יוסי פורץ אופנועים 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ אופנועים תוך 20 דקות

שירותי פריצת אופנועים ללא נזק מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ אופנועים פריצת אופנועים police-tag
050-5757-888

פורץ אופנועים, מתי נזדקק לו?

אין זה דבר נדיר, למעשה זה שכיח מאוד, שבעלי אופנועים משאירים את המפתח מתחת לכיסא ואז טורקים את הסגירה ומבינים שהם נשארו ליד האופנוע עם המפתחות נעולים בפנים וללא שום יכולות להתניע את האופנוע. זהו בדיוק הרגע שבו צריך לחפש פורץ אופנועים. זהו רגע ממש לא נעים ומאוד מסתכל, במיוחד אם זה קורה ברגע הלא מתאים.

פורץ אופנועים 24 שעות

הבעיה היא שכאשר אתם טורקים את סגירת האופנוע עם המפתחות בפנים מבלי משים לב, זה יכול להיות בכל שעה. אולי אתם בדיוק חוזרים בלילה מבילוי עם החברה ונתקעתם בארבע בבוקר בסוף השבוע; מצד שני זה גם יכול להיות בבוקר כאשר אתם ממהרים לעבודה. לא חסרים תרחישים בהם תצטרכו שירותי פריצת או תיקון מנעולים. מסיבה זו חשוב לעבוד עם פורץ אופנועים המעניק שירות 24 שעות ביממה מכיוון שלעולם אינכם יודעים מתי זה יקרה לכם. כאשר זה קורה אתם נמצאים במצב מאוד מתסכל. מצד אחד יש לכם אופנוע אך אין לכם שום אפשרות להניע אותו מכיוון שהמפתחות ננעלו בפנים. לא רק שחשוב לכם לקבל שירות 24 שעות ביממה, אתם גם צריכים מנעולן אשר יכול להגיע מהר ולהעניק לכם שירות מהיר ומקצועי עבור האופנוע שלכם.

נעילת המפתחות בטעות היא דבר נפוץ אך זוהי אינה התקלה היחידה שעלולה להתרחש. במקרים אחרים יכולה להיות תקלה טכנית במנגנון הנעילה. אפילו שיש לכם את המפתח אתם לא יכולים לפתוח או אולי אפילו לא לסגור את תא המטען של האופנוע. אמנם אתם יכולים להתניע את האופנוע אך עדיין יש לכם בעיה הדורשת פורץ אופנועים. מנעולן, פורץ אופנועים, מקצועי יודע לפתור לכם את הבעיה וגם יכול לשכפל עבורכם את המפתחות על מנת להבטיח שיהיה לכם צרור רזרבי לכל צרה של תבוא.

בשוק ישנם הרבה מנעולים מקצועיים או לפחות כאלו הטוענים למקצועיות. אך שימו לב שפורץ אופנועים צריך ידע והתמחות בתחום זה ולא כל פורץ מנעולים, מקצועי ככל שיהיה, יודע איך לפרוץ אופנועים. ישנם דגמים רבים של אופנועים ולכל אחד יש את הפטנט שלו. אתם צריכים מנעולן המבין בתחום, אשר יש לו ידע וניסיון בתחום וכמובן גם אישור מטעם משטרת ישראל. אם נתקלתם בבעיה שכזו, חפשו אחר פורץ אופנועים אשר יכול לתת שירות מהיר וזמין 24 שעות ביממה. שימו את הדגש על המקצועיות ואיכות העבודה ולא על המחיר. הזול ביותר הוא מה שבדרך כלל הופך להיות היקר ביותר מהסיבה הפשוטה שהוא אינו יודע מה הוא עושה ורק גורם נזק נוסף וחבל מאוד. מנעולן מקצועי מגיע תוך פרק זמן סביר ויש לו את הציוד ואפילו החלקים המתאימים לתת לכם שירות מהיר ופתרון לבעיה.
במידה ואתם זקוקים לפורץ קטנועים כנסו ללינק - פורץ קטנועים


איך לבחור פורץ אופנועים?

בעלי האופנועים נהנים מפתרון תחבורה יעיל; הוא חסכוני בדלק, מאפשר להתגבר על הפקקים ולנוע בקלות בתוך העיר וגם אינו דורש שטח חנייה גדול כמו רכב פרטי. אופנועים יכולים לשמש אותנו להגיע בקלות ממקום למקום, מהבית ללימודים, מהלמודים לעבודה וכו‘. ישנן גם עבודות מסוימות המתבצעות בעזרת אופנועים. כאשר אין שום תקלות ואנו מקפידים לנהוג בזהירות, האופנועים הם כלי תחבורה יעיל מאוד. אך מה לעשות, לפעמים ישנן תקלות אשר רק פורץ אופנועים יכול לתקן.

זה נשמע מצחיק, אבל אם יש לכם אופנוע ישנו סיכוי גבוה שזה כבר קרה לכם בעבר או שאתם מכירים מישהו שזה קרה לו - ברגע אחד של חוסר תשומת לב אתם עלולים לטרוק את המושב כאשר המפתח בתוך התא. במצב כזה אתם פשוט משותקים - אין לכם איך להתניע את האופנוע כי המפתחות נעולים בתא אשר מתחת למושב. מצד שני אתם גם לא יכולים לחלץ אותם בלי המפתחות… זהו מקרה שבו צריך להתקשר לפורץ אופנועים.

פריצת התא אשר מתחת למושב היא סיבה שכיחה בגינה אנשים מתקשרים לפורץ אופנועים, אך היא אינה הסיבה היחידה. באופן דומה ניתן להיתקל בבעיות גם בארגז. אך כמובן שפורץ אופנועים פותר כל בעיה בקלי קלות (בתנאי שפניתם למקצוען).

פורץ אופנועים ללא נזק

אחד הדברים הכי חשובים היא לבצע פריצה ללא נזק. כאשר המפתח נעול בתוך הארגז, הדבר הכי קל לעשות זה פשוט לקדוח את המנעול. קדיחת המנעול אכן תאפשר לכם לפתוח את התא ולהוציא את המפתח ולהמשיך בנסיעה - אבל עכשיו יש לכם בעיה חדשה, ארגז הרוס שצריך להחליף. ככה לא עובד פורץ אופנועים. לצורך הפריצה משתמשים בכלי עבודה עדינים ושיטות פריצה מיוחדות אשר אינן גורמות שום נזק לאופנוע. למשל משתמשים בדגדוג המנעול או משיכת חוט.

פורץ אופנועים - בכל שעה ובכל מקום

יתכן שבשבע בבוקר כאשר אתם ממהרים לעבודה תתרחש תקלה הדורשת פורץ אופנועים. אך באותה המידה זה יכול באמצע היום, בשעות הערב או בשעות הלילה המאוחרות. זה יכול להיות בחנייה הביתית, ליד העבודה, באוניברסיטה או ליד הבית של החבר/ה. תקלות אשר דורשות פורץ אופנועים יכולות להתרחש בכל שעה משעות היממה ובכל מקום שאליו הגעתם עם האופנוע, לכן אתם חייבים פורץ אופנועים המעניק שירות 24/7 ובעל נכונות להגיע לכל מקום לתת שירות.

פורץ אופנועים = יוסי המנעולן

אם אתם נזקקים לשירותי פריצת אופנועים פנו ליוסי המנעולן. יוסי הוא הרבה יותר מפורץ אופנועים, יוסי הוא מנעולן מוסמך המעניק את כל שירותי המנעולנות ופותר כל בעיה הקלות ובמהירות. למה? בגלל שליוסי אכפת, בגלל שליוסי יש ניסיון ובגלל שיוסי למד מנעולנות.