יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצה שקטה רב בריח

שירות החלפת מנעולים וצילינדרים למניעת פריצה שקטה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

צילינדר נגד פריצה פריצה שקטה רב בריח police-tag
050-5757-888

מקרים בהם חווים פריצה שקטה רב בריח

מידי שנה מתרחשות אלפי פריצות לבתים בישראל ונראה שזה נעשה בקלות בלתי נסבלת. אף אחד לא רוצה ליפול קרבן לפריצה ולכן צריך לעשות מעשה ולהתקין דלתות ומנעולים חזקים אשר יקשו על הפורצים. רבים מאיתנו מתקינים דלתות רב בריח אשר ידועות בתור דלתות אמינות וחזקות ובכל זאת נופלים קרבן לפריצה שקטה רב בריח. אז מהי בעצם פריצה שקטה רב בריח ומה אפשר לעשות נגד זה?

מהי פריצה שקטה רב בריח?

אם אתם חושבים שפריצות דלתות תמיד מתרחשות בצורה אלימה, כמו למשל שימוש במקדחים או לום אז טעיתם. נכון שלפעמים משתמשים בשיטות פריצה אלו, אך גנבים לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים והם מעדיפים את שיטות הפריצה השקטות. כלומר שיטות הפריצה אשר אינן יוצרות רעש ואינן מושכות יותר מידי תשומת לב ולזה אנו קוראים פריצה שקטה רב בריח.

אך אם אין שימוש בקידוח או בלום, כיצד בעצם מתבצעת פריצה שקטה? פריצה שקטה מתבצעת בשיטות מתוחכמות יותר. למשל צילינדרים רבים כוללים נתונים טכניים אשר ממש חרוטים על הצילינדר. מי שיודע דבר אחד או שניים על מנעולנות יכול בקלות להכין מפתח פיראטי המבוסס על קודים אלו. זוהי בעצם אחת מהסיבות העיקריות מדוע חשוב לעבוד אך ורק עם מנעולן בעל אישור מטעם משטרת ישראל. המנעולן אשר מקבל גישה אל הצילינדר יכול לראות את הקודים הללו ובקלות להכין מפתח פיראטי. שיטות אחרות לפריצה שקטה רב בריח יכולות להיעשות באמצעות כלי עבודה עדינים, כלומר כלי פריצה מקצועיים אשר בימינו כל אחד יכול לרכוש באינטרנט.

אז מה הפתרון לפריצה שקטה רב בריח?

חברות ישראליות המציאו פטנט אשר יכול למנוע פריצה שקטה רב בריח. מדובר בצילינדר מיוחד אשר ידוע בתור צילינדר נגד פריצה שקטה. היום ניתן להשיג צילינדר כזה אצל יצרנים שונים, גם מהארץ וגם מחו"ל. הצילינדר כולל פטנטים שונים אשר מקשים על הפורצים וכך מעניקים לכם יותר ביטחון. שימוש בצילינדר נגד פריצה שקטה רב בריח בעצם מרתיע את הגנבים; הם יעדיפו לחפש מנעולים אשר יותר קל לפרוץ אותם.

צילינדר נגד פריצה שקטה רב בריח כולל מערכות הגנה רב שכבתיות אשר הופכות את שיטות הפריצה הנפוצות לבלתי אפשרויות. יש בו מבנה מיוחד של פינים אשר אינו מאפשר את פריצתו בעזרת פיקלים. כמו כן הוא כולל מנגנון בקרת שכפול אשר אינו מאפשר לכל אחד לשכפל את המפתח הזה. לצורך השכפול יש לגשת למרכז שכפול מיוחד ולהציג את הכרטיס המגנטי אשר קיבלתם עם הצילינדר. המפתח שלו הוא מורכב ומתוחכם ולא נמצאים בשוק גלמים אלא רק במרכז השכפול המורשה.

רוצים למנוע פריצה שקטה רב בריח? התקשרו עכשיו ליוסי המנעולן והזמינו התקנה של צילינדר נגד פריצה שקטה. אתם חייבים את זה למשפחה שלכם!