יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת דלת שנטרקה

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת דלת שנטרקה פריצת דלת שטרוקה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת דלת שנטרקה?

הרבה אנשים מתבלבלים בין פריצת דלת נעולה לבין פריצת דלת טרוקה. מצד אחד עבור אנשים רבים זה יוצר את אותו המצב ולכן הם לא ממש מבדילים - הם עומדים מול הדלת ולא יכולים להיכנס פנימה. כמו כן תמיד מנעולן יכול לפתור את הבעיה, בין זו פריצת דלת נעולה או פריצת דלת שנטרקה. אז האם ההבדל באמת כל כך חשוב? האמת שכן מכיוון שזהו אחד המקרים היחידים בהם אתם יכולים לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם ואולי אפילו תצליחו. באופן כללי אינני נוהג להמליץ לנסות לפתור בעיות לבד, אלא תמיד להיעזר במנעולן. אך הפעם אחרוג ממנהגי ואפילו אנסה להסביר לכם כיצד לבצע פריצת דלת שנטרקה בעצמכם. אך ראשית כל בואו נחדד את ההבדלים בין המצבים של דלת טרוקה ודלת נעולה.

מהי דלת טרוקה?

בשביל להסביר מהי דלת פרוצה, כדאי להתחיל מלהסביר מהי דלת נעולה. דלת נעולה היא דלת שהשתמשו במפתח על מנת לנעול אותה בעזרת הבריחים. דלת טרוקה היא דלת אשר כל מה שמחזיק אותה זו לשונית קפיצית. במידה ולדלת ישנה ידית חופשית בצידה החיצוני, לא תתקלו בבעיה שכזו. תמיד תוכלו ללחוץ את הידית כלפי מטה (או אולי לסובב אותה בידיות מסוימות) והלשונית נמשכת פנימה ומאפשרת את פתיחת הדלת. זאת כמובן בהנחה שהכול תקין ואין תקלה אחרת. אך בבתים רבים דלת הבית החיצונית היא רק דלת המשמשת לצורך משיכת הדלת ולא ניתן לשלוט בעזרתה על הלשונית. וכאשר דלת עם ידית שכזו נסגרת, ואין לכם מפתח, אז אתם זקוקים לפריצת דלת שנטרקה.

מצבים שכאלו שכיחים כאשר אתם ממהרים לצאת לעבודה, או לכל מקום אחר שתרצו להגיע אליו, ומרוב לחץ אתם יוצאים מהבית בריצה וטורקים את הדלת. וכאשר אתם בחוץ, או אולי כאשר אתם מגיעים אל הרכב, אתם פתאום קולטים שאין לכם את המפתח. אם יש מישהו בבית, או שיש לכם ידית חיצונית חופשית, אז אין שום בעיה. אבל במצבים שבהם יש לכם ידית קבועה ואין אף אחד בבית, יש לבצע פריצת דלת שנטרקה.

לבצע לבד פריצת דלת שנטרקה

פריצת דלת שנטרקה היא פעולה פשוטה יחסית, כך שתוכלו לנסות לבצע אותה לבד. כל הרעיון הוא לדחוף פנימה את הלשונית ואז הדלת תיפתח. את הלשונית יש לדחוף באמצעות החדרת חפץ דק וגמיש בין הדלת לבין המשקוף. יש להחדיר את החפץ בדיוק בגובה הנכון על מנת שיפגוש את הלשונית וילחץ אותה כלפי פנים. מצד אחד החפץ צריך להיות דק על מנת להכניס אותו בחריץ הדק, אך מצד שני חזק מספיק על מנת להפעיל את הלחץ המתאים על הלשונית. מנעולן עושה זאת בעזרת כלי מיוחד, אך אתם יכולים לאלתר בעזרת בקבוק פלסטיק. פשוט לחתוך חתיכה מבקבוק פלסטיק ולנסות לעשות זאת באמצעותה.

פריצת דלת שנטרקה היא אינה דבר מורכב, יש סיכוי גדול שתצליחו לעשות זאת בעצמכם. מצד שני כאשר אתם תקועים מחוץ לדירה, לכו תחפשו בקבוק פלסטיק וסכין חיתוך… עד שתמצאו מנעולן יכול להגיע ולסיים את העבודה. שימו לב שאם הדלת נעולה, מדובר במצב שונה לגמרי ולא תוכלו לפתוח אותה בשיטה זו. פריצת דלת נעולה היא מורכבת יותר ויש להתקשר למנעולן.

אם יש צורך בפריצת דלת שנטרקה, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל שירות מיידי ומהיר. יוסי המנעולן מקבל קריאות חירום ויגיע גם באמצע הלילה במידה ויש צורך. אצל יוסי תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות לבית, מפריצת דלת טרוקה ועד קיצור דלתות ממ“ד ופריצת רכבים.

מתי נזדקק לפריצת דלת שנטרקה בתל אביב?

פריצת דלת נעולה ופריצת דלת טרוקה זה לא אותו הדבר. דלת נעולה היא דלת שבה השתמשו במפתח על מנת לנעול אותה והבריחים נמצאים בתוך המסילות. דלת טרוקה היא דלת שבה רק לשונית קטנה נמצאת בתוך החור. אך בשני המקרים ישנו צורך בשימוש במפתחות על מנת לפתוח את הדלת. פריצת דלת שנטרקה בתל אביב נדרשת בדרך כלל בנסיבות של חוסר תשומת לב לרגע אחד. למשל אם יצאתם מהבית ואתם בטוחים שיש לכם את המפתחות בכיס וסגרתם את הדלת ורק אז גיליתם שהמפתחות נשארו בתוך הבית. כמו גם במקרים שבהם רק יצאתם לרגע, אולי להביא את העיתון או אולי לדבר עם השכנה; לא הייתה לכם שום כוונה לסגור את הדלת, אך משב רוח קטן הביא לטריקתה ועכשיו אין לכם מפתח בשביל להיכנס הביתה. בנסיבות אלו תזדקקו לפריצת דלת שנטרקה בתל אביב.

שירותים של פריצת דלת שנטרקה בתל אביב נדרשים כאשר יש לכם בצידה החיצוני של הדלת ידית קבועה, כמו גם במקרים שבם השארתם מפתח בתוך המנעול בצידה הפנימי של הדלת.

פריצת דלת טרוקה - 24 שעות

המצבים המתוארים למעלה, בהם אתם נזקקים לשירותי פריצת דלת שנטרקה בתל אביב יכולים להתרחש בכל שעה משעות היממה. אמנם הם בדרך כלל מתרחשים בשעות היום, אך בהחלט הם יכולים להתרחש בלילה או אפילו בשבת בבוקר ברגע אחד שתצאו לרוקן את פח הזבל והדלת תיטרק. לכן אתם צריכים מנעולן המעניק שירות של פריצת דלת שנטרקה בתל אביב 24 שעות ביממה. לא נעים להתחיל לחפש מנעולן באמצע הלילה ולכן אנו מציעים לכם להיערך מראש עם טלפון של מנעולן אשר ניתן לסמוך עליו לצורך ביצוע פריצת דלת שנטרקה בתל אביב.

פריצת דלת שנטרקה בתל אביב - יוסי מנעולים

זה לא נעים ואפילו מביך הרגע הזה שבו נזקקים לשירותי פריצת דלת שנטרקה בתל אביב, במיוחד אם נשארתם בתחתונים. אבל אין מה להתבייש, זה קורה די הרבה. במקרים שכאלו אתם יכולים להתקשר ליוסי מנעולים ולקבל שירות מהיר ומקצועי. יוסי מעניק שירות 24 שעות ביממה ופותר כל בעיה.
נטרקה הדלת? מעוניינים בהחלפת צילינדר? מנעולן בתל אביב יוכל לעזור לכם, כנסו ללינק - מנעולן בתל אביב