יוסי פורץ קטנועים 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ קטנועים תוך 20 דקות

שירותי פריצת קטנועים ללא נזק מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ קטנועים פריצת קטנועים police-tag
050-5757-888

פורץ קטנועים, מתי נזדקק לו?

לא אחת רוכבי הרכבים הדו גלגליים נזקקים לשירותיו של פורץ קטנועים. הקריאה הכי נפוצה לפריצת קטנוע היא במקרים בהם נועלים את מפתחות הקטנוע בתא אשר מתחת למושב הכיסא. האמת שזה לא ממש מפתיע, אתם מחנים את הקטנוע ורוצים לאחסן את הקסדה בתא וגם לשלוף משם חפצים אישיים, שנייה אחת של חוסר תשומת לב והופ… קליק… התא ננעל עם המפתחות בפנים ואתם מתחילים להזיע… אין צורך להזיע, זה לא נעים שזה קורה אבל אם זה כבר קרה צריך לפעול נכון ולהזמין פורץ קטנועים אשר יפתור לכם את הבעיה.

דרך אגב, נעילת המפתחות בתא אשר מתחת למושב הכיסא היא לא הסיבה היחידה בגינה אתם עלולים להזדקק לפריצת מושב קטנוע. יתכנו מקרים בהם איבדתם את המפתח או שאינכם יכולים לפתוח את התא בגלל תקלה טכנית במנעול. באופן דומה, במידה ויש לכם ארגז אחסון מאחור, גם בו יכולות להתרחש אותן הבעיות בדיוק. בעיות יכולות אפילו להיות במנעול הדיסק אשר שמתם בשביל לאבטח את האופנוע.

בכל סוג של בעיה בה יש צורך בפריצת קטנוע, מנעולן הוא האיש אשר יודע כיצד לבצע את העבודה. מנעולן עבר הסמכה אשר כללה היכרות עם סוגים שונים של מנעולים, שיטות פריצה שונות ומודלים שונים של רכבים דו גלגליים. היזהרו מחובבנים אשר ממהרים לקדוח את המנעול, הם אולי יכולים לבצע פריצת קטנוע במהירות, אך בסופו של דבר משאירים אתכם עם בעיה חדשה - מנעול שיצא מכלל שימוש.

פורץ קטנועים מוסמך

בגלל שאופנועים וקטנועים הם כלי רכב קטן יותר מאשר רכב, אנו לפעמים טועים לחשוב כאילו פריצתם היא דבר פשוט וקל. האמת שהיא לא כל כך פשוטה, אבל מנעולן מוסמך ומיומן יודע לבצע אותה ביעילות. שיטות הפריצה המקובלות של רכבים, כמו שיטת כרית האוויר אינן תקפות כאן ויש צורך להשתמש באמצעי פריצה המתאימים לפריצת קטנוע.

אם אתם נזקקים לשירותי פריצת קטנוע ו/או מושב קטנוע, אל תבזבזו את הזמן, התקשרו מייד ליוסי מנעולים. אצל יוסי, מנעולן בעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, תוכלו לקבל שירות אמין ומקצועי של פריצת קטנוע. יוסי מעניק שירותי פריצה 24 שעות ביממה ותמיד זמין לתת שירות.
במידה ואתם זקוקים לפורץ אופנועים כנסו ללינק - פורץ אופנועים

איך לבחור פורץ קטנועים?

בין אם מדובר בטכנאי מזגנים או פורץ קטנועים, בחירה נכונה של איש המקצוע היא תמיד סוגיה חשובה אשר בסופו של דבר משפיעה על שביעות הרצון שלכם. אם לא בחרתם בקפידה את איש המקצוע, במקרה הזה מנעולן, סביר להניח שהכול יסתיים בעגמת נפש ותחושות מוכרות של עבודה רשלנית, שירות גרוע ומחירים מופקעים. אז מה בעצם צריך לעשות בשביל שהפעם הדברים לא יסתיימו במפח נפש? להלן מדריך קצר לנקודות החשובות שאליהן צריך לשים לב כאשר בוחרים מנעולן לפריצת קטנועים.

טיפים לבחירת פורץ קטנועים

טיפ ראשון - רק אצל מנעולן מוסמך
ישנם אנשי תחזוקה מהסוג ש“יודע לתקן הכל“; יש להם כמה כלי עבודה, היום הם מתקנים את הטייח בבית, מחר ינסו לפרוץ קטנוע ושלשום עשו עבודת גננות. הם קצת מכל דבר אבל הם לא מקצועיים בשום דבר. כאשר אתם נזקקים לפורץ קטנועים עליכם לעשות את הדבר הבסיסי ביותר - להזמין מנעולן בעל הכשרה, כלומר מי שלמד מנעולנות ויש לו תעודה המעידה על כך. לימודים מקצועיים הם מה שעושה את ההבדל בין חובבנות לבין מקצועיות. אם לא תבחרו במקצוען אז תסיימו באותה אכזבה שכבר הזכרנו.

טיפ 2 - מנעולן בעל תעודת יושר
כאשר אתם מחפשים פורץ קטנועים זה חייב להיות פורץ בעל אישור מטעם משטרת ישראל. חשוב שנבהיר את הנקודה הזו, כלומר מהו בעצם אותו האישור. אין חוק המחייב מנעולנים לקבל אישור מהמשטרה, והמשטרה בכלל לא מתעסקת ברישוי מנעולנים. אבל בהחלט מקובל ומתבקש לבקש מהמשטרה תעודת יושר. ישנן אינספור דרכים בהן מנעולן יכול לעשות שימוש לרעה בידע המקצועי שיש בו ובאמון שאתם נותנים בו; לכן חשוב להקפיד לעבוד עם מנעולן בעל תעודת יושר. אחרת זה עלול להסתיים ברע. כאשר אתם מזמינים מנעולן אל תתביישו לשאול ואל תתביישו לדרוש לראות את התעודה. אם למנעולן אין תעודת יושר אז כנראה שיש לו משהו להסתיר.

טיפ 3 - פורץ קטנועים מנוסה
אם כל הכבוד ללימודי המנעולנות, אף אחד לא נהיה מומחה מייד בסיום הלימודים. הלימודים חשובים אך בתום הלימודים יש לרכוש ניסיון פרקטי. עבודה בתור עוזר למנעולן יכולה להיות דרך טובה לרכוש ניסיון. פורץ קטנועים מנוסה הוא מי שיודע לעשות את העבודה בצורה חלקה, ממש כמו הביטוי בעיניים עצומות. הוא יעשה את עבודת הפריצה מהר יותר ובאיכות גבוהה יותר. מי שאין לו מספיק ניסיון עלול לעשות טעויות של מתחילים.

טיפ 4 - פורץ קטנועים 24 שעות ביממה
אם נעלתם את המפתח מתחת למושב או יש לכם בעיה אשר אינה מאפשרת לכם להמשיך בנסיעה אתם צריכים פורץ קטנועים, אחרת אתם תקועים. כאשר זה קורה במהלך יום העבודה הרגיל בדרך כלל אין שום בעיה, אך מה תעשו בשבת או אם זה קורה באמצע הלילה? מהסיבה הזו אתם צריכים פורץ קטנועים המעניק שירות 24 שעות ביממה.