יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ מנעולי רכב תוך 20 דקות

שירות פריצת כל סוגי מנעולי הרכב מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ מנעולי רכב פריצת מנעולי רכב police-tag
050-5757-888

מתי צריך פורץ מנעולי רכב?

פורץ מנעולי רכב, באילו נסיבות צריך אותו; מה חשוב לבדוק בטרם מזמינים פורץ מנעולי רכב; איך הוא בכלל פורץ את הרכב וממה צריך להיזהר. מאמר קצר ותמציתי על כמה דברים שחייבים לדעת.

ברמת העיקרון ניתן להגיד שבכל מקרה בו אינכם יכולים לפתוח את דלתות הרכב או את דלתות תא המטען, אתם נזקקים לשירותיו של פורץ רכבים. זה יכול לקרות כאשר מאבדים מפתח, כאשר נתקע או נשבר המפתח בחור המנעול או כאשר ישנה תקלה טכנית במנעול והוא פשוט מסרב להיפתח. אלו הם מצבים לא נעימים, אבל לפחות ישנו פתרון.

מה חשוב לבדוק כאשר מזמינים פורץ רכבים

כאשר אתם מזמינים פורץ מנעולי רכב ישנם שני דברים שחובה עליכם לוודא, אם אחד מהם או שניהם לא מתקיימים חפשו מישהו אחר. הדבר הראשון שאתם צריכים לוודא הוא שאכן מדובר במנעולן אשר למד והוסמך לעסוק במקצוע. זה די ברור למה ואין אפילו צורך להסביר, זה פחות או יותר כמו ללכת לרופא שלא למד רפואה או לשכור את שירותיו של עורך דין שלא למד משפטים. הדבר השני שצריך לוודא הוא שיש לו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. אם אין לו תעודת יושר זה פחות או יותר כמו להשאיר את הרכב פתוח עם המפתחות בפנים ולקוות שלא יגנבו.

כיצד מתבצעת פריצת מנעולי רכב?

פורץ מנעולי רכב משתמש ביותר משיטה אחת; למעשה זה תלוי בסוג הרכב והמודל, שיטה שמתאימה לרכב אחד לא בהכרח תתאים לרכב אחר ואף עלולה לגרום לו נזק. שתי השיטות הנפוצות הן שיטת הכרית המתנפחת או שיטת הדגדוג. חשוב מאוד להיזהר מחובבנים אשר לא הוסמכו לעסוק במקצוע. שימוש בשיטת פריצה לא מתאימה גורם נזק למערכות שונות של הרכב, דבר שבסופו של דבר יעלה לכם ביוקר לתקן.

אם אתם נזקקים לשירותיו של פורץ מנעולי רכב אתם מוזמנים לפנות ליוסי מנעולים. יוסי יעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שיש לו ויבצע פריצה מקצועית. אצל יוסי ניתן לקבל שירות אדיב ומסור בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע.