יוסי פריצת מנעולים 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת מנעול דלת פנימית

שירות פריצת דלת פנים - תיקון והחלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעול דלת פנימית פריצת דלת פנים police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת דלת פנימית?

מנעולן הוא איש המקצוע אליו מתקשרים כאשר יש צורך בפריצת דלת. ברוב המקרים כאשר אנו מדברים על פריצת דלת אנו מתכוונים דווקא לפריצת דלת הכניסה. זהו מצב לא נעים כאשר אינכם יכולים להיכנס הביתה ולכן הוא מקבל את עיקר תשומת הלב. אך בעיות מסוג זה עלולות להתרחש בכל דלת ולעתים אנו מזמינים מנעולן לצורך ביצוע פריצת דלת פנים.

דינה של פריצת דלת פנימית הוא בדיוק כמו דלת הכניסה של הבית - עושים זאת אך ורק עם מנעולן מקצועי ואמין אשר יודע לבצע את העבודה הנדרשת כפי שצריך.

באלו מקרים תזדקקו לפריצת דלת פנים?

בכל הנסיבות בהן אתם אינכם יכולים לפתוח את הדלת יש צורך להזמין מנעולן לפריצת דלת פנימית. הסיבות אשר בגינן אינכם יכולים לפתוח את הדלת הפנימית יכולות להיות שונות ומגוונות.

אבדן מפתחות - אמנם מפתחות של דלתות פנים בדרך כלל נשארות על הדלת עצמה (למרות שזה לא כך במשרדים), ולכן ישנם פחות מקרים של איבודי מפתחות. אם נעלתם את הדלת הפנימית ואיבדתם את המפתחות עליכם להזמין פריצת מנעול דלת פנימית.

לחצן נעילה - ישנן דלתות פנים אותן ניתן לנעול מבפנים באמצעות לחצן ולפתוח אותן מבחוץ באמצעות מפתח. לעתים בטעות אנו לוחצים על הכפתור הקטן וסוגרים את הדלת ואז היא ננעלת. וכאשר אנו מגלים שאין לנו מפתחות אנו צריכים להזמין מנעולן צורך פריצת דלת פנים.

מפתח שבור - מפתח הוא דבר עדין ממה שנראה לכם והוא בהחלט עלול להישבר. המקרים הבעייתיים ביותר הם כאשר המפתח נשבר בתוך חור המנעול. במקרה שכזה גם אם יש לכם מפתח נוסף אתם עדיין אינכם יכולים לפתוח את הדלת בגלל חתיכת המתכת שנשארה תקועה במנעול. אם יש לכם מפתח נוסף תצטרכו לבצע חילוץ מפתח שבור במנעול בטרם תוכלו להשתמש במפתח הנוסף. במידה ואין לכם מפתח נוסף יש צורך לבצע חילוץ של מפתח שבור ולאחר מכן פריצת דלת פנים באמצעות מנעולן.

תקלה טכנית - במקרים רבים מדובר בתקלה טכנית בגינה יש צורך להזמין פריצת מנעול דלת פנימית. זה יכול להיות המנעול עצמו או רק הצילינדר. מנעולן יבצע עבורכם פריצה ותיקון של הבעיה לצמיתות. סביר להניח שמדובר בהחלפת הצילינדר ולא יותר.

פריצת דלת פנים אצל יוסי המנעולן

אם אתם נזקקים לפריצת דלת פנימית אל תבזבזו את הזמן, התקשרו מייד ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר. יוסי מעניק שירות של פריצת מנעול דלת פנימית לבתים פרטיים, עסקים, משרדים ומוסדות. את השירותים של יוסי ניתן לקבל כמעט בכל רחבי הארץ.

במידה ומדובר במקרה חירום בו אתם נזקקים לפריצת דלת פנים, אצל יוסי תוכלו לקבל שירותי חירום 24 שעות ביממה. כמו כן אצל יוסי תוכלו לקבל את כל יתר שירותי המנעולנות.