יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן פורץ ארגזים תוך 20 דקות

שירות פריצת ארגזים לקטנועים ואופנועים ללא נזק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ ארגזים פריצת אגזים police-tag
050-5757-888

פורץ ארגזים, מתי נזדקק לו?

אופנועים וקטנועים הם כלי רכב מעולים המתאימים מאוד לנסיעה בעיר. בעזרתם תוכלו להתגבר בקלות על הפקקים ולמצוא חנייה בקלות. שליחים וכל מי שיום העבודה שלו מלא בהתרוצצויות ממקום למקום מפיקים מהם הרבה מעוד תועלת. אבל לפעמים בכל הלחץ וההתרוצצויות, ברגע אחד של חוסר תשומת לב אתם עשויים להניח את המפתח מתחת לכיסא או בארגז האחורי ובטעות לנעול אותו בפנים ולהישאר תקועים. במידה וזה קרה לכם זה לא ממש נעים ויש לחפש מנעולן פורץ ארגזים אשר יודע להעניק שירות לאופנוע/קטנוע.

פורץ ארגזים מוסמך

ישנם מודלים שונים של אופנועים, קטנועים וארגזים ולכן כאשר ישנו צורך בפריצת ארגז חשוב לעבוד אך ורק עם מנעולן פורץ אופנועים מוסמך ומנוסה אר מכיר את כל סוגי האופנועים והקטנועים ויודע מהי שיטת הפריצה המתאימה עבור כל אחד מהם. אם האופנוע שלכם יקר לכם ואתם רוצים פריצת ארגז ללא נזקים פנו ליוסי המנעולן.

ישנם חובבנים המשתמשים בשיטה שתמיד עובדת עם כל סוגי האופנועים והקטנועים. בשיטה זו קודחים את המנעול ובקלות הוא נפתח. כמובן שהמנעול יוצא מכלל שימוש ואחר כך יש להחליף אותו וזה עולה לכם הרבה כסף… במילים אחרות - לא נותנים לחובבן להתקרב למנעול, רק מנעולן מומחה. ישנן שיטות שונות, כמו למשל שיטת הדגדוג אשר בעזרת ניתן לבצע פריצת ארגז ללא נזק.

מנעולן פורץ ארגזים מומחה מעניק פתרון לכל בעיה הדורשת פריצה בכיסא האופנוע או בארגז. אם נעלתם את המפתחות בפנים, אם איבדתם את המפתחות או אולי נשבר המפתח. למנעולן תמיד יש פתרון.

פורץ ארגזים מהיר

כאשר באמצע יום העבודה וההתרוצצויות ננעל לכם המפתח מתחת לכיסא, בארגז או כל בעיה אחרת שבגללה אינכם יכולים לנסוע, זה משאיר אתכם בחוסר אונים. אולי אתם ממהרים ללימודים, אולי לעבודה או סתם לראות את החבר/ה. לכן חשוב לעבוד עם פורץ ארגזים אשר מגיע מהיר וגם פותר את הבעיה במהירות. אם אתם זקוקים לפריצת ארגז, התקשרו ליוסי מנעולים ויוסי יגיע מייד עם ניידת השירות. יוסי יפתור לכם את הבעיה ותוכלו להמשיך בדרככם.

פריצת ארגז 24/7

יכול להיות שבמהלך יום העבודה, לקראת אמצע היום תתרחש התקלה ותצטרכו להזמין פורץ ארגזים. סביר להניח שכל מנעולן יענה במהרה לשיחתכם. אך מי מבטיח לכם שהתקלה לא תתרחש בסוף השבוע או בשעת לילה מאוחרת? אף אחד לא יכול להבטיח לכם את זה ולכן מוטב להיות מוכנים עם מספר טלפון של מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. יוסי מנעולים הוא מנעולן מוסמך ומנוסה בעל תודעת שירות גבוהה; אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה.
אל תחכו לרגע שבו תתרחש התקלה, שמרו כבר עכשיו את מספר הטלפון של יוסי המנעולן 050-575-7888