יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ דלתות 24 שעות

שירותי פריצה ותיקון בכל שעות היממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ דלתות פורץ דלתות 24 שעות police-tag
050-5757-888

פורץ דלתות לבית, לרכב ולמשרד

מנעולנים מספקים שירותים שונים לדלתות ומנגוני נעילה. לעתים מבקשים מהמנעולן שירות פשוט כמו שכפול מפתחות, או איזון צירי הדלת ושימונם, אך אחד השירותים שרבים מחפשים הוא פורץ דלתות, שזוהי בעצם אחת מההתמחויות של המנעולן. מנעולן אינו פורץ דלתות במטרה לגנוב או לחבל, אלא פורץ דלתות באופן חוקי עבור בעלי הנכס הלגיטימיים אשר בנסיבות שונות מצאו את עצמם בלי יכולת להיכנס לביתם, למשל כאשר איבדו את צרור המפתחות.

מנעולן פורץ דלתות אינו משתמש בכלי העבודה של הגנבים אשר מתבססים בדרך כלל על הפעלת כוח במטרה לנטרל את המנעול. מנעולן משתמש בכלים עדינים, הוא יודע כיצד בנוי המנעול והוא פורץ אותו תוך כדי גרימת נזק מינמלי – פורץ דלתות מקצועי עושה ממש עבודה כירורגית. להבדיל מעבודה חובבנית אשר פוגעת במראה הדלת ואינה מקפידה על אסתטיות וניקיון.

אך בטרם בטרם המנעולן פורץ עבורכם דלתות, חלה עליו חובה מקצועית לברר כי אכן אתם בעלי הזכויות בנכס. זאת במטרה למנוע מגנבים לנצל את הידע המקצועי של המנעולן ולגרום לו לעשות עבורם את עבודת הפריצה. יש לקבל זאת בהבנה.

פורץ דלתות – השלבים בפריצת דלת

שלב ראשון – כפי שכבר הוזכר יש לזהות את בעלי הנכס, למשל באמצעות תשאול השכנים אשר יכולים להעיד כי מזמין הפריצה אכן מתגורר בנכס או הצגת תעודה מזהה המעידה על כתובת המגורים. זהו שלב הכרחי על מנת להבטיח שגנבים ונוכלים שונים לא ינצלו את הכישורים של המנעולן לרעה.

שלב שני – בשלב זה מתבצעת הפריצה עצמה בעזרת הידע המקצועי של המנעולן. קודם כל הוא מזהה את סוג המנעול וכך הוא יודע מהי הדרך היעילה ביותר לפרוץ אותו. בשלב זה דרוש יותר מידע וניסיון, יש כאן צורך בכלי עבודה מתאימים.

שלב שלישי – העבודה של פורץ דלתות אינה מסתיימת בניטרול המנעול. זה אמנם מאפשר לכם להיכנס הביתה אך פורץ דלתות צריך לתת לכם פתרון אשר יאפשר לכם לסגור ולנעול את הדלת. לכן פורץ דלתות צריך גם להחליף את המנעול או הצילינדר על מנת להעניק לכם פתרון בטיחותי עם מנעול תקין ואמין.

פורץ דלתות 24 שעות

עליכם לקחת בחשבון שלפעמים מתעורר צורך בהזמנת פורץ דלתות בזמנים לא שגרתיים. כלומר זה יכול לקרות בשעת לילה מאוחרת או שעת בוקר מאוד מוקדמת, כאשר אתם מגלים שיש לכם בעיה חמורה ואתם זקוקים לפורץ דלתות. לכן חובה לעבוד עם אחד אשר עובד 24 שעות ביממה ולוודא שתמיד יש לכם את הטלפון שלו. ולא רק בשעות הלילה, זה יכול לקרות גם בשבתות וחגים וחשוב שיהיה לכם מנעולן זמין לפריצת דלתות בכל יום ובכל שעה.

יוסי מנעולים מספק שירותי פריצת דלתות 24 שעות ביממה ובכל ימות השנה. יוסי מנעולים הוא פורץ דלתות אמין בעל ניסיון רב ואינספור לקוחות מרוצים אשר נהנו משירות מקצועי של פריצת דלתות והחלפת צילינדרים. ליוסי מנעולים יש אישור מטעם משטרת ישראל והוא האיש עליו אתם יכולים לסמוך בכל עבודה הקשורה לפריצת דלתות ומנעולים.
במידה ואתם זקוקים לפורץ דלתות שעובד 24 שעות כנסו ללינק - פורץ דלתות