יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ דירות תוך 20 דקות

שירותי פריצה ותיקון בכל שעות היממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ דירות פורץ דירה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפורץ דירות?

נושא הפריצות לבתים אינו מקבל את תשומת הלב הדרושה, נראה שלמדנו להשלים עם המצב הבלתי נסבל שבו כל רגע נפרצת דירה בישראל והמשטרה חסרת אונים. אך ישנם גם מקרים בהם אתם צריכים פורץ דירות אשר יבוא לפרוץ את הבית שלכם. בכל מקרה בו אינכם יכולים לפתוח את דלת הבית אתם נזקקים לפורץ דירות. הסיבות לכך עלולות להיות שונות – יתכן כי איבדתם את מפתחות הבית או שהמפתח נשבר; יתכן כי ישנה תקלה טכנית בצילינדר ויתכן גם שמישהו ניסה לפרוץ אליכם הביתה ופשוט השחית את הצילינדר ועכשיו הוא יצא מכלל שימוש.

מה בעצם עושה פורץ דירות?

פורץ דירות מעניק לכם פתרון מלא לבעיה וזה בעצם מתחלק לשני חלקים. החלק הראשון בעבודתו של פורץ דירות הוא הפריצה עצמה. לאחר פריצת הדלת אתם יכולים לקבל גישה לביתכם, אך זה עדיין לא פותר את הבעיה. החלק השני בעבודתו של פורץ דירות הוא מתן פתרון לבעיה, פתרון אשר יאפשר לכם להשתמש בדלת בצורה תקינה. לאחר שהמנעולן ביצע את הפריצה יש לו גישה לצידה הפנימי של הדלת והוא יכול לעבוד על פתרון הבעיה. בדרך כלל פריצת דלת כוללת אחר כך החלפת צילינדר, לפחות במידה והסיבה לפריצה הייתה צילינדר מקולקל או אבדן מפתחות.

כאשר אתם מזמינים פורץ דירות הוא קודם כל חייב להיות זהיר ולוודא שאתם הם בעלי הנכס ויש לכם את הזכות לבקש את פריצתו. לשם כך תצטרכו להציג איזה מסמך מזהה או לבקש מהשכנים שיאמתו את זהותכם. זהו הליך הכרחי אשר נועד למנוע מגנבים לנצל את המומחיות של המנעולן לצורך ביצוע פריצה פלילית.

לאחר אימות זהותכם המנעולן יגש לעבודה. לצורך כך הוא מגיע עם ניידת שירות ובה כל כלי העבודה הדרושים לצורך ביצוע העבודה. חשוב שזה יהיה מנעולן מוסמך ומנוסה על מנת להבטיח פריצה ללא נזקים מיותרים.

מי הוא פורץ דירות?

פורץ דירות לגיטימי הוא למעשה איש מקצוע – מנעולן. בשביל להיות מנעולן צריך ללמוד בקורס מנעולנות ולקבל תעודה המעידה כי אדם זה הוסמך להעניק שירותי מנעולנות. אמנם אין חוק שמחייב זאת, אך מומלץ להעדיף מנעולן באישור משטרת ישראל. האישור הוא למעשה תעודת יושר המעידה כי למנעולן אין עבר פלילי. זה דבר חשוב, הרי לא תרצו להעניק גישה לדלתות ומפתחות לאדם מפוקפק שאולי יש לו קשר עם גורמים עבריינים.

פורץ דירות 24 שעות

אחת הבעיות הגדולות היא שלעולם אינכם יכולים לדעת באיזה רגע בחיים תיתקלו בבעיה במנעול, בעיה המונעת מכם להיכנס הביתה. בהחלט ישנם מקרים בהם זה מתרחש בלילה או במהלך החג. וכאשר זה קורה באמצע הלילה... לכו תחפשו מנעולן... מהסיבה זו אנו ממליצים לכם לשמור כבר עכשיו את מספר הטלפון של יוסי המנעולן, אליו תוכלו לפנות במידת הצורך.

פורץ דירה

כאשר אינכם יכולים להיכנס הביתה אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן. רבים אומרים פורץ דירה, אבל אנו משתדלים לא להשתמש במושג הזה ויש לנו שתי סיבות טובות.

הסיבה הראשונה היא שמדובר באיש מקצוע המספק מבחר גדול של שירותים והוא הרבה מעבר לפורץ דירה. למשל הוא יבצע תיקון כספות, פריצת כספות, התקנת אביזרי בטיחות, תיקון דלת מרפסת, קיצור דלת ממ“ד, התקנת מנעול מגנטי, פריצות רכבים ועוד שירותים רבים.

הסיבה השנייה היא שצמד המילים פורץ דירה גורם לנו קונוטציות של גנב הפורץ דירות. ישנו הבדל גדול. בעוד גנב הוא פורץ דירות למטרות זדון וללא אישור, מנעולן פורץ למטרות טובות, לצורך תיקונים, באישור בעלי הנכס ובכפוף לחוק.

בגלל שתי הסיבות הללו אנו מעדיפים לומר מנעולן, או מנעולן פורץ דירה.

מתי נזדקק לפורץ דירה?

בנסיבות שונות אנו עשויים להזדקק לשירותיו של מנעולן פורץ דירה, להלן כמה דוגמאות:

איבוד מפתחות - אם איבדנו את מפתחות הבית ואין אף אחד שיש לו העתק, עלינו להזמין מנעולן בשביל לבצע שני דברים. קודם כל לפרוץ לדירה על מנת שנוכל להיכנס לביתנו, ולאחר מכן להחליף את הצילינדר על מנת שנוכל ליהנות מפתרון קבוע.

דלת טרוקה - כאשר בדלת שלכם ישנה ידית קבועה ויוצאים מהבית ללא מפתחות, מצב של דלת טרוקה אינו מאפשר לכם לפתוח את הדלת ואז יתכן כי תזדקקו לעזרתו של פורץ דירה.

חבלה בעת פריצה - צילינדר הוא דבר מאוד עדין וישנם מקרים בהם גנבים מנסים לפרוץ לביתכם. ישנו סיכוי גבוה שאולי הם נכשלו בפריצה אבל הרסו לכם את הצילינדר ועכשיו אינכם יכולים לפתוח את הדלת.

מפתח שבור במנעול - מפתח שבור בדלת הכניסה לא בהכרח מסתיים בפריצה, אך בפועל לא תוכלו לפתוח את הדלת אם לא תוציאו ממנה את המפתחות. סביר להניח שהמפתח נשבר בגלל קושי בפתיחה, כך שבכל מקרה תצטרכו מנעולן.

לשונית תקועה - גם לשונית תקועה שאינה מגיבה לידית יכולה להיות סיבה להזמין פורץ דירות.

תקלה טכנית בצירים - גם זהו אינו מקרה קלסי שבו מזמינים פורץ דירה, אך יתכן כי הצירים זזו ממקומם במשך השנים והגיעו למצב שבו הדלת תלויה עם משקלה על הבריחים בתוך המסילות, כך שתנועתם קשה ולא תצליחו לפתוח את הדלת למרות שהמנעול עצמו תקין.

תקלה בצילינדר - לפעמים כתוצאה מהבלאי הטבעי הצילינדר מפסיק לתפקד ואז יש צורך במנעולן פורץ דירה אשר יבצע פריצה והחלפת צילינדר. למעשה רבות מהפריצות המקצועיות מסתיימות בהחלפת צילינדר.

תקלה במנעול - לעתים המנגנון עצמו מתקלקל ואז יש להחליפו, פעולה יותר יקרה מאשר החלפת צילינדר. בכל מקרה המנעולן יאבחן את הבעיה ויעניק את הטיפול הנכון.

אם אתם נזקקים לפורץ דירה, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות מקצועי של פריצות בתים ותיקון כל סוגי הבעיות. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה למקרי חירום.