יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת דלת עץ נעולה

שירות פריצת דלתות עץ נעולות מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת דלת עץ נעולה פתיחת דלת נעולה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת דלת עץ נעולה?

דלתות עץ בדרך כלל משמשות אותנו בתוך הבית ולא תמיד אנו נוהגים לנעול אותן. נעילת דלתות בפנים הבית מקובלת בדרך כלל בדירות אותן חולקות שותפים, אך בכל בית ישנן נסיבות בהן לפעמים נועלים את הדלתות. לדוגמה אם ישנו מחסן עם כלי עבודה, או חדר עבודה משרדי שלא תרצו שהילדים יכנסו אליו בוודאי תעדיפו לנעול. והיכן שישנם מנעולים יכולים להתגלות לפעמים תקלות אשר אינן מאפשרות את פתיחת הדלת. אם אינכם יכולים לפתוח את הדלת, הבעיה תוכל להיפטר עם שירות של פריצת דלת עץ נעולה, שירות אותו תוכלו לקבל אצל המנעולנים המורשים.

פריצת דלת עץ נעולה - שימוש במפתח אפס

ברמת העיקרון איננו ממליצים על התעסקות חובבנית במנעולים, אך במקרה של פריצת דלת עץ נעולה יתכן שישנו פתרון פשוט אותו תוכלו לבצע בעצמכם ושווה לנסות אותו לפני שמזמינים מנעולן לפריצת דלת עץ נעולה. כל מה שעליכם לעשות זה לנסות לפתוח את הדלת בעזרתו של ”מפתח אפס“ פשוט. אם אין לכם בבית מפתח אפס סטנדרטי, תוכלו למצוא אותו בחנויות המוכרות חומרי בניין. אם זה לא עוזר אז כנראה שמוטב להתקשר למנעולן ולהזמין שירות של פריצת דלת נעולה. אם לא הצלחתם לפתוח בעזרת מפתח אפס המנעולן ישתמש בשיטות אחרות הכוללות את החלפת הצילינדר ולפעמים אפילו יש להשתמש במקדחה. בוודאי לא תרצו להתחיל להיכנס להרפתקאות ותעדיפו פריצת דלת עץ נעולה המתבצעת בצורה מקצועית.

מכיוון שדלתות אלו הן דלתות פנימיות, שימו לב שישנם מקרים בהם מישהו ננעל בתוך אחד החדרים בבית. להבדיל ממקרים של נעילה בתוך הרכב, להינעלות בתוך חדר בבית אין סכנת חיים מידית, אך בכל זאת מדובר במצב לא נעים. לכן חשוב לחפש שירות פריצת דלת עץ נעולה אצל מנעולן אשר מגיע מהר ויודע לבצע את העבודה במהירות. רק מנעולן מוסמך ומנוסה יודע לבצע פריצת דלת נעולה במהירות שיא.

במידה ואתם נזקקים לפריצת דלת עץ נעולה, פנו ליוסי מנעולים. יוסי מעניק שירות טוב ואמין וגם במחירים נוחים והוגנים. אפילו אם זה קורה בשעות הלילה המאוחרות, יוסי תמיד זמין לשירות.