יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת דלת נעולה

שירותי תיקון ופריצת דלתות נעולות תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת דלת נעולה פתיחת דלת נעולה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת דלת נעולה?

לא מצליחים להיכנס הביתה?
המפתח מסתובב אבל לשונית הדלת תקועה?
אולי בכלל איבדתם את המפתחות?

לא משנה מהי בדיוק הסיבה, כאשר אינכם יכולים לפתוח את דלת הבית אתם צריכים שירות של פריצת דלת נעולה. את מי תזמינו לפרוץ? הבחירה היא שלכם, תוכלו לעשות זאת עם חובבן בזיל הזול או עם מנעולן מקצועי. אך קחו בחשבון שרק מנעולן מקצועי יודע לבצע את העבודה כפי שצריך, החובבן צפוי לגרום יותר נזק מתועלת.

פריצת דלת נעולה באמינות ואחריות

אל תעלבו אם הזמנתם מנעולן לצורך פריצת דלת נעולה אך בטרם התחיל בעבודה הוא ביקש להוכיח כי אכן מדובר בדלת ביתכם. זהו עניין מקצועי לחלוטין ובאחריותו של המנעולן לוודא כי אתם אכן בעלי הזכויות בנכס, אחרת הוא ואתם עלולים להסתבך בפלילים. בסופו של דבר זה למען הביטחון שלכם, בוודאי אתם לא רוצים שפורצים יעזרו בשירותיו של מנעולן בשביל לפרוץ לביתכם. יש לקבל את הנושא בהבנה.

פריצת דלת נעולה בהתאם לסוג המנעול

מנעולן מקצועי נמנע מלעשות שימוש בכלים כבדים, אין מטרתו לשבור את הדלת. מטרתו של המנעולן היא לבצע פריצת דלת נעולה בצורה הנקייה ביותר. אין צורך לגרום נזק לדלת, למשקוף או למנעול ללא צורך. כאשר המנעולן מכיר בדיוק את סוג המנעול הוא יודע בדיוק מה יש לעשות (ומה אסור לעשות) ותוך כדי שימוש בכלי עבודה עדינים המנעולן מבצע פריצת דלת נעולה.
ישנם סוגים שונים של דלתות, בעלי מנגנוני נעילה שונים, אפילו כאלו בעלי כרטיס אלקטרוני המשמש כמפתח או קודן. כאשר מדובר בפריצת דלת נעולה חיצונית, בדרך כלל מדובר במנעולי רב בריח. אלו הם מנעולים איכותיים המחייבים מנעולן מוסמך ומקצועי.

דלת נעולה או דלת טרוקה

שימו לב שיש להבדיל בין פריצת דלת נעולה לבין פריצת דלת טרוקה. דלת טרוקה היא דלת שלא נעלו אותה והיא רק סגורה עם הלשונית. בדרך כלל זה קורה כאשר יוצאים לשנייה מהבית בלי מפתח והדלת נטרקת. זוהי פריצה פשוטה יחסית ולעתים ניתן לבצע באופן עצמאי בעזרת הכנסת כרטיס אשראי או חלק פלסטי כל שהוא על מנת לדחוף פנימה את לשונית הדלת ולהצליח לפתוח אותה.
פריצת דלת נעולה לעומת זאת היא דבר הרבה יותר מאתגר הדורש מנעולן מקצועי עם כלי עבודה מתאימים.
כאשר מדובר בפריצת דלת נעולה בדרך כלל יש צורך בקידוח הצילינדר. הקידוח בעצם הורס את הצילינדר ולכן הוא מאפשר את פתיחת הדלת. לאחר קידוח הצילינדר ופתיחת הדלת יש להחליפו בצילינדר חדש. מנעולן מקצועי יודע לעשות זאת מבלי לפגוע בכל המנגנון אלא רק בצילינדר. br אם עבדתם עם מקצוען תקבלו דלת עם צילינדר חדש וכמובן מפתחות חדשים. אם עבדתם עם חובבן זה כנראה יסתיים בנזק ושריטות ותצטרכו להחליף הרבה יותר מצילינדר.
במידה ואתם זקוקים לפריצת דלת טרוקה כנסו ללינק - פריצת דלת טרוקה

מתי נזדקק לפריצת דלת נעולה?

במצבים בהם נעלתם את הדלת ואחר כך אינכם יכולים לפתוח אותה, אתם נזקקים לפריצת דלת נעולה, שירות אותו תוכלו לקבל אצל מנעולן מוסמך. במאמר זה נדבר על הנסיבות בהן אתם עלולים להזדקק לשירות זה; נציע לכם טיפים בנושא וגם נסביר לכם מה חשוב לבדוק כאשר מזמינים מנעולן לפריצת דלת נעולה.

למה צריך פורץ דלתות?

ישנן סיבות שונות אשר מביאות לצורך בפריצת דלת נעולה:

1. איבוד המפתחות - אם נעלתם את הדלת כאשר יצאתם מהבית ובמהלך היום איבדתם את המפתחות ואין לכם העתק אז אתם נזקקים לשירות של פריצת דלת נעולה. במקרה זה המנעולן יגיע אליכם ויבצע את הפריצה. לאחר הפריצה, או תוך כדי הפריצה, הוא יוציא את הצילינדר המותקן בדלת ויחליפו באחר.

2. תקלה במנגנון - בתוך הדלת ישנו מנגנון רב בריחי המעגן את הדלת אל המשקוף. מנגנון זה עלול להתקלקל בעקבות בלאי טבעי. כאשר המנגנון מתקלקל אתם עשויים להגיע למצב בו אינכם יכולים לפתוח את הדלת או אפילו לא יכולים לסגור אותה.

3. בעיות בצילינדר - לא רק המנגנון של הדלת יכול להתקלקל, גם תקלה בצילינדר יכולה להביא לצורך בפריצת דלת נעולה. במקרה זה, בדומה למצב של איבוד המפתח, מנעולן יבצע עבורכם פריצת דלת נעולה המשולבת עם החלפת צילינדר.

4. בעיות בצירים - הצירים המחזיקים את הדלת אינם קשורים לנעילת הדלת באופן ישיר, אך במצבים שונים הם עלולים לגרום לבעיות המפריעות לפתיחת הדלת. כאשר הצירים רופפים והדלת נעולה, הלחץ של משקל הדלת עלול להפריע לתנועת הצירים ולהקשות על סיבוב הצילינדר. אם גם תנסו בכוח אתם עלולים לשבור את המפתח בתוך חור המנעול.

5. חבלה - חבלות יכולות להתרחש במהלך ניסיון פריצה. אם הניסיון הצליח סביר להניח שתצטרכו להזמין מנעולן בשביל לתקן את הנזקים. אך גם כאשר ניסיון הפריצה נכשל אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא יכולת לפתוח את הדלת בגלל הנזק שגרמו הפורצים. למשל יתכן שהם ניסו לקדוח את הצילינדר ופשוט הרסו אותו.

כאשר אינכם יכולים לפתוח את הדלת אין חשיבות רבה לסיבה, לפחות לא עבורכם. פשוט התקשרו למנעולן והוא כבר יזהה את מקור הבעיה בעצמו ויבצע עבורכם פריצת דלת נעולה המשולבת עם תיקון הבעיה.

הערה חשובה - כפי שהבנתם רבים מהמקרים של פריצת דלת נעולה כרוכים גם בהחלפת צילינדר. ישנם צילינדרים מסוגים שונים ואיכויות שונות. אם אתם כבר מחליפים צילינדר אנו מציעים לכם להתייעץ עם המנעולן לגבי התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. כך תוכלו גם לתקן את הבעיה וגם לשדרג את הביטחון שלכם באמצעי מיגון יעיל אשר מומלץ על ידי המשטרה וחברות הביטוח.

פריצת דלת נעולה - טיפים

במידה ואתם נזקקים לפריצת דלת נעולה המנעולן עומד לשירותכם בכל יום ובכל שעה. אך כמובן שאם אפשר תעדיפו לתקן את הבעיה ברוגע ובשעה שנוח לכם ולא באמצע הלילה או ביום שבת. לכן שימו לב לדלת שלכם. האם היא מתפקדת כרגיל או שיש משהו חריג. אם אתם מרגישים קושי או שומעים רעשים מוזרים זה סימן לבעיה. אל תחכו לרגע שהבעיה תהפוך לקריטית ואז תצטרכו שירות חירום בזמן לא נוח ובעלות של שירות לילה. הקדימו להזמין מנעולן לפריצת דלת נעולה לפני שהמנעול מפסיק לעבוד.

עוד טיפ חשוב, במידה ובמהלך הפריצה יש לבצע גם החלפת צילינדר, חשוב שהמנעולן יציג בפניכם את הצילינדר באריזתו המקורית בטרם נפתחה. הסיבה לכך היא שבתוך המארז ישנם מפתחות. אם מביאים לכם צילינדר באריזה פתוחה ישנו חשש שבוצע שכפול של המפתחות ללא רשותכם.

פריצת דלת נעולה - בחירת מנעולן

כאשר אתם מזמינים מנעולן לצורך פריצת דלת נעולה, חשוב לבחור במנעולן מקצועי ולא להביא סתם כל אלמוני לביתכם. על מנת לוודא את מקצועיותו ואמינותו של פורץ דלתות יש לוודא שיש לו תעודת מנעולן ותעודת יושר. אם יש לו תעודת מנעולן אז המשמעות היא שהוא למד את מקצוע המנעולנות ואת שיטות הפריצה והתיקונים הנלווים. תעודת היושר תבטיח לכם שהוא לא ינצל את אמונכם לרעה. כאשר מישהו מתעסק לכם במנעולים ומפתחות את חייבים לוודא שמדובר באדם ישר.

אם אתם נזקקים לפריצת דלת נעולה פנו ישר ליוסי המנעולן. אצל יוסי תקבלו שירות טוב, מחירים מעולים ויחס חם.

פריצת דלת רב בריח נעולה

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים פונים אל שירותיו של מנעולן. פריצת דלת רב בריח נעולה הא אחת הסיבות, אך ישנו עוד סיבות רבות. הפעם נדבר על פריצת דלתות ופריצת דלת נעולה מחיר, אך כדאי להיות מודעים לכך שמנעולן מבצע הרבה יותר מאשר פריצת דלתות.

פריצת כל סוגי הדלתות

דלתות רב בריח הן דלתות שכיחות מאוד בישראל ולכן רבים מתקשרים ומזמינים מנעולן לצורך פריצת דלת רב בריח נעולה, אך מנעולן מבצע פריצה של כל סוגי הדלתות. אלו יכולות להיות דלתות רב בריח ואחרות, כולל דלתות פנים. לפני שנדבר על פריצת דלת נעולה מחיר, חשוב להדגיש את ההבדל בין פריצת דלת נעולה לבין פריצת דלת טרוקה. אם לא נעלתם את הדלת עם המפתח, והיא נסגרה אך ורק עם הלשונית, מדובר בדלת טרוקה. פריצת דלת טרוקה היא דבר פשוט ומהיר וגם זול, פריצת דלת נעולה מחיר הוא גבוה יותר מכיוון שמדובר בפריצה יותר מורכבת.

פריצת דלת נעולה מחיר

כמה עולה פריצת דלת רב בריח נעולה? ובכן ישנם כמה דברים אשר יכולים להשפיע על פריצת דלת נעולה מחיר. הדבר הראשון הוא המועד שבו פניתם אל המנעולן לצורך ביצוע פריצת דלת נעולה. יתכן שהתקלה התרחשה במהלך שעות העבודה הרגילות, אך יתכן גם שחזרתם הביתה בשעת לילה מאוחרת וגיליתם שאינכם יכולים לפתוח את הדלת. פריצת דלת נעולה מחיר עשוי להשתנות כאשר מדובר בקריאות חירום מעבר לשעות העבודה הרגילות. ישנם תעריפים מיוחדים לשעות הלילה וימי שבת וחג. כמובן שאין זה מצדיק הפקעת מחירים וחשוב להיות זהירים ולעבוד עם מנעולנים אשר גובים מחירים לפי המקובל בענף ולא מנצלים מצבים. דבר שני אשר יכול להשפיע על פריצת דלת נעולה מחיר הוא סוג המנעולים שיש לכם בדלת. לפעמים יש מנעול פשוט שקל לפרוץ, לפעמים יש מנעול אחד ואפילו יותר, אשר מסבכים את מלאכת הפריצה וגוזלים זמן רב יותר. ודבר אחרון אשר יכול להשפיע על המחיר הוא המרחק שלכם. אם אתם נמצאים ביישוב מרוחק ונדרש למנעולן זמן רב להגיע אליכם זה עלול להשפיע על המחיר. זוהי אחת הסיבות מדוע תזמינו מנעולן מהסביבה.

עוד דבר שיכול לעשות הבדל בפריצת דלת נעולה מחיר הוא אופי התקלה. אם מדובר בבעיה בצילינדר, החלפת צילינדר היא דבר זול. אך כאשר מדובר בבעיה במנגנון זה יהיה יקר מידי. זכרו גם שהעלות כוללת עלות עבודה ועלות חלפים, אם בחרתם בצילינדר זול אז תוכלו ”לחסוך“, אבל במהרה הוא יתקלקל שוב…

מתי צריך פריצת דלת רב בריח נעולה?

תקלות שונות עלולות להתרחש ולהשאיר אתכם בלי יכולת להיכנס הביתה. אחת הסיבות השכיחות ביותר לפריצת דלת רב בריח נעולה היא מקרים של איבוד מפתחות. אם חשבתם שרק לכם זה קורה, אתם לא לבד. זה קורה הרבה במהלך בילויי סוף השבוע בהם אנשים מאבדים את המפתחות. אך זוהי לא הסיבה היחידה, יכולות להיות גם תקלות טכניות שונות, גם במנעול, וגם בגם בצילינדר.

כמה עולה פריצת דלת רב בריח נעולה?

פריצת דלת נעולה מחיר נעה בדרך כלל בטווח של 400-600 שקלים, בכפוף לכל הנסיבות אשר הסברנו במאמר. אנו מזכירים לכם כי לא רק את המחיר עליכם לקחת בחשבון אלא גם את איכות העבודה. אין מדובר אך ורק בפריצה של דלת נעולה, אלא גם הענקת תיקון לבעיה וברור שתרצו עבודה איכותית אשר תחזיק מעמד. אם אתם זקוקים לשירותי פריצה, התקשרו ליוסי המנעולן.