יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פורץ רכבים בשבת

שירות מנעולן פורץ רכבים ביום שבת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ רכבים בשבת פורץ רכב בשבת police-tag
050-5757-888

באילו מקרים נזדקק לפורץ רכבים בשבת?

זה לא נעים כאשר יש לכם תקלות ברכב אשר תוקעות אתכם ללא יכולת לנסוע ובטח שזה לא נעים כאשר זה קורה בשבת. התקלות יכולות להיות תקלות שונות; אלו יכולות להיות תקלות מכניות ברכב אשר מצריכות שירות של מכונאי רכב; אלו יכולות להיות תקלות חשמליות הדורשות שירות של חשמלאי רכב; ואלה יכולות להיות גם תקלות הקשורות לנעילת הרכב. בעיות שכאלו (בעיות בנעילת הרכב) נפתרות בעזרת פורץ רכבים בשבת.

פורץ רכבים בשבת הוא למעשה מנעולן מקצועי אשר למד כיצד לפרוץ רכבים וכיצד לפתור את התקלות השונות. במהלך הלימודים הוא למד על הרכבים השונים ומנגנוני הנעילה שלהם. מנעול של רכב אחד אינו דומה למנעול של רכב אחר ולכן חשוב תמיד לזהות את סוג הרכב והמודל על מנת להתאים עבורו את שיטת הפריצה המתאימה.

אם אתם מחפשים פורץ רכבים בשבת זהו חייב להיות מנעולן מקצועי אשר יודע להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב. פורץ רכבים בשבת שאינו יודע מה הוא עושה עלול להשתמש בשיטת פריצה שאינה מתאימה ולגרום נזק לרכב. במקרה כזה שחיפשתם פורץ רכבים בשבת ושכרתם חובבן אתם תיקלעו למערבולת של בעיות אשר יעסיקו אתכם בכל השבוע שאחרי.

איך נמנעים ממצב שכזה?

על מנת להיות בטוחים שאיש מקצוע מתעסק בפריצת הרכב שלכם; חשוב שתקפידו לוודא שפורץ רכבים שעובד בשבת הוא בוגר של קורס מנעולים. זוהי תעודת האחריות שלכם. בנוסף חשוב לוודא שיש לו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. זהו דבר מקובל מאוד בקרב מנעולנים. חשוב שתדעו שמדובר באדם ישר ולא במי שיש לו עבר פלילי ועלול לשתף פעולה עם עבריינים לצורך פריצה לבתים ורכבים.

פורץ רכבים בשבת מגיע אליכם, הרי סביר להניח שאתם משותקים ללא שום יכולת תנועה. הרכב יכול להיות בחנייה של הבית; בחנייה של קרובי המשפחה שאותם נסעתם לבקר או אולי בחוף הים או באיזו תחנת דלק שבה .עצרתם להתרעננות.

כאשר פורץ רכבים בשבת מגיע לחלץ אתכם עליו לנתח את הבעיה ולהעניק את הפתרון המתאים. הבעיות באמת יכולות להיות שונות. ישנם מקרים של איבודי מפתחות; מפתחות מעוקמים ובעלי נזק; בעיות בשלטים; מפתחות שנשכחו ברכב; בעיות בסוויץ; מפתחות שנתקעו בסוויץ‘ או סתם מנעולים תקולים. פורץ רכבים בשבת יודע לפתור הכל.

יוסי מנעולים

אם אתם נזקקים לפורץ מנעולים בשבת פנו ליוסי מנעולים.

- יוסי הוא מנעולן מוסמך.
- ליוסי אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר)
- יוסי מעניק שירות אמין ומקצועי.
- יוסי גובה את המחירים הנכונים כמקובל בשוק ואינו מפקיע מחירים.
- יוסי מגיע במהירות לזירת האירוע.
- יוסי פותר כל בעיה בזריזות.
- יוסי פורץ מנעולים בשבתות, ימי חג 24/7.