יוסי פורץ רכבים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות פורץ רכבים זול תוך 20 דק'

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פורץ רכבים זול פורץ רכב זול police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפורץ רכבים זול?

תרחיש ראשון הוא מצב שבו השארתם את המפתח בסוויץ‘, יצאתם לדקה מהרכב לקנות כוס קפה בתחנת דלק והופ… הטיימר של הנעילה האוטומטית נעל את הרכב. תרחיש אחר יכול שהמנעול פשוט התקלקל ולא נפתח בגלל תקלה טכנית. אלו הם תרחישים שבהם תרצו פורץ רכבים זול שיבוא ויחלץ אתכם במהירות האפשרית. אך שימו לב ישנם גם תרחישים יותר קיצוניים, אך בהחלט היו מקרים, ובהם ילדים או בעלי חיים ננעלים ברכבים. במקרים אלו ישנה סכנת חיים ממשית ואם פורץ לא יכול להגיע בתוך דקות בודדות, מוטב לשבור את החלון. אם אין אף אחד לכוד ברכב ואין סכנת חיים אפשר לחכות, הפורץ יגיע במהרה.

חיפוש פורץ רכבים זול בחכמה

מחפשים פורץ רכבים זול? זה מובן שאתם לא רוצים להיות פראיירים ולשלם מחירים מופקעים. בהחלט עליכם לחפש מנעולן הוגן שגובה מחירים הוגנים. אך אל תשכחו שלא כל פורץ רכבים זול הוא האדם שאפשר לסמוך עליו. בשביל לעסוק בפריצת רכבים צריך ללמוד את הנושא בצורה מסודרת. מי שלא למד את הנושא ופשוט מאלתר בסופו של דבר גורם הרבה יותר נזק מתועלת. בקורס מנעולנים לומדים את נושא החילוף והפריצה לרכבים ולומדים איך לפרוץ לדלתות הצדדיות ודלתות תא המטען לפי המודלים השונים. מנעולן מוסמך הוא מי שלמד את התחומים הנ“ל. עוד היבט שממנו צריך להיזהר כאשר מחפשים פורץ מנעולים זול הוא האמינות. הרכב שלכם הוא דבר יקר ואתם לא רוצים לתת לאדם לא אמין להתעסק במנעוליו כי אתם לא יודעים איך זה עלול להיגמר. לכן זה בסדר לחפש פורץ רכבים זול אך חייבים להתעקש על פורץ שיש לו אישור מטעם משטרת ישראל. זוהי התעודה שמעניקה לכם שקט נפשי.

פורץ רכבים זול (אך מקצועי!) מעניק לכם את השירותים הבאים:

שחזור מפתחות הרכב - במקרים בהם מפתחות הרכב אבדו ניתן לשחזר אותם גם אם אין עוד מפתח לעשות ממנו העתק. ברכבים היום ישנו שבב אלקטרוני ובתיאום עם יבואן הרכב ניתן לשחזר את המפתחות.
ניתוק קודן - במקרים רבים כאשר נדרש פתרון מיידי לבעיה, המנעולן מבצע ניתוק קודן, דבר המאפשר לכם לצאת לדרכם. אך כמובן שהקודן הוא בדרך כלל דרישה של חברת הביטוח יש לתקן אותו בהקדם.
תיקון סוויץ‘ - לפעמים ישנו תקלות בסוויץ‘ והמפתח פשוט נתקע בפנים. כמובן לאחר שווידאתם שהרכב נמצא על מצב P (חניה). לעתים ניתן לעשות תיקון נקודתי, אך בהתאם למקרה יתכן כי תידרש החלפת סוויץ‘.
שלטים לרכב - במקרים רבים השלט אינו עובד אך הסיבה היא פשוט הסוללה. אך בהחלט ישנם מקרים שמשהו השתבש עם השלט וזו לא הסוללה. פורץ רכבים זול ומקצועי יכול לבצע עבורכם שירות של תיקון שלטים ואף שכפול שלטים במידת הצורך.

יוסי מנעולים מבצע עבורכם שירותי פריצה מהירים ומקצועיים בכל יום ובכל שעה ויכול לחלץ אתכם מכל בעיה. במידה ואבדו המפתחות יוסי יבצע עבורכם שחזור מפתחות, במידה וננעלו ברכב יוסי יפרוץ עבורכם את הרכב ויחלץ את המפתחות. לכל בעיה ליוסי יש פתרון!
במידה ואתם זקוקים לפורץ מנעולים זול כנסו ללינק - פורץ מנעולים זול