יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצה לבית

שירותי פריצה ותיקון לבתים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצה לבית פריצה לבתים police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצה לבית?

"המשטרה אינה נותנת מענה הולם לטיפול בעבירות רכוש כגון פריצות לבתים פרטיים ולבתי עסק, ואינה מצליחה ליצור הרתעה כלפי העבריינים. כשליש מתיקי החקירות של עבירות הרכוש שמנהלת המשטרה נסגרים בתוך יום או יומיים ממועד הגשת התלונה בעילת עבריין לא נודע, והסיכוי שעבריין רכוש ייתפס בידי המשטרה ויוגש נגדו כתב אישום הוא נמוך. רבים מהאזרחים נפגעי עבירות הרכוש אינם מדווחים למשטרה, בין היתר בשל חוסר האמון שלהם ביכולתה לטפל בתלונתם" - כך כותב מבקר המדינה, השופט יוסף שפירא, בדוח שמתפרסם היום (ב'). – פורסם בעיתון גלובס
לגבי פריצה לבית ישנם כמה דברים שעלינו לעשות :

מניעה – אמנם אנו מצפים ממשטרת ישראל לנקוט בפעולות המניעה אך כפי שאנו רואים המשטרה די חסרת אונים וגם מבקר המדינה מתריע מפני הבעיה. לכן עלינו לעשות את כל מה שאפשר לעשות בכדי למנוע פריצה לבית. מייד נדבר על מה ניתן לעשות.

להתלונן במשטרה – במידה והתבצעה פריצה לבית אצלכם חשוב שתגישו תלונה במשטרה. למרות שאין לכם ציפיות שהמשטרה תעשה משהו, הגשת התלונה היא חשובה על מנת שבמשטרה תתגבש תמונת מצב אמתית של רמת הפשע באזור.

להזמין מנעולן – פריצה לבית בדרך כלל מלווה בנזק אותו יש לתקן. לדוגמה אם הגנבים קדחו לכם את הצילינדר לצורך הפריצה, עכשיו ישנו צורך להחליף את הצילינדר. זוהי עבודה למנעולן. בהזדמנות זו נציין שלא כל פריצה מתבצעת באמצעות קידוח המנעול, אך גם השיטות האחרות גורמות נזק אותו מנעולן צריך לתקן.

האם באמת ניתן למנוע פריצה לבית?

אם המשטרה אינה יכולה להבטיח לכם ביטחון מוחלט, בטח שלא המנעולן. אך המנעולן יכול לשפר את אמצעי ההגנה שיש לכם. על פי הניסיון המצטבר נראה שהגנבים מעדיפים טרף קל. כלומר פריצה לדלתות אשר קל לפרוץ אותן במהירות, מבלי למשוך תשומת לב ומבלי לגרום רעש מיותר. ישנם מנעולים שונים אשר אותם הגנבים יכולים לפרוץ בקלות, אך ישנם אחרים אשר גורמים לגנב לחשוב פעמיים. ההמלצה שלנו היא להשתמש בשני אמצעים במקביל לצורך מניעת פריצה לבית.

האמצעי הראשון שנמליץ עליו הוא התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. צילינדר זה כולל גם הגנה מפני קידוח ובקרת שכפול והוא מגביר את הביטחון שלכם. הדבר השני אשר נמליץ עליו הוא התקנת מנעול כספת עליון אשר מהווה עוד מכשול עבור הגנבים וגם מונע את עיקום הדלת בעת הפריצה.

אם אתם רוצים למנוע פריצה לבית, התקשרו ליוסי מנעולים והתייעצו איתו לגבי נקיטת אמצעים לצורך הגברת הביטחון בבית.