יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ מכוניות תוך 20 דקות

שירות פריצת כל סוגי המכוניות והמודלים מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מכוניות פורץ מכוניות 24 שעות police-tag
050-5757-888

פורץ מכוניות, מתי נזדקק לו?

לא מצליחים לפתוח את תא המטען? או שאולי בכלל אינכם יכולים להיכנס לרכב? מדובר בבעיה במנגנון הנעילה, בעיה הדורשת איש מקצוע מתאים - מנעולן. המנעולן הוא איש המקצוע אותו יש להזמין כאשר מחפשים פורץ מכוניות. אך יש להבדיל בין מנעולן מקצועי לבין פורץ מכוניות בעל כוונות זדון. פורץ מכוניות המגיע במטרה לגנוב יעשה הכל על מנת לנטרל את המנעול אפילו במחיר של נזק לרכב עצמו. לעומת זאת פורץ מכוניות אשר מגיע בשביל פריצה לגיטימית עושה זאת במקצועיות רבה ומבלי לגרום נזק נוסף.

פורץ מכוניות מול כל סוגי המנעולים

סוזוקי, מזדה או פורד הם רק כמה דוגמאות של יצרני רכב. בשוק ישנם יצרני רכב רבים ולכל אחד מהם יש את מנגנון נעילה יחודי משלו. חברות הרכב שואופות לתת ביטחון לבעלי הרכבי משקיעות במנעולי הרכבים ומשכללות את מנגנוני הנעילה בכל דגם; דבר המקשה על הגנבים, אך יכול להיות גם תיק רציני כאשר אתם צריכים פורץ מכוניות עבור הרכב של עצמכם.

מבחר הדגמים ורמת המורכבות שלהם מחייבת עבודה עם מנעולן מוסמך ולא סתם פורץ מכוניות. מנעולן מוסמך הוא מי שלמד את הנושא ומכיר את מבנה המנעולים וכיצד הם עובדים. מנעולן מוסמך ומנוסה מכיר את הסוגים השונים ויודע כיצד להתמודד איתם. חובבן שאינו מכיר מנסה בכל דרך ותוך כדי גורם נזק מיותר.

פורץ מכוניות אמין ולגיטימי

כאשר אתם מזמינים פורץ מכוניות עליו לוודא כי אתם בעלי הרכב הלגיטימיים. שום מנעולן לא רוצה ליפול קורבן לנוכלים אשר מנצלים את תמימותו והידע הרב שלו על מנת לפרוץ רכב שלא שלו למטרות פליליות. מסיבה זו המנעולן יוודא קודם את זהותכם. גם אתם לא רוצים להיות קורבן לנוכלים ולכן הזמינו פורץ מכוניות בעל אישור ממשטרת ישראל ולא מישהו המקושר עם עולם הפשע ועלול לנצל לרעה את השירותים שהוא נותן לכם.

פורץ מכוניות - 24 שעות ביממה

איבוד מפתחות הרכב הוא דבר שיכול להתרחש בכל שעה, אותו הדבר עם כל כשל טכני. מסיבות אלו חייבים לעבוד עם מנעולן/פורץ רכבים המעניק שירות 24 שעות ביממה. רק כך תיהנו משקט נפשי בגלל הידיעה שיש למי לפנות במקרה חירום.


מקרים בהם זקוקים לפורץ מכוניות

ישנם מקרים בהם אנו זקוקים לפורץ מכוניות ובהם אנו פונים למנעולן מוסמך על מנת שיבצע לנו פריצה מקצועית וללא נזקים. פורץ מכוניות עשוי להידרש במקרים הבאים:

מפתחות שננעלו בתוך הרכב - ברכבים ישנים בהם הורדנו את הכפתור על מנת לנעול את הדלת, בקלות יכולנו לשכוח את המפתחות בתוך הרכב. אמנם רכבים אלו כבר כמעט חלפו מן העולם, אך בזכות מערכות של נעילה אוטומטית עדיין ישנם מקרים בהם מפתחות ננעלים בתוך הרכב ואז יש צורך בפורץ מכוניות על מנת לחלץ את המפתחות.

איבוד צרור המפתחות - אם איבדתם את צרור המפתחות של הרכב ואין לכם שום מפתח אותו ניתן לשכפל, אתם זקוקים לפורץ מכוניות אשר יפרוץ את הרכב וישחזר את המפתח או יחליף את הצילינדר. באופן דומה יש לפנות לפורץ מכוניות כאשר המפתח ניזוק.

תקלות טכניות - לפעמים בגלל בלאי טבעי ישנן תקלות בנעילת הרכב ואיננו יכולים לפתוח אותו. במקרים שכאלו מזמינים פורץ מכוניות אשר מבצע פריצה ותיקון של הבעיה.

הערה חשובה - במקרה וישנו אדם הוא בעל חיים אשר מסיבה כלשהי ננעל בתוך הרכב, יתכן כי מדובר בסכנת חיים. הטמפרטורות הגבוהות והמחסור בחמצן הם סכנה גדולה. במקרים שכאלו אין לכם זמן לחכות לפורץ מכוניות ויש להתקשר לכוחות החירום (מכבי האש).

פורץ מכוניות = מנעולן מקצועי

חשוב לזכור שפורץ מכוניות הוא מנעולן מקצועי אצלו ניתן לקבל שירותים נוספים ולא רק פריצת מכוניות. מנעולן יכול גם לטפל בבעיות שונות בסוויץ‘ של הרכב; בעיות בשלט הרכב או בעיות בקודן.

פורץ מכוניות 24 שעות ביממה

לכל אדם יש את השעות שבהן הוא נוסע וחוזר לעבודה, יוצא לבילויים וכו‘. בהתאם לשעות הפעילות, כך גם אתם עלולים להיתקל בבעיות. מי שעובד במשמרת לילה עלול להיתקל בתקלה כאשר הוא מסיים את המשמרת בשש בבוקר; מי שיוצא לבלות וחוזר בשתיים בלילה עלול דווקא ברגע זה לאבד את מפתחות הרכב. זה יכול להיות בכל יום ובכל שעה, לכן כאשר אתם מחפשים פורץ מכוניות, חפשו אחר מנעולן 24 שעות ביממה. אנו ממליצים לכם תמיד לפנות ליוסי המנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה ובכל ימות השנה. בכל בעיה שבה תיתקלו, אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן אשר יגיע אל המקום שבו אתם נמצאים ויעניק לכם פתרון במקום.

יוסי הוא פורץ מכוניות מוסמך ומנוסה המכיר את כל סוגי הרכבים ויודע להשתמש בשיטת הפריצה הנכונה עבור כל יצרן רכב וכל מודל. פריצת מכוניות היא נקודה רגישה מאוד וחשוב להיות זהירים! מי שאינו מוסמך עלול לגרום נזקים רבים שיעלה לכם ביוקר לתקן! לכן כאשר אתם צריכים פורץ מכוניות, הקפידו על עבודה עם מנעולן מוסמך אשר למד את הנושא ויודע מה לעשות מבלי לגרום נזק.

שירותיו של פורץ מכוניות

כאשר אינכם יכלים לפתוח את דלתות הרכב אתם נזקקים לשירותיו של פורץ מכוניות. למעשה אנו אומרים פורץ מכוניות אך הכוונה היא למנעולן אשר מעניק לכם מגוון רחב של שירותים הכוללים גם שירותי רכב - פריצת תא מטען; החלפת סוייץ‘ לרכב; תיקון שלטים וקודנים. אך הפעם נדבר על כיצד בוחרים פורץ מכוניות ומדוע הניסיון הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר.

בחירת פורץ מכוניות

כאשר אתם מחפים פורץ מכוניות חשוב שתקפידו על הדברים הבאים:

1. אישור מטעם משטרת ישראל (פורץ מכוניות בעל תעודת יושר).

2. פורץ מכוניות בעל תעודת מנעולן.

3. פורץ רכבים בעל ניסיון של שנים במקצוע.

4. מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה.

5. חבר באגודת המנעולנים.

6. גובה מחירים סבירים ואינו מפקיע מחירים.

חשיבות הניסיון

כל אחד מהסעיפים הוא חשוב, אך הפעם ברצוני לדבר מדוע הניסיון של פורץ מכוניות הוא דבר כל כך חשוב. איזה רכב יש לכם? אולי יש לכם הונדה, לשכן מלמעלה יש מזדה ולשכנה ממול פיאט, לכל אחד יש רכב מסוג אחר ולכל רכב יש את שיטת הנעילה שלו. מנעולן נאלץ להכיר את כל שיטות הנעילה ולא רק שהן שונות בין יצרני הרכב, הן שונות ממודל למודל. זוהי אחת הסיבות העיקריות מדוע חשוב מאוד להקפיד על פורץ מכוניות בעל ניסיון.

כאשר ניגשים לפריצת רכב, פוטנציאל הנזק אשר יכול להיגרם כתוצאה מחוסר ידע, חוסר מקצוענות ועבודה חובבנית הוא גדול יותר מכל עבודה אחרת. מי שאינו הוסמך להיות פורץ מכוניות עלול לגרום לשריטות בצבע הרכב, לעיקום הדלתות ונזק למערכות חשמליות מאוד עדינות. אתם לא רוצים להיקלע לאותם המצבים בהם מזמינים מישהו לתקן ובסוף הוא גורם להרבה יותר נזק. לכן התנהלו בזהירות כאשר אתם בוחרים פורץ מכוניות.

פורץ מכוניות - שיטת הפריצה

ישנן שיטות שונות לפריצת רכבים, חלקן מיושנות ובלתי רלוונטיות לרכבים של היום, כמו למשל שיטת הסרגל. השיטות בהן משתשים היום הן שיטת הדגדוג ושיטת הכרית המתנפחת. בחירת שיטת הפריצה היא אינה מקרית. נדרש כאן פורץ מכוניות בעל ניסיון אשר יודע לבחור את השיטה המתאימה לסוג הרכב. שימוש בשיטת הפריצה הלא מתאימה עלול לגרום נזק. עבור רוב סוגי הרכבים ניתן להשתמש בשיטת הכרית המתנפחת. אך ישנם רכבים העושים שימוש בנעילת ואקום ורכבים אלו דורשים שימוש בשיטת הדגדוג.

פורץ מכוניות 24 שעות

לא רק ידע וניסיון הם דברים חשובים כאשר מחפשים אחר פורץ מכוניות. חשוב גם לבחור במנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות. כל תוכלו להיות בטוחים שיש מי שיגיע לתת לכם שירות בכל אותם מקרי חירום שאתם לא יכולים להיכנס לרכבכם. לפעמים זה עלול לקרות באמצע הלילה, או באחת השבתות וכדאי לקחת זאת בחשבון.

אם אתם נזקקים לפורץ מכוניות, כמו תמיד יוסי המנעולן עומד לשירותכם ומציע לכם שירות מקצועי, זריז ואמין במחירים משתלמים.