יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת כיסא אופנוע / קטנוע

שירותי פריצת כיסאות לקטנועים ואופנועים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת כיסא קטנוע פריצת כיסא אופנוע police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת כיסא של אופנוע או קטנוע?

רבים מרוכבי האופנועים והקטנועים משתמשים בתא אשר מתחת הכיסא לצורך אחסון של חפצים. זהו מקום בו ניתן לאחסן את הארנק, התיק, הקסדה, הטלפון וחפצים שונים בעודכם נוסעים ברכבי העיר. כאשר אתם עוצרים אתם פותחים את התא, מוציאים את מה צריך ושמים את מה שלא צריך ונועלים אותו. אבל ברגע הזה לפעמים אנחנו לא שמים לב ומשלשלים פנימה את מפתחות האופנוע וטורקים את הכיסא… אופס… נעלתם את המפתחות בתוך התא. מה עושים במקרה כזה שבו צריכים פריצת כיסא של אופנוע או פריצת כיסא של קטנוע? כמו תמיד מתקשרים ליוסי המנעולן. גם במקרים שבהם אבד המפתח או שיש לכם בעיה עם מנעול דיסק, תמיד מנעולן הוא הכתובת עבורכם.

כאשר מזמינים מנעולן לפריצת כיסא של אופנוע הוא בודק את מהות הבעיה ואת סוג האופנוע ובהתאם לכך מבצע את הפריצה הנכונה. דומה לפריצות רכב, אך במקרה של פריצת כיסא של קטנוע השיטות הן קצת שונות. בדרך כלל מנעולנים משתמשים בשיטת הדגדוג לצורך פריצת כיסא של אופנוע / קטנוע. יש להשתדל להימנע משיטת הקידוח מכיוון שהיא גורמת יותר נזק מתועלת.

פריצת קטנועים 24 שעות ביממה

הפרטים הטכניים של הפריצה אינם חשובים; מנעולן מקצועי יודע מה הוא עושה והוא יעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר. אך ישנה נקודה חשובה שצריך לקחת בחשבון. אותן הבעיות שהזכרנו המחייבות אתכם להזמין את שירותיו של מנעולן לפריצת כיסא של אופנוע יכולות להתרחש בכל שעות היממה. זה יכול להיות בעשר בבוקר, במהלך ההתרוצצויות של יום העבודה; זה יכול להיות בשעות אחר הצהריים במגרש החנייה של המכללה וזה יכול להיות גם בשתיים עשרה בלילה שאתם חוזרים מהבית של החברה. צריך לקחת בחשבון שמקרים אלו יכולים להתרחש בכל יום ובכל שעה ותמיד להיות מוכנים עם מספר טלפון של מנעולן - אבל לא סתם מנעולן! לא כל מנעולן מעניק שירותים של פריצת כיסא של אופנוע 24 שעות ביממה. חשוב לבדוק זאת מראש על מנת לא להתחיל לחפש ברגע האמת כאשר אתם תחת לחץ ועצבים.

טיפים:

1. אם פשוט נעלתם את המפתחות מתחת לכיסא ואין בעיה של ממש, בעזרת מפתח ספייר תוכלו לפתור את הבעיה מבלי להזמין מנעולן ומבלי להיכנס להוצאות מיותרות. אפשר להחזיק עוד מפתח בבית, ואפילו אחד בתיק שלכם שתמיד יהיה איתכם. אם נעלתם אחד בכיסא, יש לכם עוד אחד בתיק.

2. היזהרו מחובבנים - בעלי האופנועים הם במקרים רבים סטודנטים וחברה צעירים אשר רוצים לחסוך כסף ולכן מתפתים לשכור את שירותים של מנעולנים זולים. היזהרו! היזהרו מחובבנים זה בסוף יעלה לכם ביוקר. במידה ואתם צריכים פריצת כיסא של אופנוע / קטנוע, התקשרו למנעולן מוסמך ומנוסה.