יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולים פלדלת

שירות פריצת דלתות פלדלת תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים פלדלת פורץ פלדלת police-tag
050-5757-888

פורץ מנעולים פלדלת, מתי נזדקק לו?

רבים מהבתים בישראל עושים שימוש בדלת פלדלת והסיבה לכך ברורה. פריצות לבתים הפכו כבר מזמן להיות מכת מדינה. מי שרוצה להגן על ביתו, רכושו ומשפחתו חייב להתגונן בעזרת דלתות איכותיות. דלתות פלדלת נותנות מענה טוב לבעיה זו, הן חזקות וקשה לפרוץ אותן מכיוון שהן מצוידות במנעול עליון ותחתון ומספר בריחים. אך לפעמים עקב נסיבות שונות אנו נזקקים לפורץ מנעולים לפלדלת על מנת לפרוץ את דלת ביתנו. מדוע בעצם?

מתי צריך פורץ מנעולים פלדלת?

ניסיונות פריצה פליליים - דלתות פלדלת הן דלתות חזקות וקשות לפריצה. בהינתן חלון הזמן המתאים וכלי העבודה הנכונים ניתן לפרוץ אותן אך הדבר יוצר רעש, לוקח זמן וגם גורם נזק למנעול. במקרים רבים לאחר פריצות או ניסיונות פריצה אגרסיביים נהרס המנעול. ואז כאשר מגיעים דיירי הבית הם מגלים שאינם יכולים להיכנס כי נגרם נזק למנעול. במקרה כזה פורץ מנעולים פלדלת יכול לתקן לכם את הדלת. הוא קודם כל יפרוץ על מנת שתוכלו להיכנס לביתכם ולאחר מכן יבצע את התיקון הנדרש.

איבוד מפתחות - כפי שאנשים מאבדים טלפונים סלולריים וחפצים אחרים הם גם מאבדים מפתחות. איבוד מפתחות זה ממש לא נעים, בדרך כלל מאבדים צרור שלם ואז הבעיה היא גם עם מפתחות הרכב, המשרד וכו‘. במקרים אחרים מחליק רק מפתח אחד מהצרור… אם איבדתם מפתחות וכתוצאה מכך אינכם יכולים להיכנס לביתכם אשר מותקנת בו דלת מסוג פלדלת, אתם צריכים פורץ מנעולים לפלדלת. הפורץ יאפשר לכם להיכנס לביתכם ויבצע החלפת צילינדר על מנת שיהיה לכם מפתח חדש איתו תוכלו לפתוח את הדלת. אנשים רבים מחזיקים מפתח ספייר במקום בטוח וטוב שכך; זה יכול לחסוך לכם כסף ולמנוע את הצורך בפורץ מנעולים לפלדלת. אך שימו לב, במידה ואיבדתם את צרור המפתחות ויש עליו פרטים מזהים, ישנו חשש שהוא יגיע לידי הגנבים והם יגיעו לביתכם. לכן במקרים כאלו מוטב להחליף את הצילינדר בשביל להיות בטוחים. החלפת צילינדר לפלדלת היא אינה דבר יקר וזה מעניק לכם שקט נפשי.

מנעול מקולקל - דלתות פלדלת הן דלתות איכותיות והסבירות שהמנעול יתקלקל היא קטנה יותר מאשר בדלתות אחרות מאיכות נמוכה. אך בכל זאת, עם השנים שעוברות והבלאי, מנעול יכול להתקלקל. במידה ומנעול הפלדלת שלכם התקלקל אתם צריכים פורץ מנעולים פלדלת. יתכן שהמנעול התקלקל אבל עדיין פחות או יותר מתפקד ואחרי כמה ניסיונות אתם מצליחים לפתוח את הדלת. אם זה המצב חשוב למהר להזמין מנעולן ולא לחכות, בכל רגע המנעול יכול לשבוק חיים.

אם יש לכם בעיה בדלת הפלדלת התקשרו ליוסי מנעולים. יוסי פורץ דלתות פלדלת ומעניק מגוון שירותי מנעולנות. שירות טוב ואמין עם מענה לכל בעיה 24 שעות ביממה.
במידה ואתם זקוקים לתיקון דלת פלדלת כנסו ללינק - תיקון דלת פלדלת