יוסי פורץ כספות 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ כספות תוך 20 דקות

שירות פריצת כספות 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ כספות פריצת כספת police-tag
050-5757-888

באילו נסיבות צריכים פורץ כספות?

לכספות יש מנגנוני נעילה שונים, לעתים מדובר במפתח ולעתים בקומבינציה. במקרים רבים הכספות משלבות מספר מנגנוני נעילה שונים על מנת להעניק ביטחון נוסף. הכל בהתאם לצרכים שלכם והתקציב שלכם. כאשר אינכם יכולים לפתוח את הכספת בגלל שאיבדתם מפתחות, תקלה טכנית או ששכחתם את הקומבינציה תצטרכו להזמין פריצת כספות אצל מנעולן מומחה. שימו לב כי פריצת כספות היא תחום נישה ולא כל מנעולן הוא בעל ידע וכלים לפרוץ כספות - כאשר פורצים כספת יש שני דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון: האחד הוא פריצת הכספת בלי לפגוע בתכולתה. השני הוא פריצת הכספת בצורה אשר תאפשר לתקן אותה ולהשמיש אותה לאחר הפריצה. בסופו של דבר כספת בפני עצמה היא דבר יקר.

השימוש בכספות הוא דבר הכרחי כאשר יש לנו כסף וחפצי ערך שעליהם אנו רוצים להגן. רבים עושים שימוש בכספות וניתן למצוא אותן בבתים פרטיים, משרדים ועסקים שונים. כמובן שהכספות שונות מאוד אחת מהשנייה ונותנות סוגי הגנה שונים, למשל ישנן כספות חסינות אש וכספות רגילות. הכספת במהותה היא סוג של תיבה כבדה במיוחד אותה קשה להזיז; היא נעולה במנגנוני נעילה קשים לפיצוח על מנת להקשות על הגנבים. אך במקרים רבים אנשים שהם בעלי הזכויות הלגיטימיים על הכספת ותכולתה מגיעים למצבים שהם אינם יכולים לפתוח את הכספת ונזקקים לשירותי פריצת כספות.

פורץ כספות לכל סוגי הכספות

כאשר מזמינים מנעולן לפריצת כספות חשוב להסביר לו קודם כל באיזה דגם של כספת מדובר. כפי שכבר הזכרנו קודם ישנם סוגים שונים ולכל כספת יש את הסודות שלה. מנעולן מקצועי חייב להכיר את הכספת בשביל לדעת כיצד לפרוץ אותה בצורה הטובה ביותר. ישנם הבדלים גדולים והם אפילו משפיעים על תמחור השירות של פורץ כספות.

פורץ כספות אמין

כאשר מזמינים שירות של פריצת כספות חשוב לעבוד עם מנעולן אמין ואחראי ויש לכך סיבות רבות. ראשית כל במקרים רבים תכולת הכספת היא עניין מאוד אישי ואתם לא רוצים שהמנעולן ישתף את העולם עם מה שהוא ראה בכספת; חשוב לעבוד עם מנעולן מקצועי השומר על דיסקרטיות ופרטיות לקוחותיו. הנקודה השנייה היא הסכנה שהפורץ ימכור מידע לעולם הפשע. לכן כאשר מזמינים פורץ כספות חשוב מאוד לעבוד עם פורץ בעל אישור ממשטרת ישראל.

שירות פריצת כספות

רבים עושים שימוש בכספות על מנת לשמור על חפצי ערך ואפילו כסף מזומן. ישנן כספות מסוגים שונים ובגדלים שונים, החל מכספות אשר נועדו להגן על מסמכים מפני שרפה ועד כספות גדולות וכבדות נגד גנבים. כספות מזוהות בדרך כלל עם עולם העסקים, שם יש תנועה רבה של כספים וחפצי ערך בעסקים מסוימים, אך גם אנשים פרטיים מחזיקים לפעמים כספות בבית. הכספת משרתת אותנו בנאמנה אך כאשר איננו מצליחים לפתוח אותה, יש צורך בשירות פריצת כספות.

למה צריך פורץ כספות?

הכספת היא אינה דבר קל לפתיחה, הרי במהותה היא אמורה לשמור על חפצי ערך מפני גישה לא מורשית. במצב טבעי לבעלי הכספת יש את המפתחות או הקוד הסודי לפתיחתה, לפעמים זה גם שילוב של שניהם יחדיו. אך יתכנו מצבים בהם אינכם יכולים לפתוח את הכספת שלכם ואז אתם נזקקים לשירות פריצת כספות:

- כאשר שכחתם את הקוד הסודי יש צורך בפורץ כספות.
- כאשר איבדתם את המפתחות.
- כאשר ישנה תקלה טכנית המונעת מכם לפתוח את הכספת.
- כאשר קיבלתם כספת שהייתה שייכת לאדם אחר, למשל במקרה של ירושת רכוש.

במידה ואינכם יכולים לפתוח את הכספת אתם צריכים פורץ כספות. ישנן שתי שיטות לפרוץ כספות. השיטה הראשונה, וממש לא השיטה שבה עובד שירות פריצת כספות, היא ניסור הכספת באמצעות מסור דיסק. שיטה זו יכולה לעבוד עם רוב הכספות הקטנות אך שיטה זו אינה מומלצת משתי סיבות: לאחר ניסור הכספת הדבר היחידי שתוכלו לעשות איתה זה לזרוק אותה לפח. כספות הן דבר יקר וחבל להרוס אותן ללא סיבה. ישנו גם סיכון שפעולת הניסור תפגע בחפצי הערך אשר נמצאים בתוך הכספת. האפשרות השנייה והמועדפת היא להזמין פורץ כספות מקצועי אשר יבצע פריצה ללא גרימת נזק לכספת.

פורץ כספות שהוא מנעולן מוסמך, מכיר את הסוגים השונים של הכספות, יודע כיצד הן עובדות ויודע כיצד לפרוץ אותן כאשר צריך. בעזרת שירות של פריצת כספות תוכלו לחלץ את חפצי הערך אשר בתוך הכספת מבלי לגרום נזק לכספת.
שירות פריצת כספות הניתן על ידי מנעול מקצועי כולל גם תיקון ופתרון בעיות במידה שצריך. כך שאם יש לכם בעיה עם הקוד הסודי או המפתח, המנעולן יבצע פריצה ולאחריה יעניק לכם פתרון אשר יאפשר לכם להמשיך לעשות שימוש בכספת.

יוסי המנעולן - שירות מקצועי, דיסקרטי ובאישור משטרת ישראל

בעלי כספות אינם מעוניינים שכל העולם ידע מה וכמה הם מחזיקים בכספות. אלו הם חפצי ערך ועל מנת לשמור עליהם יש צורך בדיסקרטיות. פורץ כספות מקצועי שומר על פרטיות הלקוח. אם אתם נזקקים לשירות פריצת כספות מקצועי פנו ליוסי המנעולן. יוסי מעניק שירות מקצועי של פריצה ותיקון כספות והכל באישור משטרת ישראל (תעודת יושר).

מנעולן פורץ כספות

במשרדים רבים, כמו גם בבתים פרטיים אנו יכולים למצוא כספות. ישנם סוגים שונים של כספות והן נועדו להעניק לנו ביטחון. בעזרת הכספות אנו יכולים להגן על חפצי ערך, או כל דבר שנרצה למנוע אליו גישה חופשית ובלתי מורשית. לצורך העניין אלו יכולים להיות מזומנים ,תכשיטים, נשקים ואפילו מסמכים סודיים. לא רק שכספות מונעות גנבה וגישה בלתי מורשית, חלקן אפילו מספקות הגנה מפני שרפה עבור אותם דברי ערך אשר בכספת. כאשר הכספת תקינה אין שום בעיה, אבל ישנם גם מקרים בהם אנו עלולים להזדקק לשירותיו של מנעולן פורץ כספות. על זה נדבר הפעם וגם כמה מילים על פורץ כספות מחיר.

כאשר איננו יכולים לפתוח את הכספת

לפעמים איננו יכולים לפתוח את הכספת ואז אנו נזקקים לשירותיו של מנעולן פורץ כספות. זה יכול לקרות כאשר אנו מתמודדים עם סוג של בעיה טכנית, כלומר תקלה בכספת. אולי זוהי תקלה אלקטרונית או תקלה מכנית. יתכן שהתקלה היא אפילו במפתח. ואם הזכרנו כבר את המפתחות, יתכנו גם מקרים של איבוד מפתחות או שכיחת קוד סודי. לא משנה איזו בעיה, או איזה סוג של כספת יש לכם, מנעולן פורץ כספות יפתור עבורכם את הבעיה.

כאשר עובדים עם מנעולן פורץ כספות מקצועי ניתן לחלק את השירות לשני חלקים המתבצעים יחדיו. הדבר הראשון שעל המנעולן לעשות הוא לפרוץ את הכספת. ישנן שיטות שונות לפריצת כספות, כמו למשל ניסור כספת בדיסק. אבל המיוחד בעבודה של מנעולן פורץ כספות הוא שכל צורת העבודה מבוססת על המטרה להחזיר את הכספת למצב שמיש (זהו החלק השני). לכן מנעולן אינו מנסר את הכספת אלא משתמש בטכניקות פריצה מקצועיות ועדינות.

כמו כן מנעולן פורץ כספות נזהר מאוד לא לפגוע בתכולת הכספת.

בעיה בכספת - למי פונים

אם אינכם יכולים לפתוח את הכספת, כמובן שעליכם לפנות למנעולן פורץ כספות. אך בשל רגישות הנושא אינכם יכולים לקחת סתם כל אחד. לגבי פורץ כספות מחיר, אני מקווה שברור לכם שמחיר הוא לא השיקול היחידי בעת בחירת מנעולן.

חשוב לכם לעבוד עם מנעולן אמין אשר שומר על הדיסקרטיות של הלקוח. כספת מגנה על חפצי ערך, אך אין זה אומר שתרצו שהגנבים ידעו שיש לכם כספת. זה רק יכול להגביר את המוטיבציה שלהם מתוך ציפייה לדברי הערך שבתוכה. למעשה תרצו לשמור על כל המידע בחשאיות - סוג הכספת, תכולה ומיקומה המדויק. לכן חשוב לחפש מנעולן פורץ כספות מקצועי אשר יודע לשמור על הדיסקרטיות.

אם אתם מוטרדים לגבי פורץ כספות מחיר, תוכלו לבצע סקר שוק אנונימי, אך שימו את הדגש על הסטנדרטים המקצועיים והקפידו על הדברים הבאים:

מנעולן באישור משטרת ישראל - כאשר מחפשים מנעולן פורץ כספות, חייבים להקפיד על מנעולן בעל תעודת יושר. זה נכון לגבי כל עבודות המנעולנות ונכון שבעתיים כאשר מדובר בפריצת כספות.

מנעולן מוסמך - כאשר מחפשים פורץ כספות מחיר זול, קודם כל תבדקו אם בכלל יש לו תעודת מנעולן, כלומר תעודה אשר מעידה כי למד את המקצוע ואת שיטות הפריצה של הכספות השונות.

ניסיון - הניסיון תמיד משחק תפקיד חשוב, לכן כאשר תחפשו מנעולן מנוסה לפריצת כספות סביר להניח שתקבלו שירות טוב יותר. זה בא לידי ביטוי באיכות העבודה ואפילו המהירות שבה היא מתבצעת.

יוסי פורץ הכספות

אם אתם נזקקים לשירותיו של פורץ כספות מוסמך, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר. יוסי מעניק שירותי תיקון ופריצת כספות לכל סוגי הכספות. בדיסקרטיות מלאה ובמחירים טובים.

באילו נסיבות צריכים פריצת כספת ביתית?

מנעולן מעניק שירותים רבים לבית ולמשרד. השירותים של מנעולן כוללים סוגים שונים של פריצות, כמו למשל: פריצת מנעולי רתק; פריצת דלת פלדלת; פריצת מנעול אופניים; פריצת רכב ועוד. הפעם נדבר על סוג מסוים של פריצה אשר מנעולן מבצע - פריצת כספת ביתית.

רבים מחזיקים בביתם כספת ביתית מטעמי ביטחון. הכספת מאפשרת לשמור מוזמנים, תכשיטים וכל מיני חפצי ערך. במידה וחס וחלילה גנב יחדור לביתכם, יעמוד בפניו מכשול נוסף אשר יקשה עליו לגנוב את חפצי הערך. לא כל שימוש בכספת הוא למניעת גנבה, לפעמים מטעמי ביטחון. למשל אם יש לכם כלי נשק בבית לא תרצו שבטעות אחד הילדים ישחק בו ויתרחש אסון, לכן תעדיפו לשמור אותו בתור הכספת הביתית.

ברמת העיקרון הכספת סגורה עם מפתח ו/או קומבינציה סודית אשר תבטיח כי רק אתם תוכלו לפתוח אותה. אך לפעמים יש תקלות המחייבות אתכם להזמין את שירותיו של מנעולן לפריצת כספת ביתית. למשל זהו יכול להיות מקרה בו איבדתם מפתח או שכחתם את הצופן, אך גם תקלות טכניות יכולות להיות סיבה לפריצת כספת ביתית.

מהי פריצת כספת ביתית?

חשוב שנסביר מה בדיוק עושה מנעולן כאשר מזמינים אותו לבצע פריצת כספת ביתית. המטרה של מנעולן היא להשמיש את הכספת. אם איבדתם מפתחות או שיש איזו תקלה שאינה מאפשרת לכם לפתוח את הכספת, אז בעצם הכספת לא שמישה. פריצת כספת ביתית יכולה להיות דבר פשוט, לוקחים מסור דיסק ומפרקים את הכספת. אבל זה ממש לא מה שמנעולן עושה. העבודה של מנעולן הרבה יותר מורכבת ומתחלקת ל 2: החלק הראשון הוא פריצת הכספת מבלי לפגוע בתכולתה. החלק השני הוא מתן פתרון לבעיה אשר יאפשר לכם לעשות בה שימוש עתידי.

פריצת כספת דיסקרטית

אחת הנקודות הכי חשובות כאשר מדובר על פריצת כספת ביתית היא השמירה על הדיסקרטיות. במהלך עבודתו המנעולן נחשף לפרטים רבים שחייבים להישאר דיסקרטיים. הפרט הראשון הוא עצם קיומה של הכספת. אין טעם שהמנעולן יפטפט ויספר לאחרים שיש לכם כספת. אם מידע זה יגיע לגנבים זה עלול להגביר את המוטיבציה שלהם לנסות לפרוץ לביתכם. אך זה לא נגמר בזה, גם המיקום המדויק של הכספת חייב להישמר בסודיות. אם יפרצו לכם הביתה יתכן שהגנבים לא ידעו שיש כספת ולא ינסו לפרוץ אותה. בהזדמנות זו כדאי לציין שגנבים בדרך כלל מנסים לעקור את הכספת ממקומה ולקחת אותה למקום מבטחים שם ינסו לפרוץ אותה. מוטב שגם כל פרטי דגם הכספת יישארו בסוד, זה עשוי לסייע לגנבים להתכונן לפריצה. ובטח שעל המנעולן להיות מקצועי ולא לשתף אף אחד לגבי תכולת הכספת. פריצת כספת ביתית חייבת להיעשות בצורה דיסקרטית.

יוסי פורץ כספות

אם אתם זקוקים לשירות של פריצת כספת ביתית אתם מוזמנים לפנות לשירותיו של יוסי המנעולן ולקבל שירות מקצועי ודיסקרטי. יוסי עוסק שנים במקצוע והוא מכיר את כל סוגי הכספות הביתיות ויודע כיצד להתמודד ולתקן כל סוג של כספת: כספות אש; כספות קיר; כספות כבדות; כספות סטנדרטיות; כספות מכניות; כספות אלקטרוניות. אצל יוסי תקבלו שירות מהיר ומקצועי ובמחירים הוגנים.

זכרו, כאשר אתם מחפשים מנעולן לפריצת כספת ביתית, או כל עבודה אחרת בתחום המנעולנות חשוב להקפיד על כמה דברים: תעודת מנעולן, תעודת יושר וניסיון. במקרה של יוסי יש לו את שלושתם ועוד הרבה יותר. יוסי מעניק שירותים לתושבי ראשון לציון, חולון, פתח תקווה, תל אביב, הרצליה, נתניה, כפר שמריהו, רמת השרון, רמת גן וכל יישובי האזור.