יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת דלת ממ"ד

שירות פריצת דלתות של ממד

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת דלת ממד פריצת ממד police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת דלת ממ"ד?

בהתחשב במציאות הביטחונית, חדרי הממ“ד הם חדרים חשובים מאוד. לעולם איננו יודעים מתי תיפול עלינו מתקפת טילים ונזדקק למצוא מחסה בחדר הממד. לכן חשוב לשמור על החדר פנוי ומוכן לשעות חירום. ובמידה וישנה תקלה אשר אינה מאפשרת את פתיחת הדלת, יש להזמין במהרה מנעולן לפריצת דלת ממד. כמובן שאין מדובר אך ורק בפריצת דלת ממ“ד אלא גם בתיקון הבעיה. המטרה היא להשיב את הדלת למצב תקין.

דלת ממד לא נפתחת

יתכנו בעיות שונות בגינן דלת הממד אינה נפתחת ויש צורך להזמין פורץ דלת ממד. יש לציין כי הבעיה היא לא בהכרח דלת שאינה נפתחת, יתכן שגם קיים קושי בפתיחת הדלת וזהו גם מצב הדורש טיפול. היום הדלת קשה לפתיחה, מחר היא בכלל לא נפתחת. להלן הסיבות השכיחות:

בעיה בידית - אתם לוחצים על הידית ומנסים לפתוח את הדלת אך זה לא עובד. יתכן שהידית תקועה ובכלל לא ניתן ללחוץ אותה כלפי מטה. יתכן שהידית התנתקה מהמנגנון ותנועתה אינה משפיעה על הדלת.

בעיה במנעול - דלתות ממד אינן עושות שימוש במנגנוני נעילה עם מפתח, אך יש בהן מנגנון בסיסי עם לשונית. יתכנו בעיות שונות הקשורות ללשונית. כמו בכל סוג של דלת גם הלשונית של דלת הממד עשויה להיתקע בפנים או בחוץ ולהפריע לתפקוד הדלת בצורות שונות.

דלת שוקעת כלפי מטה - דלתות כבדות נוטות לשקוע עם הזמן, זאת בגלל משקל הדלת על הצירים. ניתן לראות בעיות שכאלו גם בדלתות כניסה, אך דלתות ממד הן כבדות במיוחד. שקיעת הדלת מביאה לגרירתה על הרצפה ואף מקשה על פתיחת הדלת או מגבילה אותה לחלוטין. במקרה זה יש להזמין פורץ דלת ממ“ד לצורך ביצוע התיקון.

מי פורץ ואיך פורצים דלת ממד?

לא קיים מקצוע של פורץ דלת ממד, אך בכל זאת יש צורך בידע מקצועי על דלתות, צירים, שיטות פריצה וגם תקנים אשר נקבעו על ידי פיקוד העורף. אין כאן מקום לחובבנות ולכן איש המקצוע המתאים ביותר הוא מנעולן. במידה ומדובר במנעולן מוסמך, לצורך העניין הוא נחשב פורץ דלת ממ“ד.

אם אתם זקוקים לשירות פריצת דלת פנו ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן המנוסה בכל עבודות המנעולן ופריצת הדלתות. יוסי יכול לפתור את הבעיה בדלת הממ“ד ולהעניק לכם גם שירותים נוספים בבית וברכב. ליוסי ניסיון של שנים במקצוע והוא מעניק שירות מעולה ללקוחות פרטיים ועסקיים.

איך פורצים דלת ממד?

פריצת דלת ממד מתבצעת על ידי מנעולן פורץ דלת ממד המשתמש בטכניקות המוכרות לצורך פריצת דלתות. למרות שהפעולה יכולה להיות מורכבת ואף מאתגרת בגלל משקל הדלת, ברמה הרעיונית היא פשוטה - יש להרים את הדלת על מנת לשחרר אותה מהצירים. יש צורך לדעת איך לעשות זאת מבלי לגרום לדלת נזקים ומבלי שתיפול, דבר שעלול להיות אפילו מסוכן. לא כל מקרה מתבצע בצורה זו, ישנם מקרים בהם הבעיה היא במנגנון בלבד ומנעולן יכול לנטרל את נעילת הדלת בצורה אחרת. הדגש הגדול בפריצת דלת ממ“ד הוא לא רק הפתרון הנקודתי, אלא תיקון הבעיה בצורה אשר תחזיק מעמד ותאפשר לכם ליהנות מהגנת הדלת בשעת חירום.

העלות של פריצת דלת עשויה להשתנות בהתאם למורכבות הבעיה. במידה וישנו צורך בהחלפת מנגנון וחלקים אלו מייקרים מעט את עלות העבודה, אך במידה ובחרתם במנעולן מקצועי העלויות הן בהחלט סבירות. שימו לב, למרות שלא סביר שתזדקקו לשירות זה באמצע הלילה, אך במידה ויש צורך בקריאת חירום בשעות הלילה או ימי שבת וחג ישנו תעריף מיוחד; דבר מקובל אצל כל המנעולנים בדיוק כמו יתר אנשי המקצוע.

ההמלצה שלנו היא להזמין מנעולן לבדוק את הדלת בכל מקרה של תקלה ובעיה בתפקוד הדלת. אפילו אם הבעיה נראית לכם קלה, כמו קושי קל בפתיחת הדלת, יש למהר ולפתור אותה. אם הדלת שוקעת, בהדרגה הבעיה תחמיר עד שהדלת תיתקע. לכן עדיף להקדים תרופה למכה ולא להגיע למצב שבו צריך פריצת דלת ממד.

דלת ממ"ד נתקעה, דלת ממ"ד תקועה

אם דלת ממ“ד תקועה, יש להזמין בדחיפות מנעולן לצורך תיקון הבעיה. לצערנו הרב במציאות הביטחונית של מדינת ישראל, התקפות טילים הן אינן תרחיש דמיוני. לא אחת ערי ישראל מצאו את עצמן תחת התקפות טילים ונאלצנו לשהות בחדרי הביטחון. לכן אין לזלזל בבעיה, במידה ודלת ממ“ד נתקעה יש להקדים ולהזמין מנעולן. אינכם רוצים לחכות לשעת חירום בשביל להצטער על כך שלא הזמנתם מנעולן בזמן.

יתכנו סיבות שונות מדוע דלת ממ“ד נתקעה, להלן המקרים השכיחים:

1. דלת שיצאה מכיוון (שקיעת הדלת) - דלת הממד היא דלת כבדה במיוחד, זאת על מנת להעניק לכם ביטחון לאור האיומים הקיימים. אך כתוצאה ממשקל הדלת מופעל לחץ רב על הצירים, והדבר מביא לשקיעת הדלת לאורך זמן. זהו תהליך טבעי המתרחש בדלתות כבדות, וקורה הרבה גם בדלתות כניסה. הפתרון לבעיה הוא פשוט, יש לבצע כיוון של הצירים או החלפה של הצירים. אל תנסו לעשות זאת בעצמכם, דלת הממ“ד כבדה מאוד והיא עשויה ליפול עליכם ולגרום לפציעה חמורה. השאירו את העבודה הזו ליוסי המנעולן.

2. ידית מקולקלת - לעתים הבעיה היא בסך הכל בידית. יתכן כי הידית התנתקה מהמנגנון או נתקעה ולכן לא ניתן לפתוח את הדלת. כלומר אתם מורידים את הידית כלפי מטה, אך היא אינה משפיעה על המנגנון וגורמת למצב שבו דלת ממ“ד תקועה.

3. בעיה במנגנון - לא תמיד הבעיה בידית, לפעמים הבעיה היא במנגנון עצמו. במקרה זה יש לבצע החלפת מנגנון על ידי מנעולן מוסמך.

4. בעיות בלשונית - לעתים ישנן בעיות בלשונית, שגם הן יכולות להיות תוצאה של בעיה במנגנון. כאשר הלשונית נתקעת ולא מגיבה לידית, אינכם יכולים לפתוח את הדלת.

הסיבות לא ממש חשובות - כאשר דלת ממ“ד נתקעה יש להזמין מנעולן. לו יש את הידע והכלים לבדוק מה מקור הבעיה ולהעניק את הטיפול הנכון שיחזיר את הדלת לתקינותה.

שימו לב - אם הדלת אינה נפתחת בקלות, משמיעה רעשי חריקה או יש בה איזו בעיה, אלו יכולות להיות נורות האזהרה. הדלת אמורה להיפתח בקלות ולא לעשות רעשי חריקה, בעיות שכאלו עשויות להחמיר ולהביא למצב שבו הדלת לא תיפתח. לכן תמיד כדאי להזמין מנעולן בהקדם ולהקדים תרופה למכה. אם תזניחו את הבעיה, בסופו של דבר אתם עשויים להגיע למצב שבו צריך גם לבצע פריצה של דלת הממ“ד ולאחר מכן תיקון; כלומר אלו יהיו הוצאות כפולות שאותן ניתן למנוע.

דלת ממ“ד תקועה - אל מי לפנות?

דלת ממ“ד נתקעה? אם כך עליכם למהר לפנות ליוסי המנעולן. יוסי יגיע אליכם בהקדם, יאבחן את הבעיה ויבצע תיקון בהקדם. על דלת הממ“ד להיות תקינה 24/7 לכל מקרה חירום בו ישנן התקפות על העורף הישראלי. יוסי המנעולן הוא מנעולן מוסמך ומנוסה אשר יטפל בדלת הממ“ד על פי כל התקנים של פיקוד העורף.