יוסי פורץ אופנועים 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ אופנועים תוך 20 דקות

שירותי פריצת אופנועים ללא נזק מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ אופנועים פריצת אופנועים police-tag
050-5757-888
facebook

פורץ אופנועים, מתי נזדקק לו?

אין זה דבר נדיר, למעשה זה שכיח מאוד, שבעלי אופנועים משאירים את המפתח מתחת לכיסא ואז טורקים את הסגירה ומבינים שהם נשארו ליד האופנוע עם המפתחות נעולים בפנים וללא שום יכולות להתניע את האופנוע. זהו בדיוק הרגע שבו צריך לחפש פורץ אופנועים. זהו רגע ממש לא נעים ומאוד מסתכל, במיוחד אם זה קורה ברגע הלא מתאים.

פורץ אופנועים 24 שעות

הבעיה היא שכאשר אתם טורקים את סגירת האופנוע עם המפתחות בפנים מבלי משים לב, זה יכול להיות בכל שעה. אולי אתם בדיוק חוזרים בלילה מבילוי עם החברה ונתקעתם בארבע בבוקר בסוף השבוע; מצד שני זה גם יכול להיות בבוקר כאשר אתם ממהרים לעבודה. לא חסרים תרחישים בהם תצטרכו שירותי פריצת או תיקון מנעולים. מסיבה זו חשוב לעבוד עם פורץ אופנועים המעניק שירות 24 שעות ביממה מכיוון שלעולם אינכם יודעים מתי זה יקרה לכם. כאשר זה קורה אתם נמצאים במצב מאוד מתסכל. מצד אחד יש לכם אופנוע אך אין לכם שום אפשרות להניע אותו מכיוון שהמפתחות ננעלו בפנים. לא רק שחשוב לכם לקבל שירות 24 שעות ביממה, אתם גם צריכים מנעולן אשר יכול להגיע מהר ולהעניק לכם שירות מהיר ומקצועי עבור האופנוע שלכם.

נעילת המפתחות בטעות היא דבר נפוץ אך זוהי אינה התקלה היחידה שעלולה להתרחש. במקרים אחרים יכולה להיות תקלה טכנית במנגנון הנעילה. אפילו שיש לכם את המפתח אתם לא יכולים לפתוח או אולי אפילו לא לסגור את תא המטען של האופנוע. אמנם אתם יכולים להתניע את האופנוע אך עדיין יש לכם בעיה הדורשת פורץ אופנועים. מנעולן, פורץ אופנועים, מקצועי יודע לפתור לכם את הבעיה וגם יכול לשכפל עבורכם את המפתחות על מנת להבטיח שיהיה לכם צרור רזרבי לכל צרה של תבוא.

בשוק ישנם הרבה מנעולים מקצועיים או לפחות כאלו הטוענים למקצועיות. אך שימו לב שפורץ אופנועים צריך ידע והתמחות בתחום זה ולא כל פורץ מנעולים, מקצועי ככל שיהיה, יודע איך לפרוץ אופנועים. ישנם דגמים רבים של אופנועים ולכל אחד יש את הפטנט שלו. אתם צריכים מנעולן המבין בתחום, אשר יש לו ידע וניסיון בתחום וכמובן גם אישור מטעם משטרת ישראל. אם נתקלתם בבעיה שכזו, חפשו אחר פורץ אופנועים אשר יכול לתת שירות מהיר וזמין 24 שעות ביממה. שימו את הדגש על המקצועיות ואיכות העבודה ולא על המחיר. הזול ביותר הוא מה שבדרך כלל הופך להיות היקר ביותר מהסיבה הפשוטה שהוא אינו יודע מה הוא עושה ורק גורם נזק נוסף וחבל מאוד. מנעולן מקצועי מגיע תוך פרק זמן סביר ויש לו את הציוד ואפילו החלקים המתאימים לתת לכם שירות מהיר ופתרון לבעיה.
במידה ואתם זקוקים לפורץ קטנועים כנסו ללינק - פורץ קטנועים