יוסי פורץ רכבים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ רכבים ברמת גן תוך 20 דקות

שירות פריצת כל סוגי הרכבים ברמת גן

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ רכבים ברמת גן פורץ רכבים רמת גן police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפורץ רכבים ברמת גן?

ישנים מקרים בהם אנו נזקקים לפורץ רכבים ברמת גן. לפעמים זה בגלל תקלות טכניות בשלט, בנעילה ואפילו בסוויץ'. לפעמים זה בגלל חוסר הזהירות שלנו אשר גורם לנו לנעול את המפתח בתא המטען או בתוך הרכב. לא נעים, אבל זה דבר שלפעמים קורה. אז מהם כל המקרים בהם אתם נזקקים לפורץ רכבים ברמת גן וכיצד הוא בעצם פותר את הבעיה?

מתי צריך פורץ רכבים ברמת גן?

להלן רשימה של סיבות שונות בהן תזדקקו לפורץ רכבים ברמת גן:

1. מקרה של איבוד מפתחות הרכב – במקרה כזה יש צורך בשחזור מפתחות הרכב. המנעולן קודם כל צריך לפרוץ את הרכב ולאחר מכן להתחיל במלאכת השחזור הכוללת את קידוד המפתחות ומחיקת הקידוד הישן ממחשב הרכב.

2. מקרה של נעילת המפתח בתוך הרכב – במקרה זה פורץ רכבים ברמת גן משתמש בשיטת הפריצה המתאימה לדגם הרכב. בדרך כלל הוא רק יוצר מרווח בין הדלת למסגרת על מנת לדוג את המפתחות או להזיז את כפתור הנעילה.

3. בעיות בשלט הרכב – במקרים רבים הבעיה היא בסך הכל הסוללה. בכל מקרה המנעולן בודק את מקור הבעיה ומעניק פתרון.

4. אדם לכוד ברכב – כאשר אדם נלכד ברכב פורץ רכבים ברמת גן יכול לחלץ אותו. אך חשוב לקחת בחשבון שמדובר בסכנת חיים ואם הפורץ אינו מסוגל להגיע באופן מיידי מוטב לשבור את חלון הרכב.

5. בעיות בסוויץ' – לפעמים המפתח אינו מסתובב, לפעמים הוא נתקע בסוייץ'... פורץ רכבים ברמת גן פותר בעיות אלו.

6. מנעולים תקולים – לעתים ישנן תקלות בדלתות, כולל תא המטען ומכסה המנוע. פורץ רכבים ברמת גן פותר כל בעיה.

כיצד מתבצעת פריצה לרכב?

יש משהו בסיסי שחשוב מאוד שתדעו לגבי העבודה של פורץ רכבים ברמת גן. שיטות העבודה שלו דורשות כלים מיוחדים וגם הרבה מאוד ידע. פורץ רכבים ברמת גן אינו עוסק באלתור ואינו משתמש בשיטות אגרסיביות, אלא שיטות עדינות המתאימות לסוג הרכב. יתכן שרכב אחד יפרץ בשיטה מסוימת ורכב אחר בשיטה אחרת.

בדרך כלל נעשה שימוש באחת משתי השיטות – שיטת הדגדוג או שיטת הכרית. שיטת הכרית מתבססת על כרית ניפוח המוחדרת אל הרווח בין הדלת למסגרת. בעזרת ניפוח הכרית ושימוש במוט ברזל יוצרים את המרווח הדרוש לפתיחת הרכב. אך שיטה זו אינה מתאימה לכל סוגי הרכבים ולכן נוהגים להשתמש גם בשיטת הדגדוג המתאימה לרכבים עם נעילת וואקום.

פורץ רכבים ברמת גן – מחיר

כאשר אתם מזמינים פורץ רכבים ברמת גן, אתם בוודאי שואלים לגבי המחיר. ובכן ברמת העיקרון פריצת רכב היא דבר פשוט ומהיר, אך זאת בתנאי שהיא מבוצעת על ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה ובעזרת כלי עבודה מתאימים. שירות של פורץ רכבים ברמת גן הוא אינו דבר יקר, אך ישנם גורמים שונים אשר עלולים להשפיע על המחיר. פריצה בשיטת הדגדוג היא יותר יקרה כי היא יותר מורכבת. עוד דברים שעשויים להשפיע על המחיר הם המיקום של הרכב והשעה. אם הרכב נמצא במקום מרוחק, או אם הזמנתם שירות של פורץ רכבים ברמת גן בשעת לילה מאוחרת, זה עלול להשתקף במחיר.
במידה והינכם זקוקים למנעולן ברמת גן להחלפת מנעול לדלת כנסו ללינק - מנעולן ברמת גן