יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולים קריפטונייט

שירות פריצת מנעולי קריפטונייט תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולים קריפטונייט פורץ קריפטונייט police-tag
050-5757-888

פורץ מנעולים קריפטונייט, מתי נזדקק לו?

אופניים הם כלי תחבורה מעולה לתושבי הערים וגם בילוי לשעות הפנאי. בעזרת האופניים ניתן להגיע בקלות ממקום למקום ולהתגבר עם בעיית הפקקים ובעיות החנייה של הערים הגדולות. הם אינם צורכים דלק והם אפילו מעניקים לנו פעילות גופנית בריאה. אבל הבעיה היא שגנבים רבים חומדים את האופניים שלכם ולכן חשוב תמיד לאבטח אותם בעזרת מנעולים על מנת למנוע גניבות. כאשר אנו משתמשים באופניים במהלך היום אנו הרבה פעמים משאירים אותם ברחוב וקושרים אותם באמצעות מנעולים למתקנים מיוחדים או כל דבר ברחוב שמאפשר לנו לעגן אליו את האופניים. ישנם מנעולים לאופניים מסוגים שונים, חלקם יעילים יותר חלקם פחות. מנעולי קריפטונייט נחשבים לאחד הפתרונות הטובים. אלו הם מנעולי פרסה קשים לפריצה. אך לפעמים כאשר אנו מאבדים את המפתחות אנו צריכים פורץ מנעולי קרפיטונייט.

מנעולי קריפטונייט

מנעולי הקריפטונייט החדשים הם מנעולים קשים לפריצה, לפחות בהנחה שקניתם מודל איכותי וחזק. מודלים ישנים ניתן לפריצה בקלות על ידי משחק עם המנעול בעזרת כלי עבודה, או חיתוך המתכת בעזרת כלי עבודה ידני. מנעולי הקריפטונייט האיכותיים לא ניתנים לפריצה קלה ויש צורך בחיתוך עם דיסק, דבר הדורש חיתוך עם דיסק, חיבור לחשמל והרבה רעש. אבל מה עושים כאשר מאבדים את המפתחות?
כאשר אתם מאבדים את המפתחות של מנעול הקריפטונייט עליכם להזמין פורץ מנעולים קריפטונייט על מנת שיפרוץ את המנעול ויאפשר לכם לקחת את האופניים.

פורץ מנעולי קריפטונייט - יוסי מנעולים

מנעולנים מעניקים שירותי שונים הקשורים לדלתות ומנעולים מכל הסוגים. הם יכולים לפרוץ דלתות של בית או של רכב, דלתות של כספות ובין היתר גם מנעולים של אופניים. במידה ואתם נזקקים לפורץ מנעולי קריפטונייט עליכם לפנות למנעולן. בכל בעיה שיש לכם במנעול האופניים, בין אם זה מנעול קריפטונייט או מנעול מסוג אחר, למנעולן יש את הידע וכלי העבודה הדרושים על מנת לבצע את העבודה ולפרוץ את המנעול.

שימו לב, במידה והאופניים שלכם נעולות במקום ציבורי ואינכם יכולים לפתוח את המנעול חשוב שתתקשרו בהקדם למנועלן פורץ מנעולי קריפטונייט. במידה ותשאירו את האופניים באותו מקום זמן רב מישהו עלול לשים עליהם עין. אמנם לא פשוט לפרוץ, אך גנבים יכולים להגיע בשעות הלילה ולנסר את המנעול כאשר אף אחד לא רואה ולא שומע. במידה ומצאתם את עצמכם תקועים בשעת לילה מאוחרת, תדעו לכם שאצל מנעולן מקצועי תמיד יש מענה. תעריף לילה הוא אמנם יותר יקר, אך כאשר אין ברירה וצריך פורץ מנעולים קריפטונייט ניתן להתקשר אל המנעולן 24 שעות ביממה.

יוסי מנעולים הוא מנעולן מוסמך ובעל אישור מטעם משטרת ישראל. יוסי מעניק שירות מקצועי ואמין ועל כך יעידו אינספור לקוחות מרוצים. שירותי המנעולנות כוללים דלתות, כספות, רכבים וכמובן גם מנעולי אופניים. בכל בעיה שיש לכם, התקשרו מייד ליוסי מנעולים ותקבלו את השירות הטוב ביותר.
לפריצת מנעול דיסק לאופנוע או קטנוע כנסו ללינק - פריצת מנעול דיסק
במידה ומדובר במנעול שרשרת של אופניים כנסו ללינק - פריצת מנעול שרשרת