יוסי פריצת דלתות 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת דלתות תוך 20 דקות

פריצת דלת כניסה, פריצת דלת נטרקת, פריצת דלתות פנים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת דלתות פריצת דלתות 24 שעות police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת דלתות?

במקרים רבים אנו נזקקים לשירות של פריצת דלתות בבית, ברכב או במשרד. מנעולנים הם אנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך ביצוע העבודה הזו. הם פורצים את הדלת על מנת לאפשר לכם להיכנס לנכס ולאחר מכן מתקנים את הבעיה שמנעה מכם להיכנס לנכס. אך מדובר בנושא רגיש ויש להיזהר ולא לבחור את במנעולן הראשון שמצאתם מבלי שאתם יודעים עליו כלום. יש לבחור מנעולן לפריצת דלתות בזהירות. להלן כמה טיפים אשר יעזרו לכם לבחור.

פריצת דלתות – טיפים לבחירת השירות
כאשר מחפשים איש מקצוע, זה יכול להיות טכנאי למקררים או מנעולן לפריצת דלתות, אתם לא רוצים שיעבדו עליכם ואתם לא רוצים לצאת פראיירים. אף אחד לא רוצה לשלם מחירים מופקעים, לקבל מוצר או שירות ברמה נמוכה או בעיות אחרות. לכן חשוב לבחור בקפידה את איש המקצוע לפריצת דלתות. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מנעולן.

מקצוענות – מנעולן לפריצת דלתות חייב להקפיד על הסטנדרטים המקצועיים המאופיינים לתחום זה. לדוגמה נזכיר שני סטנדרטים חשובים בתחום. הראשון, הכל מקרה של פריצת דלתות, על איש המקצוע לוודא שאתם בעלי הנכס על מנת למנוע מצבים בהם בעלי כוונות זדון שאין בעלי הנכס יזמינו מנעולן על מנת לסייע להם לגנוב מבלי שהוא מודע לכך. עוד סטנדרט מקצועי חשוב בפריצת דלתות הוא פתיחת המארז של המנעול החדש (מתוך הנחה שלאחר הפריצה תצטרכו להחליף) מול הלקוח. כך הלקוח יכול להיות בטוח שהמפתחות לא עברו שכפול.

פתרון סביר – מנעולן לפריצת דלתות לא רק פורץ עבורכם את הדלת הוא גם מתקן מה שצריך על מנת להחזיר את הדלת לתפקוד נכון. חשוב מאוד שהמנעולן יעניק לכם פתרון סביר והגיוני לבעיה. הבעיות יכולות להיות שונות ויש להיזהר ממנעולנים המעניקים פתרון יקר שלא לצורך וגורמים לכם לחשוב שזהו הפתרון היחידי. במידה וישנה יותר מאפשרות אחת לתיקון הבעיה וישנן עלויות שונות, על המנעולן להסביר לכם את תמונת המצב ולתת לכם להחליט.

ידע וניסיון – ידע וניסיון הם אינם אותו הדבר אך הם הולכים יד ביד. מנעולן לפריצת דלתות חייב לשלוט היטב ולדעת כיצד מבצעים את העבודה בצורה הטובה והנקייה ביותר. לצורך כך יש צורך בשני דברים – האחד הוא ידע אשר רכש במהלך קורס מנעולנים והשתלמויות שונות. השני הוא הניסיון המעשי בביצוע עבודות מסוג זה. אם למנעולן שהזמנתם לפריצת דלתות חסר ידע ו/או ניסיון, אתם תראו את זה בתוצאה.

אחריות – מנעולן מקצועי מעניק אחריות על עבודתו. אם הזמנתם מנעולן לפריצת דלתות אשר דרשה גם את החלפת הצילינדר או המנעול כולו, המנעולן מעניק לכם אחריות ללא בעיה מכיוון שהוא יודע שהוא ביצע עבודה מקצועית. מי שאינו מעניק אחריות מעורר חשד.

עלויות – ישנם תעריפים מקובלים לביצוע פריצת דלתות ועבודות שונות אותן מבצע המנעולן, כולל תעריפים מיוחדים לשעות הלילה וימי שבת וחג. חשוב להיזהר ממנעולנים אשר מזהים מצוקות ומפקיעים מחירים. חשוב שתבצעו סקר שוק ותדעו מהן רמות המחירים המקובלות. בהזדמנות זו חשוב להזכיר להיזהר מהזול ביותר כי כולנו יודעים שמה שזול בסוף משלמים עליו ביוקר.
במידה והינכם זקוקים לשירות פריצת דלת טרוקה כנסו ללינק - פריצת דלת טרוקה