יוסי פריצת מנעולי כספת

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות פריצת מנעול כספת

פריצת כל סוגי הדלתות ומנעולי כספת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעול כספת פריצת מנעול כספת מחיר police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת מנעול כספת?

במשרדים ואף בבתים פרטיים ניתן למצוא במקרים רבים כספות. הכספות משמשות לשמירה על חפצי ערך שונים. אלו יכולים להיות מסמכים חשובים (אפילו כאלו בעלי ערך רגשי יותר מאשר כספי), תכשיטים, מזומנים או כל דבר אחר שתרצו לשמור עליו. כספות מגיעות בגדלים שונים, מערכות נעילה שונות וחלקן אף מיועדות להגנה מפני אש. כל עוד יש לכם את המפתח, אין שום תקלה טכנית ולא שכחתם את הצירוף הסודי הכל בסדר. אבל מה קורה כאשר משהו מתקלקל בכספת? מה עושים כאשר מאבדים מפתחות או שוכחים קוד סודי? אולי בכלל ירשתם תכולת דירה ובין היתר קיבלתם כספת נעולה? אל דאגה, אין צורך לחפש חומרי נפץ, פשוט מתקשרים ליוסי מנעולים ומזמינים שירות של פריצת מנעול כספת.

פריצת מנעול כספת מחיר

כפי שהבנתם ישנם סוגים שונים של כספות וסוגים שונים של בעיות, לכל כספת יש את האתגר שלה ובהתאם לכך פריצת מנעול כספת מחיר נקבע. כל מקרה יש לבחון לגופו, בהתאם לסוג הכספת ובהתאם למקור הבעיה, יתכנו מקרים בהם נדרש גם תיקון ולא רק פריצה. אצל יוסי מנעולים תוכלו לקבל בשירות פריצת מנעול כספת מחיר משתלם ועבודה מקצועית. יוסי מכיר ומבין את מבנה מנגנוני הנעילה של הכספת ומתאים לכל כספת שיטת פריצה ”כירורגית“. אין מדובר בשימוש בדיסק לצורך ניסור הכספת, שיטה אשר מלבד הנזק הבלתי הפיך לכספת עלולה גם לסכן את תכולת הכספת.

פריצת מנעול כספת - סטנדרטים מקצועיים

כאשר אתם מזמינים שירות של פריצת מנעול כספת המטרה המקצועית שלנו היא לבצע את עבודת הפריצה של הכספת ללא גרימת נזק בלתי הפיך לכספת; בדיוק להפך אנו שואפים לכך שבסיום העבודה תוכלו לפתוח ולנעול את הכספת בצורה חופשית. כלומר אנו שואפים לפתור את הבעיה לצמיתות. הדגש המקצועי השני הוא שמירה על תכולת הכספת. אנו מבינים שבכספת שמורים חפצים יקרי ערך ולכן נמנעים משימוש בשיטות עבודה אשר עלולות לסכן את תכולת הכספת. למשל שיטות ניסור שונות גורמות לגיצים, דבר אשר עלול לפגוע בכסף מזומן או במסמכים חשובים.

פריצת מנעולי כספת - בטחון ואמינות

כאשר אתם מזמינים איש מקצוע (מנעולן מוסמך) לבצע פריצת מנעול כספת זה יכול להיות רגע לא נעים במקרים מסוימים. בכספת יש לכם חפצים אישיים ויקרי ערך, יש סיבה מדוע שמרתם אותם בכספת ויתכן שאפילו לא תרצו שזרים יראו מה יש לכם בכספת. מהסיבה הזו אתם יכולים לסמוך על יוסי מנעולים המקפיד על דיסקרטיות בעבודתו מול הלקוחות כחלק מתפיסת השירות המקצועית. כמו כן ליוסי מנעולים יש אישור מטעם משטרת ישראל, דבר שיסייע לכם להיות רגועים ולסמוך על יוסי המנעולן.

שימו לב - ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע פריצת מנעול כספת באופן מיידי וללא שום דיחוי. אצל יוסי הפורץ תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה.
כאשר יש צורך בפריצה מנעולים והחלפת מנעול כנסו ללינק - פריצה והחלפת מנעול