יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ לאוטו תוך 20 דקות

שירות פריצת כל סוגי הרכבים והמודלים מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ לאוטו פורץ אוטו police-tag
050-5757-888

פורץ לאוטו, מתי נזדקק לו?

לפעמים בחיים קורות לנו תקלות לא נעימות, כמו מקרים בהם אנו מעמיסים את הקניות בתא המטען ובלי לשים לב כאשר מכניסים את אחת השקיות נשמט לנו המפתח והוא נשאר סגור בתא המטען. במקרה כזה, כמו גם מקרים אחרים המביאים לתוצאה דומה, יש להזמין פורץ לאוטו אשר יבצע פריצה ויחלץ לנו את המפתחות. אך מהן השיטות בהן משתמש פורץ אוטו?

פורץ לאוטו - שיטות לפריצת רכבים

כאשר הגעתם למצב בו נדרשתם לקרוא לפורץ אוטו חשוב לעשות זאת אך ורק אצל מנעולן מוסמך ובעל ניסיון, כזה היודע להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב ויודע כיצד לבצע אותה בצורה מקצועית וללא גרימת נזקים.

אחת השיטות המקובלות בהן עושה שימוש פורץ אוטו היא באמצעות ניפוח כרית אוויר. הכרית מוחדרת בין הדלת לבין הרכב עצמו וניפוחה. ניפוח הכרית יוצר מרווח המאפשר להכניס מוט אחיזה בכדי לפתוח את הדלת באמצעות הרמת הכפתור או משיכת הידית.

שיטה אחרת בה פורץ לאוטו עשוי להשתמש היא באמצעות סרגל פריצה. בשיטה זו מחדירים את סרגל הפריצה אל תוך גוף הדלת מכיוון החלון וכך מרימים את הכפתור באמצעות המנגנון הפנימי של הכפתור.

שיטות אלו אינן מתאימות לכל סוגי הרכבים. כאשר אנו אומרים ששיטה אינה מתאימה, אין המשמעות אך רק שהיא לא תעבוד - שימוש בשיטה הלא נכונה עלול לגרום נזק.

פורץ לאוטו - רכבים בעלי נעילת ואקום

רכבים חדישים עושים היום שימוש במושג שנקרא נעילת ואקום, דבר ההופך אותם לקשים יותר לפריצה. אך כאשר הזמנתם פורץ לאוטו שהוא מנעולן מוסמך ומנוסה, יש לו פתרון גם לזה.

השיטה שבה פורץ אוטו עושה שימוש לצורך פריצה לרכבים בעלי נעילת ואקום היא שיטת הדגדוג. שיטה זו עושה שימוש בכלי המכונה ”לישי“ באמצעותו מדמים את פעולת המפתח. זוהי שיטה עדינה הדורשת מיומנות רבה ואף עלולה לקחת זמן. ככל שפורץ אוטו יותר מנוסה, כך יש לו יותר מיומנות והסיכויים שיצליח לעשות זאת מהר עולים. אפשרות אחרת היא באמצעות כלי הנקרא ואג טורבו. כלי זה גם כן מדמה את פעולת המפתח אך הוא מייקר מאוד את עלויות הפריצה. הכלי עצמו יקר ורמת השחיקה שלו גבוהה מאוד.

מנעולן - לא רק פורץ אוטו

חשוב לדעת שפורץ לאוטו הוא בעצם מנעולן המתמחה בתיקון ומתן פתרון למגוון של בעיות ואנו נתמקד אך ורק בתחום הפריצה. כמו כן במקרים מסוימים הפריצה היא רק השלב הראשון של פתרון הבעיה ואחר כך עליו לבצע תיקון או החלפה של רכיב מסוים. חשוב שתדעו שאצל פורץ לאוטו תוכלו לקבל מגוון שירותים הכוללים:

- תיקון מנעולי רכב והחלפה
- שכפול מפתחות
- שכפול שלט לרכב
- קידוד שלט לרכב
- תיקון והחלפת סוויץ‘
- חילוץ מפתח התקוע בחור המנעול.

פורץ לאוטו - יוסי מנעולים

אם אתם נזקקים לפורץ אוטו, התקשרו ליוסי מנעולים ותוכלו לקבל שירותים לכל סוגי הרכבים: פולקסווגן, מזדה, ב.מ.וו, מיצובישי, הונדה, פיאט, פורד, סובארו, ניסאן, אאודי, וולבו, טויוטה ואחרים.