יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת מנעול מזוודה

שירות פריצת מנעולים של מזוודות 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעול מזוודה פריצת מזוודה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת מנעול מזוודה?

כאשר אנו יוצאים לנסיעות אנו משתמשים במזוודות. במזוודה אנו יכולים לארגן את כל החפצים שלנו וכך לצאת לנסיעה, בין אם זו חופשה או נסיעת עבודה. וכמובן על מנת לשמור על החפצים שלנו בעודם נמצאים בבטן המטוס או בתא המטען של האוטובוס, אנו משתמשים במנעול למזוודה. רוב מנעולי המזוודה אינם מצטיינים באיכות גבוהה ולפעמים קורה שאיננו יכולים לפתוח את מנעול המזוודה. ובמקרה כזה יש צורך בפריצת מנעול מזוודה.

כאשר אתם זקוקים לפריצת מזוודה, בדיוק כמו כל מנעול אחר אפשר להתקשר למנעולן ולהזמין שירות של פריצת מנעול מזוודה. המנעולן יכול לבצע פריצת מזוודה מקצועית ולאפשר לכם לפתוח את המזוודה מבלי לגרום נזק לדברים אשר נמצאים בתוך המזוודה.

מתי צריך פריצת מזוודה?

כמובן שפריצת מנעול מזוודה מבצעים כאשר המנעול מתקלקל, אך זהו אינו המקרה היחידי. אנשים רבים עשויים לאבד את מפתחות המזוודה. זה יכול לקרות לתיירים ומבקרים אשר הגיעו מחו“ל לארץ. זה יכול להיות ישראלים שחזרו מחופשה בחו“ל וקלטו שהמנעול נשאר במלון בתורכיה… וגם כאשר יוצאים לחופשה בארץ אנשים מאבדים את המפתחות ואז נזקקים לפריצת מנעול מזוודה.

ישנן גם מזוודות רבות אשר ננעלות באמצעות קוד אשר גם אותו אפשר לשכוח. בתקופות בהן אנשים מרבים לצאת לנופש, בהחלט ישנם מקרים רבים בהם בין בילוי בחופים של תאילנד או נופשונים בתורכיה, שוכחים את הקוד הסודי וזקוקים לשירות של פריצת מזוודה.

בכל מקרה שבו זקוקים לפריצת מנעול מזוודה אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן שיבוא ויפרוץ. יוסי יבצע פריצת מזוודה ויאפשר לכם לחלץ את כל ההבגדים והמזכרות שרכשתם במהלך הטיול.

יוסי - כל שירותי המנעולנות

אם מעולם לא נעזרתם בשירותיו של יוסי המנעולן, כדאי שתדעו שניתן לקבל אצל יוסי הרבה יותר משירותי פריצת מזוודה. יוסי מבצע את כל שירותי המנעולנות - פריצת רכבים, תיקון כספות, התקנת עינית, החלפת צילינדרים, תיקון תיבות דואר, קיצור דלתות ממ“ד, התקנת מנעול דלת עליון, תיקון דלתות בהלה, החלפת פרזולים בדלת, תיקון דלתות פנדור, פריצת מנעול מזוודה ועוד שירותים רבים, כולל שירותי חירום.