יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת מנעולים בשבת

שירות פריצת מנעולים ותיקון ביום שבת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעול שבת פריצת מנעולים בשבת police-tag
050-5757-888

באילו מקרים נזדקק לפריצת מנעולים בשבת?

לפעמים אנו נתקלים בתקלות שונות בדלת או במנעול ואז אנחנו נזקקים לעזרתו של פורץ מנעולים. אך במקרים רבים התקלות הללו מתרחשות דווקא בשבת ואז אנו צריכים פריצת מנעולים בשבת. לא כל פורצי המנעולים מעניקים שירות בשבת. לכן אנו ממליצים לכם לשמור עכשיו את מספר הטלפון של יוסי המנעולן. במידה ותזדקקו לפריצת מנעולים בשבת תוכלו לפנות אליו בצורה מהירה.

מדוע צריך פריצת מנעולים בשבת?

ישנן תקלות שונות אשר עשויות להתרחש במהלך סוף השבוע:

יתכן שיצאתם לבילוי ביום שישי בלילה, שתיתם וחזרתם במונית... אבל בסוף שהראש היה קצת מפוזר איבדתם את המפתחות של הבית ועכשיו אתם מחכים בכניסה בארבע בבוקר ואין לכם איך להיכנס.

יתכן שבשעה שהתארחתם לאורחת שבת אצל ההורים, גנבים שפלים ניסו לפרוץ לביתכם וגרמו נזק בלתי הפיך למנעול דלת הכניסה.

יתכן שישנה תקלה טכנית בדלת, אולי אפילו אחת כזו שאתם מזניחים כבר הרבה זמן... ופתאום ביום שבת בבוקר התקלה מחמירה והדלת לא נפתחת.

יתכן שיצאתם לסרט ובמגרש החנייה כאשר רציתם לנעול את קסדת האופנוע מתחת למושב, בטעות שלשלתם לשם את המפתחות... כן, פריצת מנעולים בשבת זה לא רק עבור דלתות כניסה, אלא עבור כל מנעול אותו יש צורך לפרוץ.

כפי שהבנתם ברוב המקרים שיש לנו תקלות מסוג זה אנו חייבים פריצת מנעולים בשבת. אלו הן בעיות אשר תוקעות אותנו ומשבשות לנו את סדר היום ולכן אנו צריכים פריצת מנעולים בשבת. אם הבעיה אינה דחופה עבורנו אז אפשר לחכות ליום ראשון בבוקר ואין צורך להזמין מנעולן בשבת. אך ברוב המקרים הבעיות הן דחופות וקריטיות.

פריצת מנעולים בשבת – האם אפשר למנוע?

פריצת מנעולים בשבת נעשית בתעריף גבוה יותר מהתעריף הרגיל, בדומה לשירות בלילה. זה לא הרבה יותר יקר, כאשר עובדים עם מנעולן ישר ואמין, אך זה בהחלט עולה יותר מאשר ביקור של מנעולן בשבת. לכן רבים שואלים אותנו האם ניתן למנוע מקרים בהם אנו נזקקים לפריצת מנעולים בשבת?

למנוע בצורה מוחלטת אי אפשר, אך ניתן להיות זהירים ולהפחית את הסיכויים שזה יקרה. לרבים מאיתנו ישנה נטייה לדחות דברים. אנו רואים שמשהו אינו תקין במנעול אך מכיוון שהוא עדיין מבצע את עבודתו איננו עושים דבר... אנו מתעלמים מהבעיה וכל פעם שאנו רוצים לנעול את הדלת או לפתוח אנו עושים מלחמה קטנה עם המפתח אבל בסוף זה עובד. אלו הן בדיוק הבעיות שיום אחד מחמירות ושמות אתכם במצב לא נוח שבו לא ניתן להיכנס הביתה. לכן על מנת לצמצם את הסיכויים שבהם תזדקקו לשירותיו של מנעולן בשבת או מנעולן בכל שעה שאינה במסגרת שעות העבודה המקובלת, הקדימו להזמין שירות כאשר אתם מרגישים שמשהו אינו תקין במנעול. אל תחכו לרגע שבו לא תוכלו להיכנס הביצה.