יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת מכוניות

שירותי פריצת מכונית תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מכוניות פריצת מכונית police-tag
050-5757-888

באילו מקרים נזדקק לפריצת מכוניות?

ישנם מצבים שונים בהם אנו עשויים להיזקק לפריצת מכוניות. אך הפעם אין צורך להתחיל לתת לכם דוגמאות למקרים השונים. ניתן להסביר את זה בצורה פשוטה וקלה להבנה – אם אינכם יכולים לפתוח את דלתות הרכב ולהיכנס פנימה אתם נזקקים לשירות של פריצת מכוניות. אבל למי פונים כאשר צריך פריצת מכוניות ומה חשוב לדעת?

פריצת מכוניות היא לא דבר שיש להקל בו ראש. כאשר אתם נזקקים לשירות שכזה עליכם לפנות למנעולן. אך חשוב שתעשו זאת בזהירות. פריצת מכוניות היא דבר מורכב למדי. הרכבים של היום כוללים מערכות אלקטרוניות עדינות וכל תנועה או פעולה לא נכונה עלולה לגרום נזק רב. ישנו גם שוני גדול מאוד בין הרכבים השונים. לכן כאשר אתם נזקקים לשירות של פריצת מכוניות עליכם לפנות אך ורק למנעולן מוסמך, כלומר מי שלמד את הנושא ויודע באיזו שיטת פריצה להשתמש עבור כל סוג של רכב.

הדבר השני שצריך לוודא היא שלאדם אשר הזמנתם לצורך פריצת מכוניות ישנה תעודת יושר. בוודאי לא תרצו שישתמש בידע המקצועי שלו או בידע האישי עליכם לצורך שיתוף פעולה עם עבריינים למטרות פליליות של עברות רכוש. תעודת יושר היא תעודת הביטוח שלכם.

פריצת מכוניות – כיצד זה מתבצע

כפי שכבר אמרנו ישנה חשיבות גדולה להתאמת שיטת הפריצה לסוג הרכב. מכאן ניתן להבין שיש יותר משיטת פריצה אחת. שיטת פריצה מקובלת היום (אך כמובן שאינה מתאימה לכל מקרה) היא שיטת הכרית המתנפחת. המטרה של הכרית היא ליצור מרווח בין הדלת לבין המסגרת. הרעיון מאחורי זה הוא להחדיר את הכרית למרווח הדק שישנו כאשר הדלת נעולה ולהתחיל לנפחה עד ליצירת רווח. הכרית מחוספסת על מנת שלא תחליק החוצה כאשר מנפחים אותה. היא מאפשרת לבצע פריצה ללא גרימת נזק לרכב, כמובן בהנחה שזו השיטה המתאימה לסוג הרכב.

שיטת הדגדוג – עוד שיטה לפריצת מכוניות היא שיטת הדגדוג. שיטה זו עושה שימוש בכלים עדינים המחקים את פעולת המפתח. היא מתאימה לרכבים בעלי נעילת וואקום. פעולה זו דורשת הרבה יותר מכלי עבודה, ישנו צורך במיומנות ובניסיון.

פריצת מכוניות – רק אצל יוסי!

אם אתם נזקקים לפריצת מכוניות אל תחפשו הרפתקאות אשר עלולות להסתיים ביוקר. פנו למנעולן מקצועי אשר יש לו ניסיון של שנים בפריצת מכוניות מכל הסוגים. יוסי המנעולן מגיע בזריזות אל זירת האירוע ומעניק לכם את הפתרון הדרוש, פריצה וגם תיקון במידת הצורך על מנת שהבעיה לא תחזור שנית.

על יוסי אתם יכולים לסמוך בכל יום ובכל שעה, הוא תמיד מבין את מצוקתכם ולכן מגיע בזריזות ופותר את הבעיה בצורה מהירה. יוסי הוא מנעולן 24/7 לפריצת מכוניות וכל שירותי המנעולנות להם אתם עשויים להיזקק.