יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת דלת של מחסן

שירותי פריצת דלתות מחסן, תיקון והחלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת דלת מחסן פריצת דלת של מחסן police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת דלת של מחסן?

פריצת דלת מחסן נדרשת כאשר אינכם יכולים לפתוח את דלת המחסן. זוהי יכולה להיות תוצאה של בעיה במנעול או הדלת, וזו יכולה להיות תוצאה של איבוד מפתחות.

לאנשים רבים ישנם מחסנים. לעתים מדובר במחסן ביתי בחצר, לעתים זה חדר המשמש כמחסן בבניין משותף ולעתים אלו הם מחסנים המשמשים עסקים שונים. בהתאם לכך גם הדלתות והמנעולים עשויים להיות שונים. לעתים מדובר במנעול רתק, לעתים מנעול אנקול או מנעולים המוטמעים בדלת. לכל מנעול יש את שיטת הפריצה שלו, מנעולן מקצועי כבר יבדוק מה נדרש לעשות ובהתאם יעניק את הטיפול המקצועי ביותר.

שירות 24 שעות ביממה

אם אתם זקוקים לשירות פריצת דלת של מחסן עבור כלי הגינון שיש לכם בגינה, אולי זה לא דבר דחוף. סביר להניח שתרצו לעשות זאת בהקדם, אך אין מדובר בשירות אותו יש לבצע באופן מיידי. אך לא תמיד זה המצב. לעתים ישנו צורך קריטי להיכנס למחסן ויש צורך בשירות פריצת דלת מחסן באופן מיידי. למשל אלו יכולים להיות עסקים. עסקים רבים משתמשים במחסנים, אולי זהו אתר אינטרנט המחזיק סחורות במחסן, אולי יבואן. אם אינכם יכולים לפתוח את דלת המחסן הדבר משבש את מהלך העבודה התקין ופוגע בהכנסות שלכם.

יוסי מבצע פריצת דלת של מחסן ומעניק לכם שירות 24/7. במידה וישנה בעיה דחופה הדורשת פתרון מיידי, התקשרו ליוסי. יוסי יגיע אליכם מייד ויעניק טיפול מהיר לבעיה. בגמר העבודה תוכלו להיכנס למחסן, לנעול ולפתוח את הדלת. מהלך העסקים התקין יחזור למסלולו.

סיבות לתקלות:

ישנן סיבות שונות בהן צריך מנעולן לצורך פריצת דלת מחסן, להלן כמה דוגמאות שכיחות:

1. מנעול שהחליד - מחסנים רבים נמצאים בחוץ וחשופים לפגעי מזג האוויר. וישנם גם מקרים בהם המחסן עומד תקופות ארוכות ללא שימוש. למשל יתכן שבעונת החורף לא נכנסתם למחסן, אך עכשיו כאשר מגיע האביב אתם רוצים לטפל בגינה. עכשיו אתם רוצים לפתוח את דלת המחסן, אך מגלים שהמנעול החליד ולא ניתן לפתוח אותו. במקרה זה הזמינו מנעולן לפריצת דלת של מחסן. המנעול יבצע פריצה ויחליף את המנעול.

2. בלאי טבעי - לא רק חלודה מאיימת על מנעולים וצילינדרים. הזמן והשחיקה עושים את שלהם ולפעמים מנעולים מתקלקלים או משהו נשבר בחלקים הפנימיים. גם במקרה זה מנעולן מגיע ומתקן, מחליף את מה שצריך להחליף.

3. איבוד מפתחות - כמו בכל דלת, גם את המפתחות של המחסן אפשר לאבד. והאמת שזה שכיח יותר במחסנים שלא משתמשים בהם בתדירות גבוהה. ישנם אנשים המחזיקים במחסנים ומשתמשים בהם רק פעם בכמה חודשים. ויתכן שבפעם הבאה שירצו לפתוח את דלת המחסן הם לא ידעו היכן המפתחות.

בכל אחת מהבעיות הללו אתם זקוקים למנעולן המבצע פריצת דלת של מחסן. סוג הפריצה וסוג הפתרון, תלויים מאוד בסוג הדלת והמנעול.

פריצת דלת של מחסן

צריכים להוציא סחורות מהמחסן של העסק אך אינכם יכולים לפתוח אותו? דלת מחסן חומרי הניקוי והתחזוקה של הבניין תקועה? המחסן בגינה לא נפתח? הזמינו מנעולן לצרוך פריצת דלת מחסן.

אתם תמיד יכולים לסמוך על יוסי המנעולן; יוסי מספק לכם את כל סוגי הפריצה, לכל סוגי הדלתות והמנעולים. יוסי מבצע פריצה מקצועית ומהירה. מדובר בהרבה יותר מפריצת דלת של מחסן, מדובר בתיקון של הבעיה. המטרה היא לא רק שתוכלו להיכנס אל המחסן. המטרה היא שתהיה לכם דלת מתפקדת אותה ניתן לפתוח ולנעול בכל עת.

פריצת דלת מחסן מבצעים אצל יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה. מגיע מהר אל זירת האירוע ופותר כל בעיה במקצועיות ובמחירים משתלמים.