יוסי פריצת מנעולים 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת מנעולים תוך 20 דקות

שירות פריצת והחלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות והרכבים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעולים פריצת מנעול police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת מנעולים?

בכל מקום יש לנו מנעולים על מנת לשמור על ביטחוננו וביטחון רכושנו. יש לנו מנעולים ברכב על מנת להבטיח שאף זר לא יכנס לרכבנו, יקח ממנו דברים או ייקח את הרכב עצמו. מנעולים בביתנו שומרים על ביטחוננו ופרטיותנו ומונעים כניסה של גנבים. וכך גם יש לנו מנעולים במשרד ובמקומות אחרים. מנעולים נועדו להבטיח שרק בעל המפתחות האותנטי יכול להיכנס. אך במקרים רבים אנו נזקקים לשירות של פריצת מנעולים וזה יכול לקרות תחת נסיבות שונות.

אחד המקרים הנפוצים בהם אנו צריכים שירות של פריצת מנעולים הוא כאשר ישנה תקלה במנגנון והוא חדל לתפקד. במקרה כזה יש להזמין שירות של פריצת מנעולים על מנת לאפשר לכם להיכנס לביתכם בתור פתרון מיידי, אך גם לתקן את המנעול או להחליפו על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרת החיים עם מנעול חזק ואמין המבצע את העבודה. עוד מקרה נפוץ בגינו אנשים מזמינים פריצת מנעולים הוא המקרה של איבוד מפתחות, דבר אשר יכול לקרות לכל אחד מאיתנו. בין אם זו תקלה במנעול, או איבוד מפתחות המנעולן יעניק לכם פתרון.

פריצת מנעולים מכל הסוגים

פורץ מנעולים מעניק שירות לכל סוגי המנעולים והם רבים ומגוונים. יש לנו מנעולים בדלתות הכניסה של הבית או העסק; מנעולים פנימיים בבית, בגינה או במחסן; מנעולי רכב, מנעולי אופניים, מנעולי תיבות דואר ואפילו כספות. לכל מערכת יש את הטריק שלה והיא דורשת הבנה וידע. יוסי מנעולים מעניק שירותי פריצת מנעולים מקצועיים לכל סוג של מנעול. זהו אינו דבר מובן מאליו, יש לעבור הסמכה והדרכה על סוגי המנעולים השונים ובמיוחד כאשר מדובר בפריצת מנעולים ברכב.

בחירת פורץ מנעולים

כאשר נזקקים לפריצת מנעולים לא ניתן להפקיד את המשימה בידיים של כל אחד. ישנם דברים שחשוב להקפיד ולדרוש:

הגעה וזמינות – מי שמזמין פריצת מנעולים תמיד נמצא במצב של מצוקה בו הוא לא יכול להיכנס לביתו. לכן חשוב לו שהמנעולן יהיה זמין ושגם יגיע מהר ולא ייתן לו לחכות יותר מידי זמן ללא סיבה. כמו כן אסור לשכוח שזה יכול להיות בשבתות, חגים או שעות הלילה המאוחרות. לכן חשוב לעבוד עם פורץ מנעולים המעניק שירות בכל זמן וכל מצב.

אישור ממשטרת ישראל – מדוע חשוב לעבוד אך ורק עם מנעולן פורץ מנעולים בעל אישור ממשטרת ישראל? ובכן, הידע המקצועי של פורץ מנעולים יכול להיות נקודה בעייתית ורגישה. בוודאי שלא תרצו פורץ מנעולים המשתף פעולה עם גורמים עבריינים, לכן חייבים אישור ממשטרת ישראל.

שירות מקצועי – למקצועיות של פורץ מנעולים ישנם היבטים רבים. אחד מההיבטים של המקצועיות הוא ההסמכה של המנעולן. ישנם סוגים שונים של מנעולים ושיטות פריצה שונות וחשוב להזמין פורץ מנעולים אשר עבר את ההכשרה המתאימה.
לחילופין, במידה והינכם זקוקים לפריצת דלתות כנסו ללינק - פריצת דלתות