יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ רכבים בנתב"ג

שירותי פריצה ותיקון כל סוגי הרכבים בנתב"ג תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ רכבים בנתבג פורץ בנתבג police-tag
050-5757-888

פורץ רכבים בנתב"ג, מתי נזדקק לו?

זה לא הדבר הכי נעים שבעולם לחזור מחו"ל ומייד להזדקק לשירותיו של פורץ רכבים בנתב"ג, אך זהו בהחלט תרחיש שיכול לקרות לכל אחד אשר יוצא לחו"ל. במידה וזה קרה גם לכם, התקשרו ליוסי מנעולים ותקבלו פתרון מהיר לבעיה.

לפעמים אנו יוצאים לחופשה קצרה בחו"ל, למשל כאשר אנו מוצאים איזה דיל מדליק לספרד או איטליה. ובינתיים אנו משאירים את הרכב בחנייה לטווח ארוך של שדה התעופה. מה כבר יכול להשתבש? האמת שהרבה דברים יכולים להשתבש, כמו למשל מקרה שבו שכחתם את מפתחות הרכב בחו"ל, או שאיבדתם אותם בשלב מסוים של הטיול. במקרה כזה אתם צריכים פורץ רכבים בנתב"ג.

במידה ואיבדתם את המפתחות, יתכן וניתן לשחזר אותם גם ללא המפתח המקורי. זה תלוי בסוג המנעול אשר מותקן ברכבכם. במידה ולא קיימת אפשרות לשחזר את מפתחות הרכב, פורץ רכבים בנתב"ג יכול לבצע עבורכם החלפת צילינדר.

פורץ רכבים בנתב"ג מעניק את כל שירותי המנעולנות לרכב. שירותיו יכולים להיות עבור בעיות בשלטים וקודנים; בעיות בסוויץ'; תיקון מנעולי הדלתות; חילוץ מפתחות מתא המטען ובעיות בעלות אופי דומה.

טיפים חשובים

· על מנת להימנע מסיטואציות שכאלו מוטב להיות זהירים עם צרור המפתחות שלכם במהלך החופשה. למעשה אין לכם שום צורך במפתחות כאשר אתם נמצאים בחו"ל. לכן החל מהרגע שבו הגעתם לשדה התעופה ניתן לשמור את צרור המפתחות בתיק ואין שום צורך להוציאו עד לחזרתכם לארץ. כך תפחיתו את הסיכויים לאיבוד מפתחות והזמנת פורץ רכבים בנתב"ג.

· במידה ואיבדתם את המפתחות במהלך הטיול בחו"ל, צרו קשר מיידי עם פורץ רכבים בנתב"ג על מנת לתאם איתו שירות מיידי ברגע שתגיעו לארץ. כך תוכלו לקבוע איתו מראש ולקצר את זמן ההמתנה בשדה התעופה.

פורץ רכבים בנתב"ג – 24 שעות

טיסות יוצאות ומגיעות בכל יום ובכל שעה. אם תיתקלו בבעיה המחייבת פורץ רכבים בנתב"ג, ישנו סיכוי סביר שזה יקרה מחוץ לשעות העבודה המקובלות, כמו למשל ארבע לפנות בוקר. בשעות כאלו קשה מאוד למצוא אנשי מקצוע שבכלל יענו לטלפון, לכן אתם חייבים מנעולן המעניק שירות 24 שעות ביממה ואם צריך יגיע לנתב"ג בארבע בבוקר על מנת לפתור את הבעיה ולחלץ אתכם. מסיבה זו מומלץ כבר עכשיו לשמור בזיכרון הטלפון הנייד את מספר הטלפון של יוסי המנעולן 050-575-7888. ברגע האמת יוסי יעמוד לצידכם עם שירותי פריצת רכבים ומנעולנות 24 שעות ביממה.

פורץ רכבים בנתב"ג – יוסי מנעולים

בכל בעיה המחייבת את פריצת הרכב, או כל שירות מנעולנות אחר ברכב, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה אשר יכול לפתור עבורכם כל בעיה בצורה המקצועית ביותר וללא גרימת נזק מיותר לרכבכם. יוסי מבצע עבודה מקצועית ואמינה והוא בעל אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר). כאשר אתם זקוקים לפורץ רכבים בנתב"ג, הזמינו את יוסי המנעולן ומובטח לכם שירות מהיר, מקצועי ובמחירים סבירים.