יוסי שירותי פריצה

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות פריצת מנעול דיסק

פריצת מנעול דיסק לאופנוע, פריצת מנעול דיסק לקטנוע

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעול דיסק מנעול דיסק לאופנוע police-tag
050-5757-888

פריצת מנעול דיסק לאופנוע או קטנוע

גנבת אופנועים היא מכת מדינה, הידעתם שבכל שעתיים וחצי נגנב אופנוע או קטנוע במדינת ישראל? בוודאי אתם לא רוצים שיגנבו לכם את האופנוע, דבר שגורם להרבה עגמת נפש ויש לו גם נזק כלכלי אפילו שיש ביטוח. מסיבה זו אנו משתמשים במנעולים, על מנת למנוע גניבות. אך לפעמים אנו מאבדים את המפתחות ואנו צריכים שירות פריצה. רבים מאיתנו עושים שימוש במנעולי דיסק, במקרים אלו יש להזמין מנעולן לבצע פריצת מנעול דיסק.

מנעולי דיסק

מנעולי דיסק הם פתרון טוב לאופנועים וקטנועים. בשוק ישנם יצרנים שונים, חלקם זולים במיוחד. נכון שאתם רוצים לחסוך כסף אבל הדגמים הזולים נתקעים במקרים רבים ואז אתם אפילו לא צריכים להזמין פריצת מנעול דיסק, תוכלו לעשות זאת בקלות בעצמכם…. בקיצור עזבו אתכם מהדגמים הזולים, הם לא מספיק טובים. מוטב להעדיף את מנעולי הדיסק היקרים יותר, יש להם צילינדר חזק ולא קל לפרוץ אותם. ישנם גם דגמים המגיעים עם אזעקה מובנית לתוספת ביטחון. במנעולים אלו ישנם חיישנים המפעילים את האזעקה במקרה של נגיעה או טלטול האופנוע. יש להם נטייה לאזעקות שווא לכן מוטב להעדיף את המנעולים בעלי מנגנון הג‘ירו. במנעולי דיסק אלו יש פחות אזעקות שווא, על מנת להפעיל את האזעקה יש לשבת על האופנוע ולהזיז את ההגה. למנעולים אלו יש הצלחה גדולה בסיכול גנבות והם לא נתקעים סתם כך. אך במקרה שאיבדתם את המפתחות תצטרכו להזמין פריצת מנעול דיסק לאופנוע. מנעולי דיסק איכותיים לקטנוע או אופנוע אינם נוטים להיתקע, הם אמינים לאורך זמן. אך בדרך כלל הסיבה להזמנת פריצת מנעול דיסק לקטנוע היא איבוד המפתחות. על מנת להימנע ממצבים בהם הפתרון היחידי שלכם הוא להזמין מנעולן לפריצת מנעול דיסק אופנוע, חשוב לשמור בבית או במשרד העתק של המפתחות. לפעמים יהיה יותר פשוט להביא את המפתח הנוסף ולאו דווקא להזמין פורץ מנעולים.

פריצת מנעול דיסק קטנוע - 24 שעות

אם יש לכם אופנוע אתם בטח נוסעים איתו לכל מקום. אם זה ללימודים, לעבודה או לבקר את החברה. 24 שעות ביממה אתם מתנהלים עם האופנוע. אך כך גם הבעיות, אתם עלולים להיתקע בכל שעה משעות היממה ובכל מיני מקומות משונים. זה יכול להיות שחוזרים ממסיבה, או שממהרים למכללה. לכן חשוב לעבוד עם פורץ מנעולים אשר מעניק מענה ושירות מקצועי 24 שעות ביממה ובכל ימות השנה, כי אתם אף פעם לא יודעים מתי תקלעו לביש מזל ותאבדו את המפתחות של המנעול.

אם אתם נזקקים לשירות פריצת מנעול דיסק לאופנוע או לקטנוע, התקשרו תמיד ליוסי מנעולים. יוסי מעניק פתרונות 24 שעות ביממה למאות לקוחות מרוצים בכל שנה. אם זו פריצת מנעול דיסק או כל סוג אחר של מנעול, יוסי מיד מגיע עם כלי העבודה הנכונים ומעניק פתרון מקצועי ומהיר.
במידה ומדובר בפריצת מנעול שרשרת כנסו ללינק - פריצת מנעול שרשרת