יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת מנעול של סורגים

שירות פריצת מנעול בדלת של סורגים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעול סורגים פריצת מנעול בדלת סורגים police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת מנעול בסורגים?

על מנת לשמור על הביטחון שלנו אנו משתמשים באמצעים שונים. אחד האמצעים השכיחים אותם תוכלו למצוא גם בבתים וגם בעסקים הם סורגים. בעזרת סורגים ניתן לאבטח חלונות, דלתות ואפילו מזגנים. בעבר סורגים היו מקובעים לבטון ללא אפשרות להזיז אותם או לפתוח אותם. היום ישנן סוגים שונים של סורגים המאפשרים גם פתיחה בעת הצורך. חלק ממערכות הסורגים כוללות מנעול מובנה ולעתים ישנו מנעול חיצוני כמו מנעול אנקול או מנעול רתק. אך מה עושים כאשר לא ניתן לפתוח את המנעול? במקרה זה יש לפנות למנעולן לצורך פריצת מנעול של סורגים.

פריצת מנעול של סורגים

הסיבות השכיחות עבור פריצת מנעול בדלת של סורגים הן איבוד מפתחות, בלאי וחלודה של המנעול או הרס המנעול כתוצאה מניסיון פריצה. אם מדובר במנעולי אנקול בדרך כלל הפתרון ההגיוני ביותר הוא לנסר אותם, בעיקר כאשר הם מלאים בחלודה ולא ניתנים לשימוש. אך כאשר מדובר במנעולים מובנים יש לבצע פריצת מנעול בדלת סורגים. מנעולן מבצע פריצת נעול בדלת סורגים ובמיד הצורך מבצע תיקונים והחלפות. כאשר המנעולן מסיים את העבודה אתם מקבלים את מערכת הסוגרים בתפקוד מלא ממש כמו חדש.

פריצת מנעול בדלת סורגים רק אצל מנעולן

בדיוק כפי שאתם מבצעים תיקון לרכב רק אצל מכונאי רכב או חשמלי רכב, כך גם תיקונים הקשורים למנעולים עושים רק אצל מנעולן לרבות פריצת מנעול של סורגים. מנעולן הוא איש המקצוע אשר הוסמך לבצע עבודות מסוג זה. הוא למד את המקצוע, למד מה עושים ומה לא עושים והוא היחידי אשר יכול לתת לכם תיקון איכותי, אסתטי אשר מחזיק מעמד לשנים ארוכות.

למי לפנות?

זקוקים לפריצת מנעול בדלת סורגים? אתם מוזמנים להיעזר בשירותיו של יוסי המנעולן. אם חשוב לכם לקבל שירות איכותי עם אחריות ובמחירים סבירים, את זה תוכלו לקבל אצל יוסי. כאשר אתם פונים ליוסי המנעולן אתם זוכים לשירות של מנעולן העוסק שנים רבות במקצוע והוא בעל ניסיון.

ולא רק פריצת מנעול בדלת סורגים, אצל יוסי תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות לרבות פריצת דלתות כניסה, פריצת כספות, פריצת רכבים ואינספור שירותים של תיקונים והתקנות בבית, בעסק או ברכב.

שירות 24 שעות ביממה

ישנם מקרים בהם הבעיה לא דחופה ואתם יכולים לתאם עם המנעולן שעת ביקור הנוחה לכולם. זה גם עדיף מכיוון שכך תחסכו עלויות של ביקור בחירום וכל אי הנוחות הקשורה בזה. אך ישנם מקרים בהם אין ברירה וחייבים להזמין מנעולן. למשל אם הזמנתם אורחים לארוחת צהריים בשבת ואתם מתכוונים לארח אותם בגינה, אבל דלת הסורגים תקועה זה עשוי להיות דחוף עבורכם. מהבחינה הזו אין לכם מה לדאוג, יוסי מעניק שירות של פריצת מנעולים בדלת סורגים 24/7. אם זה דחוף לכם ולא סובל דיחוי, יוסי יעניק לכם פתרון.