יוסי פורץ כספות 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ כספות תוך 20 דקות

שירות פריצת כספות 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ כספות פריצת כספת police-tag
050-5757-888
facebook

באילו נסיבות צריכים פורץ כספות?

לכספות יש מנגנוני נעילה שונים, לעתים מדובר במפתח ולעתים בקומבינציה. במקרים רבים הכספות משלבות מספר מנגנוני נעילה שונים על מנת להעניק ביטחון נוסף. הכל בהתאם לצרכים שלכם והתקציב שלכם. כאשר אינכם יכולים לפתוח את הכספת בגלל שאיבדתם מפתחות, תקלה טכנית או ששכחתם את הקומבינציה תצטרכו להזמין פריצת כספות אצל מנעולן מומחה. שימו לב כי פריצת כספות היא תחום נישה ולא כל מנעולן הוא בעל ידע וכלים לפרוץ כספות - כאשר פורצים כספת יש שני דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון: האחד הוא פריצת הכספת בלי לפגוע בתכולתה. השני הוא פריצת הכספת בצורה אשר תאפשר לתקן אותה ולהשמיש אותה לאחר הפריצה. בסופו של דבר כספת בפני עצמה היא דבר יקר.

השימוש בכספות הוא דבר הכרחי כאשר יש לנו כסף וחפצי ערך שעליהם אנו רוצים להגן. רבים עושים שימוש בכספות וניתן למצוא אותן בבתים פרטיים, משרדים ועסקים שונים. כמובן שהכספות שונות מאוד אחת מהשנייה ונותנות סוגי הגנה שונים, למשל ישנן כספות חסינות אש וכספות רגילות. הכספת במהותה היא סוג של תיבה כבדה במיוחד אותה קשה להזיז; היא נעולה במנגנוני נעילה קשים לפיצוח על מנת להקשות על הגנבים. אך במקרים רבים אנשים שהם בעלי הזכויות הלגיטימיים על הכספת ותכולתה מגיעים למצבים שהם אינם יכולים לפתוח את הכספת ונזקקים לשירותי פריצת כספות.

פורץ כספות לכל סוגי הכספות

כאשר מזמינים מנעולן לפריצת כספות חשוב להסביר לו קודם כל באיזה דגם של כספת מדובר. כפי שכבר הזכרנו קודם ישנם סוגים שונים ולכל כספת יש את הסודות שלה. מנעולן מקצועי חייב להכיר את הכספת בשביל לדעת כיצד לפרוץ אותה בצורה הטובה ביותר. ישנם הבדלים גדולים והם אפילו משפיעים על תמחור השירות של פורץ כספות.

פורץ כספות אמין

כאשר מזמינים שירות של פריצת כספות חשוב לעבוד עם מנעולן אמין ואחראי ויש לכך סיבות רבות. ראשית כל במקרים רבים תכולת הכספת היא עניין מאוד אישי ואתם לא רוצים שהמנעולן ישתף את העולם עם מה שהוא ראה בכספת; חשוב לעבוד עם מנעולן מקצועי השומר על דיסקרטיות ופרטיות לקוחותיו. הנקודה השנייה היא הסכנה שהפורץ ימכור מידע לעולם הפשע. לכן כאשר מזמינים פורץ כספות חשוב מאוד לעבוד עם פורץ בעל אישור ממשטרת ישראל.