יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצה לבית בתל אביב

שירותי פריצה ותיקון בתל אביב תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצה לבית בתל אביב פריצה לבית תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצה לבית בתל אביב?

לצערנו הרב כל שני וחמישי אנו שומעים על פריצה לבית בתל אביב.... סליחה כל יום אנו שומעים על פריצה לבית בתל אביב. הפריצות לבתים הן מכת מדינה והמשטרה ברוב המקרים היא חסרת אונים. המשטרה אינה מסוגלת להשקיע את המשאבים הדרושים על מנת למנוע את כל הפריצות ובטח שלא לתפוס את כל הגנבים. אך אנו האזרחים צריכים לדאוג לביתנו ולמשפחתנו ולנקוט בפעולה. אנו יכולים להאשים את המשטרה, הממשלה או כל מי שנרצה אבל זה עדיין לא יפתור לנו את הבעיה. אז מה עושים?

פריצה לבית בתל אביב היא דבר שאותו במקרים רבים אפשר למנוע. פריצה לבית בתל אביב אנו יכולים למנוע באמצעות הרתעה אשר תוציא לגנבים את החשק לפרוץ אליכם הביתה. איך משיגים את אותה ההרתעה? פשוט מאוד משתמשים באמצעי הגנה שעושים לגנבים חיים קשים.

בואו קודם כל ננסה להבין כיצד מתבצעת פריצה לבית בתל אביב. ובכן, הגנבים מעדיפים להשתמש בשיטת הפריצה השקטה. כאשר שיטה זו עובדת הם יכולים לפרוץ את המנעול בקלות ומהירות ומבלי לגרום לרעש או תשומת לב מיותרת. כל עיקוב בפריצה או כל רעש מיותר יכול לגרום לכך שמישהו יבחין בגנבים ויזעיק את המשטרה. הפריצה השקטה נעשית בדרך כלל בעזרת כלי פריצה עדינים המחקים את פעולת המפתח ומאפשרים להקפיץ את הפינים בצילינדר עד לפריצת הדלת. אם אין לכם מנעול נגד פריצה שקטה הצטרפתם לסטטיסטיקה וזהו עוד מקרה פריצה לבית בתל אביב.

שיטה שנייה, אמנם קצת פחות שקטה, אך בהחלט גנבים משתמשים בה היא כיפוף הדלת באמצעות לום. אם יש לכם מנעול המוגן מפני פריצה שקטה הוא לא יכול להגן עליכם מפני כיפוף הדלת. על מנת להתגונן משיטת פריצה זו מומלץ להשתמש במנעול כספת עליון (מנעול איטלקי). מנעול זה מותקן בגובה הדלת בנוסף למנעול הקיים והוא מוסיף לה נקודת אחיזה נוספת במשקוף ולא מאפשר את כיפוף הדלת.

אבל לגנבים ישנן שיטות נוספות ולפעמים הם מנסים להשתמש בשיטת הקידוח אשר הורסת לכם את המנעול. אבל גם כאן ישנו פתרון! מנעול נגד פריצה שקטה כולל גם מנגנון אשר אינו מאפשר את קידוח המנעול. לפעמים הם גם מצליחים לשכפל מפתח בדרכים מתוחכמות אבל למזלנו מנעול נגד פריצה שקטה כולל בקרת שכפול, דבר אשר מוסיף עוד ועוד לקושי איתו הם מתמודדים.

פריצה לבית בתל אביב – אפשר למנוע!

אם אינכם רוצים להצטרף לסטטיסטיקה התקשרו עכשיו למנעולן בתל אביב והתייעצו איתו לגבי האמצעים אשר בעזרתם ניתן למנוע פריצה לבית בתל אביב. התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה המשולבת יחדיו עם מנעול כספת עליון הופכים את החיים של הפורצים לקשים. ישנו סיכוי גבוה שהם יעדיפו לוותר ולא להתעסק עם הדלת שלכם.