יוסי פורץ כספות 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ כספות תוך 20 דקות

שירות פריצת כספות 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ כספות פריצת כספת police-tag
050-5757-888

באילו נסיבות צריכים פורץ כספות?

לכספות יש מנגנוני נעילה שונים, לעתים מדובר במפתח ולעתים בקומבינציה. במקרים רבים הכספות משלבות מספר מנגנוני נעילה שונים על מנת להעניק ביטחון נוסף. הכל בהתאם לצרכים שלכם והתקציב שלכם. כאשר אינכם יכולים לפתוח את הכספת בגלל שאיבדתם מפתחות, תקלה טכנית או ששכחתם את הקומבינציה תצטרכו להזמין פריצת כספות אצל מנעולן מומחה. שימו לב כי פריצת כספות היא תחום נישה ולא כל מנעולן הוא בעל ידע וכלים לפרוץ כספות - כאשר פורצים כספת יש שני דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון: האחד הוא פריצת הכספת בלי לפגוע בתכולתה. השני הוא פריצת הכספת בצורה אשר תאפשר לתקן אותה ולהשמיש אותה לאחר הפריצה. בסופו של דבר כספת בפני עצמה היא דבר יקר.

השימוש בכספות הוא דבר הכרחי כאשר יש לנו כסף וחפצי ערך שעליהם אנו רוצים להגן. רבים עושים שימוש בכספות וניתן למצוא אותן בבתים פרטיים, משרדים ועסקים שונים. כמובן שהכספות שונות מאוד אחת מהשנייה ונותנות סוגי הגנה שונים, למשל ישנן כספות חסינות אש וכספות רגילות. הכספת במהותה היא סוג של תיבה כבדה במיוחד אותה קשה להזיז; היא נעולה במנגנוני נעילה קשים לפיצוח על מנת להקשות על הגנבים. אך במקרים רבים אנשים שהם בעלי הזכויות הלגיטימיים על הכספת ותכולתה מגיעים למצבים שהם אינם יכולים לפתוח את הכספת ונזקקים לשירותי פריצת כספות.

פורץ כספות לכל סוגי הכספות

כאשר מזמינים מנעולן לפריצת כספות חשוב להסביר לו קודם כל באיזה דגם של כספת מדובר. כפי שכבר הזכרנו קודם ישנם סוגים שונים ולכל כספת יש את הסודות שלה. מנעולן מקצועי חייב להכיר את הכספת בשביל לדעת כיצד לפרוץ אותה בצורה הטובה ביותר. ישנם הבדלים גדולים והם אפילו משפיעים על תמחור השירות של פורץ כספות.

פורץ כספות אמין

כאשר מזמינים שירות של פריצת כספות חשוב לעבוד עם מנעולן אמין ואחראי ויש לכך סיבות רבות. ראשית כל במקרים רבים תכולת הכספת היא עניין מאוד אישי ואתם לא רוצים שהמנעולן ישתף את העולם עם מה שהוא ראה בכספת; חשוב לעבוד עם מנעולן מקצועי השומר על דיסקרטיות ופרטיות לקוחותיו. הנקודה השנייה היא הסכנה שהפורץ ימכור מידע לעולם הפשע. לכן כאשר מזמינים פורץ כספות חשוב מאוד לעבוד עם פורץ בעל אישור ממשטרת ישראל.


שירות פריצת כספות

רבים עושים שימוש בכספות על מנת לשמור על חפצי ערך ואפילו כסף מזומן. ישנן כספות מסוגים שונים ובגדלים שונים, החל מכספות אשר נועדו להגן על מסמכים מפני שרפה ועד כספות גדולות וכבדות נגד גנבים. כספות מזוהות בדרך כלל עם עולם העסקים, שם יש תנועה רבה של כספים וחפצי ערך בעסקים מסוימים, אך גם אנשים פרטיים מחזיקים לפעמים כספות בבית. הכספת משרתת אותנו בנאמנה אך כאשר איננו מצליחים לפתוח אותה, יש צורך בשירות פריצת כספות.

למה צריך פורץ כספות?

הכספת היא אינה דבר קל לפתיחה, הרי במהותה היא אמורה לשמור על חפצי ערך מפני גישה לא מורשית. במצב טבעי לבעלי הכספת יש את המפתחות או הקוד הסודי לפתיחתה, לפעמים זה גם שילוב של שניהם יחדיו. אך יתכנו מצבים בהם אינכם יכולים לפתוח את הכספת שלכם ואז אתם נזקקים לשירות פריצת כספות:

- כאשר שכחתם את הקוד הסודי יש צורך בפורץ כספות.
- כאשר איבדתם את המפתחות.
- כאשר ישנה תקלה טכנית המונעת מכם לפתוח את הכספת.
- כאשר קיבלתם כספת שהייתה שייכת לאדם אחר, למשל במקרה של ירושת רכוש.

במידה ואינכם יכולים לפתוח את הכספת אתם צריכים פורץ כספות. ישנן שתי שיטות לפרוץ כספות. השיטה הראשונה, וממש לא השיטה שבה עובד שירות פריצת כספות, היא ניסור הכספת באמצעות מסור דיסק. שיטה זו יכולה לעבוד עם רוב הכספות הקטנות אך שיטה זו אינה מומלצת משתי סיבות: לאחר ניסור הכספת הדבר היחידי שתוכלו לעשות איתה זה לזרוק אותה לפח. כספות הן דבר יקר וחבל להרוס אותן ללא סיבה. ישנו גם סיכון שפעולת הניסור תפגע בחפצי הערך אשר נמצאים בתוך הכספת. האפשרות השנייה והמועדפת היא להזמין פורץ כספות מקצועי אשר יבצע פריצה ללא גרימת נזק לכספת.

פורץ כספות שהוא מנעולן מוסמך, מכיר את הסוגים השונים של הכספות, יודע כיצד הן עובדות ויודע כיצד לפרוץ אותן כאשר צריך. בעזרת שירות של פריצת כספות תוכלו לחלץ את חפצי הערך אשר בתוך הכספת מבלי לגרום נזק לכספת.
שירות פריצת כספות הניתן על ידי מנעול מקצועי כולל גם תיקון ופתרון בעיות במידה שצריך. כך שאם יש לכם בעיה עם הקוד הסודי או המפתח, המנעולן יבצע פריצה ולאחריה יעניק לכם פתרון אשר יאפשר לכם להמשיך לעשות שימוש בכספת.

יוסי המנעולן - שירות מקצועי, דיסקרטי ובאישור משטרת ישראל

בעלי כספות אינם מעוניינים שכל העולם ידע מה וכמה הם מחזיקים בכספות. אלו הם חפצי ערך ועל מנת לשמור עליהם יש צורך בדיסקרטיות. פורץ כספות מקצועי שומר על פרטיות הלקוח. אם אתם נזקקים לשירות פריצת כספות מקצועי פנו ליוסי המנעולן. יוסי מעניק שירות מקצועי של פריצה ותיקון כספות והכל באישור משטרת ישראל (תעודת יושר).