יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות פריצה והחלפת מנעולים

שירותי פריצה והחלפת צילינדר מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצה והחלפת מנעולים פריצה והחלפת צילינדר police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצה והחלפת מנעולים?

במידה ומסיבה כלשהי אינכם יכולים לפתוח את דלת הבית, כולל מקרים בהם זה בגלל איבוד מפתחות, אתם צריכים שירות של פריצה והחלפת מנעולים או רק פריצה והחלפת צילינדר. מלבד איבוד מפתחות אלו יכולות להיות סיבות ותקלות טכניות שונות. לא משנה מה הסיבה לבעיה, הפתרון הוא תמיד פריצה והחלפת מנעולים. איש המקצוע אשר מטפל בסוג זה של בעיה הוא המנעולן.

דגשים חשובים
אם אתם נזקקים לשירות של פריצה והחלפת צילינדר, ישנם כמה דגשים חשובים:

מניעה – במקרים רבים עם קצת זהירות ניתן להימנע מקריאות לפריצה והחלפת מנעולים. בעיקר המקרים בהם אנשים מאבדים את המפתח. אם תחזיקו מפתח ספייר במקום בטוח, ניתן פשוט לשכפל את המפתח במקום לפרוץ את הדלת.

לפעול בזמן – במידה ואתם מרגישים שמשהו תקול בדלת מהרו לטפל בבעיה. ישנם מקרים רבים בהם ישנה בעיה, איזה חלק רופף או בעייתי. יכול להיות שלמרות הבעיה הדלת עדיין מתפקדת אך שיהיה לכם ברור מדובר בעניין זמני בלבד. במוקדם או במאוחר התקלה תחמיר ולא תאפשר לפתוח או לנעול את הדלת. אל תחכו לרגע הזה כי הוא יכול להתרחש במועד ממש לא נוח. פעלו בחכמה כאשר אתם מרגישים שישנה בעיה מהרו לפעול והזמינו מנעולן.

מנעולן מוסמך – אל תחפשו את הזול ביותר שהוא לא ממש מנעולן אלא איש תחזוקה כללי. כאשר מדובר במנעולים עובדים אך ורק עם מנעולן מסומך ובעל אישור ממשטרת ישראל. הזמינו שירות של פריצה והחלפת צילינדר אך ורק אצל מנעולן מוסמך, אחרת זה עלול להסתיים בהרבה עוגמת נפש.

היו מוכנים מראש – אל תגידו לי זה לא יקרה. זה יכול לקרות לכל אחד, בכל יום ובכל שעה. חשוב שתהיו מוכנים עם מספר טלפון של מנעולן 24 שעות ביממה על כל צרה שלא תהיה. אם חס וחלילה תחזרו הביתה בשעה מאוחרת ותגלו שמסיבה כלשהי אתם צריכים פריצה והחלפת צילינדר, מוטב שיהיה לכם מספר שמור בזיכרון הנייד.

צילינדר חדש – אם הזמנתם שירות של פריצה והחלפת צילינדר חשוב לוודא שאתם מקבלים צילינדר חדש מקופסה ופותחים אותה לראשונה מול עיניכם על מנת להיות בטוחים שלא נעשה העתק של המפתח.

פריצה והחלפת צילינדר – יוסי מנעולים

במידה ומסיבה כלשהי נתקעתם ללא יכולת להיכנס הביתה בגלל בעיה במנעול, התקשרו ליוסי מנעולים והזמינו פריצה והחלפת מנעולים. יוסי תמיד זמין וניתן להתקשר 24 שעות ביממה; יוסי מגיע אליכם במהירות האפשרית, מאבחן את הבעיה ומעניק את הפתרון הנדרש. במהרה תיהנו מדלת תקינה ותוכלו לחזור לשגרת החיים.
במידה ואתם זקוקים להחלפת צילינדר לדלת בתל אביב כנסו ללינק - החלפת צילינדר בתל אביב