יוסי פורץ רכבים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ רכבים בבת ים תוך 20 דקות

שירות פריצת כל סוגי הרכבים בבת ים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ רכבים בבת ים פורץ רכבים בת ים police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפורץ רכבים בבת ים?

בחיים ישנם מקרים בהם מאבדים את מפתחות הרכב, או תקלות טכניות שונות המשבשות את פעולת המנעול, השלט ואפילו הסוויץ' יכול להתקלקל. במקרים אלו אין צורך לגשת למוסך, אתם גם בכלל לא יכולים להיכנס לרכב. במקרים אלו אתם נזקקים לפורץ רכבים בבת ים אשר יבוא ויחלץ אתכם. אם נתקלתם בבעיה שכזו, התקשרו מייד ליוסי מנעולים, פורץ רכבים בת ים בעל ניסיון רב בתחום.

כיצד פורצים רכבים?

לפני שנדבר על כיצד פורצים רכבים, חשוב להדגיש שזוהי אינה עבודה המתאימה לכל אחד. ישנם יצרני רכב שונים וגם הבדלים בין המודלים. אין שיטת פריצה אחת המתאימה לכל רכב; על פורץ רכבים בבת ים להתאים את שיטת הפריצה למאפייני הרכב. אם הוא לא ישתמש בשיטה הנכונה, הנזק לרכב הוא וודאי. לכן כאשר אתם נזקקים לשירותי של פורץ רכבים בבת ים, חשוב שתפנו אך ורק למנעולן מוסמך (אשר למד את המקצוע) ובעל הניסיון הדרוש.

לצורך פריצת רכבים ישנן שתי שיטות עיקריות בהן פורץ רכבים בת ים עושה שימוש:

שיטת הכרית – זוהי שיטה נפוצה מאוד אשר מתאימה לסוגים רבים של רכבים. בשיטה זו הפורץ מחדיר כרית מתנפחת מיוחדת בין הדלת לבין המסגרת כל מנת ליצור מרווח קטן. במידה והמפתחות בתוך הרכב, בעזרת מרווח זה ניתן לדוג את המפתחות או לחלופין ללחוץ על הכפתור.

שיטת הדגדוג – לפעמים פורץ רכבים בת ים עושה שימוש בשיטת הדגדוג. בשיטה זו עושים שימוש בכלי עבודה מיוחדים בעזרתם פותחים את המנעול. שיטה זו מתאימה לדגמי רכב מסוימים. חשוב לדעת שלמודלים שונים ישנם כלי דגדוג שונים.

שימו לב כי בעבר פורץ רכבים בבת ים השתמש בסרגל מיוחד אותו הכניס בין החלון לדלת וכך משך את המוט המאפשר את פתיחת הדלת. שיטה זו כמעט ואינה רלוונטית היום, אולי רק למודלים ישנים. ברכבים של היום ישנם רכיבים עדינים אשר יפגעו אם ננסה לפרוץ בשיטה זו.

תקלות נוספות

פורץ רכבים בבת ים פותר מגוון של בעיות ולא רק מבצע פריצות לרכבים. למשל במקרים רבים פונים לפורץ רכבים בת ים לצורך תיקון בעיות בסוויץ'. הסוויץ' הוא למעשה כפתור ההפעלה של הרכב, חלק קטן אך קריטי. לפעמים הסוויץ' אינו מסתובב, לפעמים המפתח לא נכנס, או נכנס ולא יוצא. בכל בעיה בסוויץ', המנעולן יכול לעזור לכם.

בכל בעיה הקשורה למנגנוני הנעילה של הרכב או הסוויץ', פנו ליוסי מנעולים. יוסי הוא מנעולן רב ניסיון; תמיד מעודכן בחידושים האחרונים בתחום ותמיד מגיע עם כלי העבודה המתאימים לביצוע עבודה מקצועית במיומנות ובמסירות. יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר עבר הכשרה לצורך פריצות לרכבים, כמו כן הוא בעל אישור מטעם משטרת ישראל. במידה והינכם זקוקים למנעולן בבת ים להחלפת מנעול כנסו ללינק - מנעולן בבת ים