצאים בתוך המסילות. דלת טרוקה היא דלת אשר מאובטחת אך ורק על ידי הלשונית וניתן לפתוח אותה די בקלות. הפתרון המומלץ הוא להזמין מנעולן לפריצת דלת טרוקה, אך יתכן שתוכלו לעשות זאת בעצמכם בעזרת בקבוק פלסטיק גזור - גזרו חתיכת פלסטיק מבקבוק שתייה ונסו להכניס אותה למרווח בין הדלת למשקוף על מנת לדחוף את הלשונית. פריצת דלת טרוקה היא אכן דבר קל ומהיר, אך לצערכם זה לא תמיד המקרה.

איבוד מפתחות

מקרה אחר שבו ננעלתם מחוץ לבית יכול להיות בגלל איבוד מפתחות. תתפלאו אבל זה קורה הרבה! אנשים יוצאים מהבית, נועלים את הדלת ובמהלך היום מאבדים את המפתחות. במקרים רבים זה קורה כאשר אנחנו מבלים בסוף השבוע ואולי קצת מוסחים ואז שוכחים איפה שמנו את המפתחות. במקרה כזה, אם אין לכם מפתח ספייר בהישג יש, ננעלתם מחוץ לבית ואתם צריכים להזמין מנעולן. זה המקרה שבו יוסי מקבל את שיחת הטלפון ”יוסי, תעזור לי נתקעתי מחוץ לבית בלי מפתח“. במקרה שכזה יוסי מגיע ומבצע פריצה של הדלת. לאחר הפריצה מתבצעת החלפת צילינדר ואז אתם יכולים לפתוח את הדלת בעזרת מפתח חדש. אם תמצאו את המפתח הישן הוא לא יהיה שמיש לאחר שהוחלף הצילינדר.

תקלות טכניות

יתכנו מקרים שבהם ננעלתם מחוץ לבית גם אם לא איבדתם את המפתח. בדלת ישנם רכיבים שונים הקשורים לנעילה ויש דברים שונים אשר יכולים להשתבש ולא לאפשר לכם לפתוח את הדלת. למשל יתכן שהצילינדר התקלקל או המנגנון ואז אתם לא מצליחים לפתוח את הדלת. גם במקרה זה הפתרון הוא להזמין מנעולן. כאשר המנעולן יגיע הוא כבר יבדוק מהו החלק התקול ויבצע את התיקון הנדרש על מנת שתוכלו לחזור להשתמש בדלת בצורה תקינה.

נתקעתי מחוץ לבית בלי מפתח… ב 4 בבוקר!

באופן אירוני, הרבה מהמקרים שבהם ננעלתם מחוץ לבית מתרחשים דווקא ברגעים הכי לא נוחים. נכון שאף רגע הוא לא נוח בשביל להיתקע מחוץ לבית, אבל זה תמיד יותר מבאס כאשר זה קורה באמצע הלילה. אך אל דאגה, יוסי הוא מנעולן 24 שעות אשר עונה לקריאות חירום. אם צריך, אתם יכולים להתקשר ליוסי גם באמצע הלילה ולהגיד "נתקעתי מחוץ לבית בלי מפתח“. יוסי יגיע במהרה ויפתור את הבעיה. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות מקצועי 24/7.