יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

עינית לדלת פלדלת » עינית לדלת רב בריח

שירות התקנת והחלפת עינית לדלתות פלדלת ורב בריח

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

עינית לדלת פלדלת עינית לדלת רב בריח
050-5757-888

התקנה והחלפת עינית לדלת

אם אתם תוהים למה צריך עינית לדלת רב בריח, רק דמיינו את הסיטואציה הבאה: מישהו נוקש בדלת, או מצלצל בפעמון, אבל אתם לא יודעים מ עומד בצד השני של הדלת. אתם לבד בבית ואתם חוששים לפתוח; זהו אינו קול מוכר של מישהו מבני המשפחה, ואתם חוששים לפתוח את הדלת. האמת שהחשש שלכם מוצדק, בימינו לא רצוי לפתוח את הדלת בפני זרים. לא חסרים מקרים בהם אנשים נפלו קרבן לשודדים וכל מיני נוכלים. הם עשויים להתחזות לעובדי עירייה, חברת חשמל, אינסטלטורים וכל מיני תירוצים בשביל להיכנס לדירתכם. התקנת עינית לדלת יכולה לפתור את הבעיה.

אוכלוסיות מסוימות כמו קשישים החיים לבדם, או כל מקרה שבו הילדים נמצאים לבדם בבית, יוצרים סיכון גדול במיוחד. התקנת עינית לדלת פלדלת יכולה לשמור על הוריכם המבוגרים וגם על הילדים שנשארים לבד בבית. אם יש לכם עינית בדלת היא מספקת תמונה ברורה של מי שנמצא בצד השני; הזמינו מנעולן לצורך החלפת עינית לדלת.

מה צריך לדעת על עינית לדלת?

אם אתם מעוניינים בהתקנת עינית לדלת פלדלת, כדאי לדעת שישנם סוגים שונים של עינית לדלת: חלקן הן עיניות רגילות וחלקן הן עיניות דיגיטליות. התקנת עינית רגילה היא בסך הכל התקנה של עדשה קטנה על חור בדלת. העדשה הזו מאפשרת לכם לראות מי נמצא בצד השני של הדלת, אך אינה מאפשרת למי שבחוץ לראות אתכם. עינית זו עושה את העבודה אך היא מעוותת את התמונה ויוצרת אפקט של עין הדג. זה יכול להיות קצת בעייתי עבור כבדי ראייה ואנשים מבוגרים. ילדים גם עשויים להתקשות להגיע לגובה של עינית הדלת.

הסוג השני הוא עינית דיגיטלית. אם יש לכם עינית רגילה אולי תרצו להזמין מנעולן לצורך החלפת עינית לדלת פלדלת על מנת לשדרג אותה לדיגיטלית. עינית דיגיטלית היא בעצם מצלמה אשר מאפשרת לכם לראות על מסך קטן מי נמצא מחוץ לדלת. כמובן שהיא יקרה יותר מעינית רגילה, אך היא מספקת לכם נוחות גדולה יותר ומקלה את השימוש גם על ילדים ואנשים מבוגרים. אם בחרתם בעינית דיגיטלית, כדי שתשוו בין המוצרים השונים מכיוון שלחלקם ישנן תכונות מתקדמות יותר. ניתן למצוא עיניות אלחוטיות שהן פרקטיות מאוד. עיניות מסוג זה מתחברות לאינטרנט ומאפשרות לראות מי נמצא בדלת גם מבלי לעמוד מול הדלת. זאת אומרת שאתם יכולים לראות מחדר השנה ואפילו שאתם מחוץ לבית (כל זאת באמצעות אפליקציה המתחברת לטלפון הנייד). ישנן אפילו עיניות אשר מקליטות את הווידאו, דבר שיכול להיות שימושי במקרים מסוימים, לאו דווקא ענייני ביטחון.

מי מבצע התקנת עינית לדלת?

אם ברצונכם לבצע התקנת עינית דיגיטלית או התקנה של עינית רגילה (כמו גם החלפת עינית לדלת), תמיד מוטב לעשות זאת באמצעות מנעולן מוסמך. מבחינה טכנית אין מדובר בעבודה מורכבת, לכן גם המחירים של התקנת עינית לדלת פלדלת הם זולים. אך למרות שזו עבודה פשוטה עדיין תרצו שהיא תתבצע כראוי ובצורה אסתטית. למשל אם העינית לא תותקן בדיוק באמצע זה עלול להיראות מגוחך. כמו כן יש לקחת בחשבון שלא כל הדלתות הן בעלות אותו העובי, ולכן מוטב לעשות זאת בעזרת מנעולן אשר יבדוק את עובי הדלת ויביא איתו עינית מתאימה. כך תוכלו להיות בטוחים שההתקנה תתבצע לשביעות רצונכם.

כמה עולה התקנת עינית לדלת / החלפת עינית לדלת?

המחיר של התקנת עינית לדלת רב בריח, או כל דלת אחרת, מורכב משני דברים - עלות ההתקנה ועלות המוצר. אם מדובר בעינית פשוטה וזולה אשר עולה כמה עשרות שקלים, יתכן שההתקנה כולה תעלה מעט יותר ממאה שקלים. אם מדובר בהתקנת עינית דיגיטלית, העלות יותר גבוהה מכיוון שעלות המוצר גבוהה יותר. עינית פשוטה עם מצלמה ומסך יכולה לעלות כ 250-350 ש“ח, אך עבור עיניות מתקדמות עם חיבור אלחוטי העלויות יכולות לנוע בין 600-700 ש“ח.

כמו תמיד יוסי המנעולן עומד לשירותכם עם שירות מקצועי של התקנת עינית לדלת פלדלת. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות מהר והתקנה איכותית בכל סוג של דלת. לאחר ההתקנה תוכלו להרגיש בטוחים יותר בכל פעם שמישהו יעמוד בדלת ויבקש להיכנס.

מתי נזדקק לתיקון עינית לדלת?

תיקון עינית לדלת מתבצע כאשר העינית הקיימת אינה מתפקדת כראוי. תפקידה של העינית היא לאפשר לנו לראות מי נמצא בצד השני של הדלת. זהו כלי פשוט וחשוב מאוד לביטחון האישי. כולנו יודעים שיש להיות זהירים בפתיחת הדלת בפני זרים, ולכן חשוב לראות מי נמצא בצד השני. העינית מותקנת על דלת הכניסה לבית ומאפשרת לנו לראות מי נמצא שם.

עינית היא אביזר פשוט ואינה נוטה להתקלקל. היא עשויה להחזיק במשך שנים, אך לא לנצח בכל זאת ישנם מקרים בהם העינית מתקלקלת ואז צריך לבצע תיקון עינית לדלת רב בריח או תיקון עינית לדלת קיימת.

העינית היא כלי אופטי פשוט, אך היא יכולה להישבר או להיסדק או פשוט להפוך לעכורה. וכאשר העינית האופטית אינה תקינה איננו יכולים לראות בבירור מי נמצא בצד השני של הדלת. זהו מצב המסכן אותנו, במיוחד כאשר יש בבית ילדים או קשישים העשויים ליפול קרבן למעשי נוכלות וניצול לרעה.

אם העינית בדלת הכניסה אינה מתפקדת כראוי, הזמינו מנעולן לצורך תיקון עינית לדלת.

תיקון עינית לדלת רב בריח

למעשה איננו מבצעים תיקון של העינית אלא החלפתה. עינית אופטית היא דבר פשוט וזול, וגם פעולת ההחלפה היא פעולה מהירה. המנעולן ישלוף את העינית. זה נעשה באמצעות סיבוב שני חלקי העינית (הצד החיצוני והצד הפנימי) לשני כיוונים מנוגדים. כמובן יש לעשות זאת כאשר הדלת פתוחה על מנת לקבל גישה לשני הצדדים.

לא תמיד העינית נשלפת בקלות ולעתים יש צורך במכות פטיש עדינות על גבי מברג על מנת לשחרר את העינית. חשוב לעשות זאת בנקודה הנכונה ובזהירות, איננו רוצים שהמברג יחליק וישרוט את הדלת. יתכן גם שנעשה שימוש בשמן WD40 על מנת לשמן את ההברגה והוציא את העינית בקלות.

לאחר שהמנעולן שלף את העינית ניתן לבצע את החלפתה. עינית היא מוצר פשוט, אך בכל זאת צריך לוודא שגודל העינית מתאים לעובי הדלת. ישנם מקרים בהם צריך להרחיב מעט את החור, גם את זה נעשה בעדינות על מנת לשמור על מראה אסתטי.

תיקון עינית לדלת פלדלת

אם העינית שלכם אינה מתקפדת כראוי ואינה מספקת לכם תמונה ברורה, אך תדחו את הטיפול בבעיה. לא חסרים מקרים של כל מיני מתחזים לעובדי חברת החשמל הדופקים על דלתות על מנת לנסות לנצל את תמימותם של קשישים וילדים. פשוט התקשרו למנעולן והוא יגיע אליכם על מנת לבצע תיקון עינית לדלת במהירות ובקלות.

אם אתם מחפשים מנעולן לתיקון עינית לדלת רב בריח / תיקון עינית לדלת פלדלת - התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן ותיק ומנוסה המעניק שירות מהיר ואיכותי במחירים זולים. הזמינו את יוסי והוא יגיע במהירות לביתכם ויבצע את החלפת העינית, כמו גם כל שירותי המנעולנות שאתם עשויים להזדקק להם.