יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת דלת טרוקה / פתיחת דלת טרוקה

שירות פריצת דלתות תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פתיחת דלת טרוקה פריצת דלת טרוקה police-tag
050-5757-888
facebook

מתי נזדקק לפריצת דלת טרוקה, פתיחת דלת טרוקה?

קמתם בבוקר, הרתחתם מים לקפה ויצאתם החוצה להביא את עיתון הבוקר. השארתם אחריכם את דלת הכניסה פתוחה אך משב רוח קל הביא לטריקת הדלת. עכשיו אתם בבעיה: הדלת אמנם אינה נעולה אך בגלל לשונית הדלת לא ניתן להיכנס בחזרה הביתה. אם יש מישהו בתוך הבית אז יש לכם מזל, אבל אם לא אז אתם צריכים לבצע פריצת דלת טרוקה. מסתבר שזה קורה הרבה מאוד וישנן קריאות רבות למנעולנים בבקשות לפתיחת דלת טרוקה.

פתיחת דלת טרוקה - האם ניתן לבצע זאת בעצמכם?

ברמת העיקרון כל אחד יכול לבצע פריצת דלת טרוקה. אין מדובר בדלת נעולה עם בריחים אלא רק בלשונית המנעול. אם מוצאים את הדרך לדחוף את הלשונית פנימה, הדלת תיפתח בקלות ואין צורך בשירותיו של מנעולן. השיטות הביתיות המקובלות הן בעזרת כרטיס אשראי אותו מכניסים במרווח שבין הדלת למשקוף ובעזרתו לוחצים כלפי פנים את הלשונית. מומלץ להשתמש בפלסטיק אחר ולא בכרטיס אשראי אשר עלול להישבר. במידה וישנו מספיק מרווח להכניס את הפלסטיק ואין שום דבר שמפריע בדרך אז הדלת תיפתח בקלות. אך לא תמיד זה עובד וכאשר אינכם יכולים לעשות זאת בעצמכם יש להזמין מנעולן לפריצת דלת טרוקה.
לא תמיד תוכלו לבצע פתיחת דלת טרוקה בכזו קלות. ישנם מנגנוני נעילה מסוגים שונים ובחלקם כאשר יש מפתח בחור המנעול מצידה הפנימי של הדלת, לא ניתן לבצע זאת. במקרים אלו פתיחת הדלת תיעשה אך ורק באמצעות המפתח או עבודה של מנעולן מקצועי.

אם אתם מנסים לבצע פריצת דלת טרוקה בעצמכם, היזהרו לא לגרום נזק ולא להשאיר סימני גירוד על הדלת או המשקוף, מסיבה זו ובגלל עלויות השירות הנמוכות תמיד עדיף להזמין מנעולן מקצועי לפתיחת דלת טרוקה. עלויות השירות של פריצת דלת טרוקה הן זניחות ובעיקר נועדו לכסות על הזמן והטרחה של המנעולן אשר הגיע לביתכם. שימו לב שבשעות הלילה או שבתות וחגים מקובל לגבות תעריף גבוה יותר.
יוסי מנעולים עומד לרשותכם עם שירותי פריצת דלת נעולה ופתיחת דלת טרוקה, 24 שעות ביממה באחריות ובמקצועיות. לכל בעיה בדלת ובמנעול הזמינו את יוסי מנעולים.
במידה ואתם זקוקים לפריצת דלת נעולה כנסו ללינק - פריצת דלת נעולה