יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ מכוניות תוך 20 דקות

שירות פריצת כל סוגי המכוניות והמודלים מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מכוניות פורץ מכוניות 24 שעות police-tag
050-5757-888
facebook

פורץ מכוניות, מתי נזדקק לו?

לא מצליחים לפתוח את תא המטען? או שאולי בכלל אינכם יכולים להיכנס לרכב? מדובר בבעיה במנגנון הנעילה, בעיה הדורשת איש מקצוע מתאים - מנעולן. המנעולן הוא איש המקצוע אותו יש להזמין כאשר מחפשים פורץ מכוניות. אך יש להבדיל בין מנעולן מקצועי לבין פורץ מכוניות בעל כוונות זדון. פורץ מכוניות המגיע במטרה לגנוב יעשה הכל על מנת לנטרל את המנעול אפילו במחיר של נזק לרכב עצמו. לעומת זאת פורץ מכוניות אשר מגיע בשביל פריצה לגיטימית עושה זאת במקצועיות רבה ומבלי לגרום נזק נוסף.

פורץ מכוניות מול כל סוגי המנעולים

סוזוקי, מזדה או פורד הם רק כמה דוגמאות של יצרני רכב. בשוק ישנם יצרני רכב רבים ולכל אחד מהם יש את מנגנון נעילה יחודי משלו. חברות הרכב שואופות לתת ביטחון לבעלי הרכבי משקיעות במנעולי הרכבים ומשכללות את מנגנוני הנעילה בכל דגם; דבר המקשה על הגנבים, אך יכול להיות גם תיק רציני כאשר אתם צריכים פורץ מכוניות עבור הרכב של עצמכם.

מבחר הדגמים ורמת המורכבות שלהם מחייבת עבודה עם מנעולן מוסמך ולא סתם פורץ מכוניות. מנעולן מוסמך הוא מי שלמד את הנושא ומכיר את מבנה המנעולים וכיצד הם עובדים. מנעולן מוסמך ומנוסה מכיר את הסוגים השונים ויודע כיצד להתמודד איתם. חובבן שאינו מכיר מנסה בכל דרך ותוך כדי גורם נזק מיותר.

פורץ מכוניות אמין ולגיטימי

כאשר אתם מזמינים פורץ מכוניות עליו לוודא כי אתם בעלי הרכב הלגיטימיים. שום מנעולן לא רוצה ליפול קורבן לנוכלים אשר מנצלים את תמימותו והידע הרב שלו על מנת לפרוץ רכב שלא שלו למטרות פליליות. מסיבה זו המנעולן יוודא קודם את זהותכם. גם אתם לא רוצים להיות קורבן לנוכלים ולכן הזמינו פורץ מכוניות בעל אישור ממשטרת ישראל ולא מישהו המקושר עם עולם הפשע ועלול לנצל לרעה את השירותים שהוא נותן לכם.

פורץ מכוניות - 24 שעות ביממה

איבוד מפתחות הרכב הוא דבר שיכול להתרחש בכל שעה, אותו הדבר עם כל כשל טכני. מסיבות אלו חייבים לעבוד עם מנעולן/פורץ רכבים המעניק שירות 24 שעות ביממה. רק כך תיהנו משקט נפשי בגלל הידיעה שיש למי לפנות במקרה חירום.