יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולים מומלץ

שירותי פורץ מומלץ, תיקון והחלפת מנעולים בכל שעות היממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מומלץ פורץ מנעולים מומלץ police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפורץ מנעולים מומלץ?

פורץ מנעולים מומלץ מעניק לנו שירותים במקרים בהם איננו יכולים לפתוח מנעול. הסיבה יכולה להיות תקלה טכנית במנעול או איבוד של המפתח. לפעמים שירותים שכאלו נדרשים עבור הבית ולפעמים עבור הרכב, אך אלו יכולים להיות גם שירותי פריצת כספות ואפילו מנעולי אופניים.

פורץ מנעולים הוא הכינוי המקובל למנעולן. כמובן שמנעולן מעניק שירותים רבים ולא רק פריצה של מנעולים, אך זהו אחד השירותים השכיחים והחשובים שמנעולן מעניק. ברור לכם שכל עבודה של פריצת מנעולים היא בעלת רגישות מסוימת, גם מבחינה טכנית וגם בגלל היבטים אחרים הנוגעים לאמינות ואפילו למחירים. אז איך נבחר פורץ מנעולים מומלץ.

ראשית כל אנו מאמינים כי עבודה עם מנעולן היא עבודה לטווח ארוך. ממש כפי שיש לכם רופא משפחה שעליו אתם סומכים ואצלו אתם מבקרים באופן קבוע, כך כדאי שיהיה גם עם המנעולן. אם מצאתם מנעולן שעבדתם איתו בעבר ואתם מרוצים משירותיו המקצועיים והמחירים, כדאי להמשיך לעבוד איתו. אם היה לכם ניסיון רע עם מנעולן אז כדאי לחפש מישהו אחר.

אתם יכולים לשאול מכרים, אולי יש להם מישהו שהם יכולים להמליץ עליו. אם יש לכם איזו קבוצת וואסטאפ של השכנים בבניין או החברים מהעבודה, זהו המקום לקבל המלצות אותנטיות מאנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם. אבל זה לא מספיק, ישנם כמה דברים בסיסיים שעליכם לבדוק גם אם קיבלתם המלצה.

בחירת פורץ מנעולים מומלץ

גם אם המליצו לכם על מנעולן וגם אם זה מישהו שמצאתם באינטרנט, יש להקפיד לוודא כמה פרטים חשובים:

1.וודאו שזהו מנעולן מוסמך. פשוט בקשו ממנו להציג תעודת מנעולן.

2.וודאו שיש לו אישור מטעם משטרת ישראל, כלומר תעודת יושר.

3.העדיפו מנעולן שיש לו לפחות 5 שנות ניסיון. זוהי תקופה מספיקה בשביל לרכוש את הניסיון הדרוש לצורך ביצוע פריצה.

4.במידה ומדובר במקרה חירום המתרחש בלילה או בסופי השבוע יש לבדוק שמדובר במנעולן המעניק שירות 24/7.

אם ארבעת הכללים הללו מתקיימים סביר להניח שתקבלו שירות טוב ושתהיו מרוצים. אם הכללים הללו אינם מתקיימים זהו אינו פורץ מנעולים מוסמך. אתם עלולים להיתקל בבעיות שונות הכוללות עבודה חובבנית, גרימת נזקים, מחירים מופקעים, זמן המתנה בלתי סביר ועוד.

יוסי - פורץ מנעולים מומלץ

מחפשים פורץ מנעולים מומלץ? אין צורך להמשיך לחפש. יוסי המנעולן עונה על כל הקריטריונים. יש לו שנים של ניסיון וים של לקוחות מרוצים אשר נעזרים בשירותיו שוב ושוב. יוסי מעניק את כל שירותי הפריצה, כמו גם כל שירותי המנעולנות האחרים שאתם עשויים להזדקק להם. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות אמין ומסור עם זמינות 24 שעות ביממה ומחירים נוחים כמקובל בשוק.

אז בפעם הבאה שהדלת לא נפתחת או שאיבדתם את מפתחות הרכב, הזמינו פורץ מנעולים מומלץ. יוסי יבצע פריצה מקצועית אשר כמובן כוללת גם תיקון של הבעיה.