יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת דלת טרוקה | פתיחת דלת טרוקה

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פתיחת דלת טרוקה פריצת דלת טרוקה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת דלת טרוקה, פתיחת דלת טרוקה?

קמתם בבוקר, הרתחתם מים לקפה ויצאתם החוצה להביא את עיתון הבוקר. השארתם אחריכם את דלת הכניסה פתוחה אך משב רוח קל הביא לטריקת הדלת. עכשיו אתם בבעיה: הדלת אמנם אינה נעולה אך בגלל לשונית הדלת לא ניתן להיכנס בחזרה הביתה. אם יש מישהו בתוך הבית אז יש לכם מזל, אבל אם לא אז אתם צריכים לבצע פריצת דלת טרוקה. מסתבר שזה קורה הרבה מאוד וישנן קריאות רבות למנעולנים בבקשות לפתיחת דלת טרוקה.

פתיחת דלת טרוקה - האם ניתן לבצע זאת בעצמכם?

ברמת העיקרון כל אחד יכול לבצע פריצת דלת טרוקה. אין מדובר בדלת נעולה עם בריחים אלא רק בלשונית המנעול. אם מוצאים את הדרך לדחוף את הלשונית פנימה, הדלת תיפתח בקלות ואין צורך בשירותיו של מנעולן. השיטות הביתיות המקובלות הן בעזרת כרטיס אשראי אותו מכניסים במרווח שבין הדלת למשקוף ובעזרתו לוחצים כלפי פנים את הלשונית. מומלץ להשתמש בפלסטיק אחר ולא בכרטיס אשראי אשר עלול להישבר. במידה וישנו מספיק מרווח להכניס את הפלסטיק ואין שום דבר שמפריע בדרך אז הדלת תיפתח בקלות. אך לא תמיד זה עובד וכאשר אינכם יכולים לעשות זאת בעצמכם יש להזמין מנעולן לפריצת דלת טרוקה.
לא תמיד תוכלו לבצע פתיחת דלת טרוקה בכזו קלות. ישנם מנגנוני נעילה מסוגים שונים ובחלקם כאשר יש מפתח בחור המנעול מצידה הפנימי של הדלת, לא ניתן לבצע זאת. במקרים אלו פתיחת הדלת תיעשה אך ורק באמצעות המפתח או עבודה של מנעולן מקצועי.

אם אתם מנסים לבצע פריצת דלת טרוקה בעצמכם, היזהרו לא לגרום נזק ולא להשאיר סימני גירוד על הדלת או המשקוף, מסיבה זו ובגלל עלויות השירות הנמוכות תמיד עדיף להזמין מנעולן מקצועי לפתיחת דלת טרוקה. עלויות השירות של פריצת דלת טרוקה הן זניחות ובעיקר נועדו לכסות על הזמן והטרחה של המנעולן אשר הגיע לביתכם. שימו לב שבשעות הלילה או שבתות וחגים מקובל לגבות תעריף גבוה יותר.
יוסי מנעולים עומד לרשותכם עם שירותי פריצת דלת נעולה ופתיחת דלת טרוקה, 24 שעות ביממה באחריות ובמקצועיות. לכל בעיה בדלת ובמנעול הזמינו את יוסי מנעולים.
במידה ואתם זקוקים לפריצת דלת נעולה כנסו ללינק - פריצת דלת נעולה

באילו מקרים תזדקקו לפתיחת דלת טרוקה?

השבוע התקשרה אליי לקוחה ותיקה בשם דינה, תושבת תל אביב. דינה מיהרה לצאת לעבודה, השעה הייתה כבר מאוחרת והיא הייתה לחוצה. בלי לשים לב היא יצאה מהבית בלי צרור המפתחות. היא טרקה את הדלת. אך כאשר רצתה לנעול היא פתאום קלטה שצרור המפתחות נשאר בבית. כמו אצל כולנו, צרור המפתחות של דינה כולל את מפתחות הבית והרכב! היא לא יכולה לנסוע לעבודה ולטפל בעניין כאשר תחזור. היא צריכה שירות של פתיחת דלת טרוקה באופן בהול!

תרחיש שכזה הוא דבר די שכיח. אפילו ישנם מקרים בהם אנשים יוצאים לרגע מהדירה ואיזה משב רוח טורק להם את הדלת. במקרים שכאלו יש צורך להזמין מנעולן אשר יבצע פריצת דלת טרוקה. אם גם אתם נזקקים לשירות של פתיחת דלת טרוקה, התקשרו מייד ליוסי המנעולן. מכיוון שבעיות מסוג זה עלולות להתרחש בכל אחת משעות היממה, יוסי עומד לשירותכם 24/7. בכל שעה שלא יהיה, יוסי תמיד יגיע במהרה ויבצע עבורכם פריצת דלת טרוקה.

שימו לב - מצבים שכאלו בהם נזקקים לפתיחת דלת טרוקה יכולים להתרחש רק בדלתות עם סוג מסוים של ידיות - דלתות עם ידית קבועה. לידיות אלו יכול להיות יתרון במקרים מסוימים, אך אם אתם חוששים שזה יקרה לכם, או שזה קרה לכם כבר כמה פעמים, תוכלו לשקול להחליף את הידית הקבועה עם ידית חופשית. וכמובן שאם אתם צריכים החלפת ידיות, גם זה שירות שתוכלו לקבל אצל יוסי המנעולן.

כיצד מתבצעת פתיחת דלת טרוקה?

במקרים רבים פריצת דלת טרוקה היא פעולה פשוטה שניתן לעשות במהירות ויתכן אף שתוכלו לעשות אותה בעצמכם. בשביל להסביר כיצד תוכלו לבצע פריצת דלת טרוקה בעצמכם, הרשו לי להסביר לכם על מבנה המנעול.

במנגנון המנעול ישנה לשונית קטנה, מלבד הבריחים, אשר נכנסת ויוצאת. אם אין לכם ידית חופשית, כאשר הדלת נטרקת הלשונית מעגנת אותה למשקוף ואתם לא יכולים לפתוח באמצעות לחיצה על הידית אלא רק באמצעות מפתח. על מנת לבצע פתיחת דלת טרוקה אתם צריכים לדחוף את הלשונית הזו פנימה ב"שיטת כרטיס האשראי“. אנו לא מציעים לכם להשתמש בכרטיס אשראי אלא בפלסטיק מבקבוק גזור, ולנסות להחדירו בין לשונית המנעול לבין המשקוף. לפעמים זה הולך בקלות אך ישנן דלתות בהן הדבר יותר מורכב ולא תהיה לכם ברירה אלא להתקשר ולהזמין מנעולן לצורך פריצת דלת טרוקה

יוסי המנעולן

במידה ואתם נזקקים לפתיחת דלת טרוקה או כל אחד משירותי המנעולנות האחרים, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה הפותר את כל סוגי הבעיות - מפריצת דלת טרוקה ועד פריצה לרכב. ליוסי יש אישור מטעם משטרת ישראל ושנות ניסיון רבות במקצוע. יוסי פותר בקלות כל בעיה ומעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

ההבדל בין פריצת דלת טרוקה לבין דלת נעולה?

לפני שנדבר בהרחבה על פתיחת דלת טרוקה בואו נסביר מהו המצב של דלת טרוקה ומה ההבדל בין פריצת דלת טרוקה לבין דלת נעולה.

אז מהי דלת טרוקה? אם תסתכלו על צד הדלת שלכם כאשר היא פתוחה תוכלו להבחין בשני דברים - מספר בריחים ולשונית קפיצית. הבריחים משמשים לנעילת הדלת ובאמצעות סיבוב המפתח מתבצעת הנעילה. נעילת הדלת מעגנת אותה חזק למשקוף ומעניקה לכם הגנה חזקה מאוד נגד פריצה. הלשונית לעומת זאת סוגרת את הדלת אך היא אינה מקנה נעילה חזקה. ישנן דלתות בהן ניתן לשלוט על הלשונית באמצעות הידית, אך ישנן דלתות בהן עושים זאת באמצעות סיבוב המפתח. בדלתות בהן ישנה ידית חופשית לעולם לא צריכים שירות של פריצת דלת טרוקה (למעט מקרים נדירים של בעיה בידית), אך כאשר ישנה ידית קבועה לא ניתן לשלוט בלשונית באמצעות הידית וחייבים מפתח. דלת טרוקה היא דלת בעלת ידית קבועה אשר נסגרה.

מתי צריך פריצת דלת טרוקה? ובכן, אם סגרתם את הדלת ואין לכם מפתח או מישהו בתוך הבית שיכול לפתוח מבפנים, אתם צריכים להזמין מנעולן אשר יבצע פתיחת דלת טרוקה. מצבים כאלו מתרחשים בדרך בשני מקרים: המקרים בהם אתם יוצאים מהבית ושוכחים לקחת את המפתח או מקרים בהם אתם עומדים בכניסה לבית, אין לכם מפתח וגם אין לכם כוונה לטרוק את הדלת, אך משב רוח קל יכול לטרוק את הדלת.

הבדלים נוספים בין פריצת דלת טרוקה לנעולה

ישנו הבדל גדול בין פתיחת דלת טרוקה לבין פריצת דלת נעולה. ההבדל מתבטא בכמה מישורים:

- הזמן הנדרש לביצוע העבודה
- שיטת הפריצה
- העלות של הפריצה

פריצת דלת נעולה נחשבת לפרוצדורה מורכבת יותר. היא לוקחת יותר זמן מאשר פתיחת דלת טרוקה ובהתאם לכך היא גם עולה יותר. שיטת הפריצה היא שונה ומתמקדת בצילינדר. בדרך כלל משתמשים בשיטת הדגדוג על מנת לסובב את הצילינדר ולהניע את הבריחים, או שקודחים את הצילינדר. פריצת דלת טרוקה לעומת זאת מתמקדת בלשונית עצמה ושיטת הפריצה היא פשוט דחיפת הלשונית פנימה. בנוסף אפשר לציין שפריצת דלת נעולה מסתיימת בדרך כלל בהחלפת הצילינדר, דבר שאינו נדרש כאשר מבצעים פריצת דלת טרוקה.

בהזדמנות זאת חשוב להזכיר שיש להיזהר מנוכלים ורמאים אשר יגידו לכם שיש להחליף את הצילינדר לצורך פתיחת דלת טרוקה רק בשביל לחייב אתכם בעוד כסף. החלפת הצילינדר היא מיותרת לחלוטין!

האם ניתן לפרוץ לבד?

כאשר מדובר בפתיחת דלת טרוקה אכן ניתן לעשות זאת לבד וישנם גם סיכויים גדולים שתצליחו לעשות זאת בכוחות עצמכם. הבעיה היא שתצטרכו לאלתר ”כלי עבודה“ והם אולי לא זמינים עבורכם בהתחשב שאינכם יכולים להיכנס הביתה ולחפש את מה שצריך…

כיצד לבצע פריצת דלת טרוקה לבד?

כאשר מזמינים מנעולן לצורך פתיחת דלת טרוקה הוא עושה זאת באמצעות כלי עבודה מיוחד אותו הוא מחדיר בין הדלת לבין המשקוף ובאמצעותו הוא דחוף פנימה את הלשונית והדלת נפתחת. זה דורש מעט מיומנות אך זה בהחלט דבר שתוכלו לבצע בעצמכם. כמובן שאין לכם את הכלי שבו משתמש המנעולן ואתם תאלצו לאלתר. ניתן לעשות זאת עם בקבוק פלסטיק. קחו בקבוק פלסטיק של 1.5 ליטר ממנו תוכלו לחתוך פלסטיק בגודל המתאים. יש לחתוך את הבקבוק ולהוציא ממנו חתיכה מלבנית אותה תוכלו להחדיר בין הדלת לבין המשקוף ובעזרתו תדחפו פנימה את הלשונית.

ישנם מקרים בהם המרווח קטן מידי והוא אינו מאפשר את החדרת הפלסטיק. במקרה זה יש להזמין מנעולן אשר עשוי להשתמש בשיטות אחרות.

האם אפשר להימנע ממצבים אלו?

בהחלט ניתן להימנע ממצבים בהם הדלת נטרקת. ניתן לעשות זאת באמצעות החלפת הידית הקבועה בידית חופשית ואז לעולם לא תקלעו למצב שוב אתם נזקקים לשירות של פתיחת דלת טרוקה, להוציא מקרים נדירים של תקלה בידית. אל תמהרו לעשות זאת, בכל זאת יש יתרונות לידית קבועה, בעיקר אם אתם עשויים לשכוח לנעול את הדלת.

אם נטרקה לכם הדלת ואין לכם מפתח התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי מגיע במהירות ולא נותן לכם לחכות הרבה. בזכות הניסיון הוא יבצע פריצת דלת טרוקה בצורה מהירה ויאפשר לכם לחזור לשגרה ללא דאגות.

פריצת דלת טרוקה מחיר

הפעם נדבר אתכם על פריצת דלת טרוקה וכמה עולה פריצת דלת טרוקה. אך לפני הכול אני אוהב להתחיל מהדבר הבסיסי ביותר. הרשו לי להסביר לכם את הרקע, מהי בעצם דלת טרוקה. במאמר זה אסביר לכם גם על כיצד לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם ואפילו אדבר על מה ניתן לעשות על מנת לא להיקלע למצב שכזה. אז בואו נתחיל.

מהי דלת טרוקה?

לפני שנדבר על דלת טרוקה מחיר כדאי שנסביר בדיוק למה הכוונה דלת טרוקה. קודם כל הכוונה היא לדלת שלא ננעלה באמצעות המפתח, אלא פשוט נטרקה ונסגרה עם הלשונית הקפיצית. בכל דלת ישנה לשונית קפיצית קטנה אשר סוגרת את הדלת, אך לא בכל דלת נוצרת הבעיה. כאשר לדלת ישנה ידית חופשית בצידה החיצוני, תוכלו ללחוץ על הידית ולפתוח את הדלת. אך במידה ויש לכם דלת בעלת ידית קבועה אתם עלולים להיקלע למצב של דלת טרוקה שאינכם יכולים לפתוח. אם יצאתם מהבית ללא המפתחות, לא ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ. אם יש מישהו בפנים הוא יכול לפתוח עבורכם את הדלת. אם אין אף אחד ואין לכם מפתח אתם זקוקים לפריצת דלת טרוקה.

פריצת דלת טרוקה היא דבר פשוט יחסית ולכן גם פריצת דלת טרוקה מחיר הוא דבר נמוך. עיקר התשלום הוא בגלל שהמנעולן מקדיש את הזמן להגיע אליכם במהרה ולפתור את הבעיה, אך התיקון עצמו הוא מהיר.

האם אפשר למנוע מצבים שכאלו? לפני שאדבר על כמה עולה פריצת דלת טרוקה אני רוצה לדבר על עוד שני דברים. הראשון הוא מה לעשות על מנת למנוע בעיה שכזו והשני הוא איך להתמודד איתה לבד.

ובכן על מנת למנוע מצב שכזה אתם יכולים להזמין מנעולן על מנת לבצע עבורכם החלפת ידית. אם תחליפו את הידית הקבועה בידית חופשית תוכלו למנוע את הבעיה. אך מצד שני אם תסגרו את הדלת ותשכחו לנעול אותה, כל אחד יוכל לפתוח את הדלת בלחיצת הידית מבחוץ.

כיצד לפתור את הבעיה?

כיצד לבצע פריצת דלת טרוקה בעצמכם? ובכן כל מה שצריך זה לגזור בקבוק פלסטיק ולהשתמש בחתיכת הפלסטיק שגזרתם על מנת לפתוח את הדלת. החדירו אותה בין הדלת לבין המשקוף, במקום שבו נמצאת הלשונית ובאמצעות הפלסטיק תוכלו לדחוף פנימה את הלשונית ולפתוח את הדלת. בדרך כלל זה די פשוט וישנו סיכוי שתצליחו לבצע זאת לבדכם. האם זה מומלץ? האמת שבהתחשב בכך שפריצת דלת טרוקה מחיר הוא דבר זול אין ממש טעם לעשות זאת לבדכם. עד שתחפשו בקבוק לגזור, המנעולן כבר יגיע ויפתח עבורכם את הדלת.

כמה עולה פריצת דלת טרוקה?

פריצת דלת טרוקה מחיר נעה בטווח של 150-300 שקלים,כאשר הסיבות להבדלים במחיר תלויות בעיקר בשעות שפניתם אל המנעולן ובמרחק שהוא צריך לעשות על מנת להגיע אליכם. לא מדובר בדבר יקר וזוהי פעולה פשוטה ומהירה. יש להבדיל ממצב שבו הדלת נעולה; במצב שכזה מדובר בפריצה יותר מורכבת והמחיר גבוה יותר. היא גם דורשת ידע מקצועי וניסיון, לא משהו שתנסו לעשות בעצמכם.

אם אתם זקוקים לפריצת דלת טרוקה מחיר טוב ושירות מעולה, פנו ליוסי המנעולן. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות אמין ומקצועי בכל שעות היממה. אם זה קרה לכם בשעת בוקר מוקדמת, יום חג או באמצע הלילה, יוסי תמיד יגיע ויפתור את הבעיה. יוסי פותר את כל סוגי הבעיות, בין אם מדובר בדלת טרוקה, נעולה או כל בעיה אחרת.