יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ דלתות לרכב תוך 20 דקות

שירות פריצת כל סוגי דלתות הרכב מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ דלתות לרכב פריצת דלתות לרכב police-tag
050-5757-888

מתי צריך פורץ דלתות לרכב?

אני בתור מנעולן מנוסה המעניק שירותים שונים ובכללם פריצת דלתות בבית, ברכב ובעסק, כבר רגיל לקריאות הנואשות של אנשים שנתקעו מחוץ לבית או ללא יכולות להתנייד בגלל בעיה במנעולי הרכב. אלו הם המצבים הכי לא נעימים שיש, מצבים בהם אתם צריכים פורץ דלתות לרכב. חשוב שתהיו מוכנים למצבים אלו ושתמיד יהיה לכם שמור בזיכרון של הטלפון הנייד מספר טלפון של מנעולן.

פורץ דלתות לרכב - דגשים חשובים

כאשר מדובר בפורץ דלתות לרכב, יש לקחת בחשבון שישנם רכבים מיצרנים שונים ולכל אחד מערכת נעילה שונה וה“טריק“ שלה זה בעצם מה שלומדים בקורס מנעולנות. פורץ דלתות לרכב חייב להכיר את מערכות הנעילה של היצרנים והמודלים השונים - לכל רכב ולכל מודל ישנו מנעול מסוג אחר ורק פורץ דלתות שהוסמך מכיר אותם מספיק טוב על מנת לפרוץ אותם מבלי לגרום להם נזק או למערכות אחרות ברכב וגם לתקן אותם לאחר הפריצה. לכן כאשר אתם מחפשים פורץ דלתות לרכב, בחרו אך ורק במי שהוסמך לנושא. רק מנעולן מוסמך ומקצועי יודע להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב, בצורה אשר לא תגרום נזק למערכות האלקטרוניות או המכניות של הרכב. נזק שכזה עלול לעלות לכם ביוקר.

הדגש השני נוגע ליושרו של המנעולן שהזמנתם. פורץ דלתות לרכב בעצם מקבל גישה אל הרכב שלכם ומתעסק עם מנעוליו. חובה לבחור בפורץ דלתות לרכב אשר יש לו אישור מטעם משטרת ישראל, רק כך תוכלו להיות בטוחים שהוא לא הולך להפר את אמונכם ולעשות שימוש כלשהו בידע ובמידע שיש לו עליכם. משטרת ישראל אינה מנפיקה אישור למנעולים, היא מנפיקה תעודת יושר המעידה כי למנעולן אין עבר פלילי.

הדגש השלישי הוא לגבי זמינותו של פורץ דלתות לרכב. ברור לכם שאתם עשויים להזדקק לשירותי בשעות לא מקובלות. לפעמים זה בשעת לילה מאוחר או שעת בוקר מוקדמת; לפעמים זה בראש השנה, או כל אחד מחגי ישראל… אתם צריכים פורץ דלתות זמין אשר עונה לטלפונים ומגיע לתת שירות חירום בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע - מנעולן 24/7. גם אם אינכם נזקקים ברגע זה לשירותיו של פורץ דלתות לרכב, עדיין מוטב להיות מוכנים עם מספר טלפון למקרה שתזדקקו לשירותיו.

יוסי מנעולים - הרבה יותר מפורץ דלתות

אם אתם צריכים פריצה לרכב, יוסי מנעולים הוא האיש שאתם יכולים לסמוך עליו. למעשה אתם יכולים לפנות ליוסי בכל בעיה הדורשת שירותי מנעולנות; זה יכול להיות פריצת דלתות הבית; פריצת דלת הכספת במשרד; התקנות מנעולים ושירותים נוספים.

אצל יוסי תקבלו שירות בזמינות מלאה 24 שעות ביממה; מחירים הוגנים; יחד אדיב ומקצועי; ניסיון ומיומנות ועבודה מקצועית במלוא מובן המילה. ליוסי מנעולים אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר) ועליו אתם יכולים לסמוך כאשר אתם נזקקים לפורץ דלתות או שירות אחר.