יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצה שקטה לפלדלת

שירות החלפת מנעולים וצילינדרים למניעת פריצה שקטה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

צילינדר נגד פריצה פריצה שקטה לפלדלת police-tag
050-5757-888

מקרים בהם חווים פריצה שקטה לפלדלת

אז התקנתם דלת פלדלת על מנת לזכות בביטחון מרבי אבל בכל זאת פרצו לכם לבית. אתם מרגישים מאוכזבים מהדלת אבל האמת שהדלת היא חזקה ואמינה. אם כך היכן הבעיה? זהו זמן טוב לדבר אתכם על פריצה שקטה לפלדלת, דבר שהפך להיות בעיה של ממש.

מהי פריצה שקטה לפלדלת?

פריצה שקטה לפלדלת היא פריצה אשר עושה שימוש בכלי פריצה עדינים כמו פיקלים או אקדח הבאמפקי המאפשרים לפרוץ את הדלת בקלי קלות ובמהירות וכל זאת בשקט מופתי. שיטה נוספת אשר גם היא במסגרת פריצה שקטה לפלדלת היא שימוש במפתח פיראטי. אם למשל מישהו ראה את הקודים אשר רשומים על הצילינדר והוא מבין בתחום הוא בקלות יכול ליצור מפתח פיראטי בעזרתו ניתן יהיה לפתוח את הדלת.

הגנבים אוהבים את השיטות הללו על פני האלטרנטיבות של שימוש בשיטות אלימות ורועשות. להביא כלי עבודה לזירת הפשע זה רק מסרבל להם את העבודה והרעש הוא הדבר הכי גרוע מבחינתם של הגנבים. הרעש והזמן הממושך יכולים למשוך תשומת לב וזה לא מה שהגנבים צריכים. לכן ברור מדוע ירצו לבצע פריצה שקטה לפלדלת.

האם יש פתרון לפריצה שקטה לפלדלת?

כן ישנו פתרון. על מנת למנוע פריצה שקטה לפלדלת עליכם להחליף את הצילינדר ולהשקיע בצילינדר מתקדם ויקר יותר מאשר הצילינדרים הפשוטים. עליכם לרכוש צילינדר אשר כולל מנגנונים מיוחדים למניעת פריצה שקטה. ניתן למצוא צילינדרים איכותיים תוצרת הארץ, כמו זה של חברת מולטילוק, כמו גם צילנדרים מתוצרת חוץ. כדאי מאוד להתייעץ עם המנעולן לגבי בחירת הדגם הטוב ביותר. המנעולנים אשר כל היום רואים פריצות הם המומחים הכי גדולים בבחירת צילינדרים.

צילינדר נגד פריצה שקטה לפלדלת הוא בעל מבנה מיוחד אשר אינו מאפשר להשתמש בכלי הפריצה העדינים כמו הפיקלים או הבאמפקי והוא מחייב את הגנבים להשתמש בשיטות פריצה אלימות יותר כמו קידוח וכיפוף הדלת בעזרת לום. אך גם לשיטות אלו ניתן לתת מענה – חפשו אחר צילינדר נגד פריצה שקטה לפלדלת אשר כולל גם הגנה מפני קידוח. לצורך התמודדות עם כיפוף הדלת תוכלו להתקין מנעול כספת עליון ולזכות בהגנה נוספת.

האם זה באמת מרתיע?

בסופו של דבר הגנבים מחפשים אחר טרף קל. כאשר הם מחפשים את הקרבן הם מחפשים דירות ובתים אשר קל לפרוץ אותם. כל רעש מיותר, כל דקה נוספת שהם ישהוו במקום עלולה להגדיל את הסיכון שהם יתפסו. מעטים הם המקרים בהם גנבים נתפסים על ידי המשטרה, אבל מספיק ששכן ערני יראה אותם והם יברחו מייד. לכן כאשר הגנבים רואים דלת בעלת צילינדר מתקדם ומערכות נגד פריצה שקטה הם יעדיפו לחפש קרבן אחר.

אם אתם רוצים למנוע פריצה שקטה לפלדלת, התקשרו עכשיו ליוסי המנעולן והזמינו החלפת מנעול נגד פריצה שקטה לפלדלת.