יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת מנעול עליון | פריצת סגר עליון

שירותי פריצת מנעול וסגר עליון 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעול עחיון פריצת סגר עליון police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת סגר עליון?

כאשר שואלים אותי מה אפשר לעשות על מנת לצמצם את הסיכוי שיפרצו לביתכם אני תמיד ממליץ על התקנת מנעול כספת עליון, זאת לצד אמצעי בטיחות אחרים כמו צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול לחלון הזזה במידת הצורך. אמצעים אלו מספקים הרבה מאוד הגנה - קשה מאוד לבצע פריצת סגר עליון.

מנעול עליון לדלת (מנעול ג‘ואל) הוא מנעול נוסף המותקן על הדלת בנוסף למנעול הקיים והוא מספק הגנות שונות, אפשר להגיד הגנה משולשת - יש בו מנגנון שאינו מאפשר קידוח ,מנגנון אשר מונע הכנת מפתח פיראטי ועצם התקנתו אינה מאפשר את עיקום הדלת באמצעות לום. האם פריצת מנעול עליון אינה אפשרית? ובכן אין דבר כזה בלתי אפשרי. פריצת סגר עליון היא עדיין אפשרית.

אם פריצת מנעול עליון היא דבר אפשרי, אז מדוע זהו אמצעי מומלץ למניעת גנבות. בשביל לענות על השאלה הזו צריך להבין את נקודת המבט של הגנב. הגנב שואף להיכנס מהר לביתכם, להוציא כמה שיותר חפצי ערף ולברוח משם. סוד ההצלחה של הגנב תלוי במהירות שהוא יכול לבצע את הפריצה והשקט הוא גם דבר הכרחי. אם אתם גרים בבניין, סביר להניח שכל כמה דקות ישנו איזה שכן שעובר בבניין ויכול להבחין בגנב אשר מנסה לפרוץ את המנעול. לכן הוא חייב לעשות זאת במהירות על מנת לא להיתפס. והדבר השני הוא הצורך בשקט - אם הגנב יוציא כלי עבודה רועשים אשר דורשים שימוש ממושך על מנת לפרוץ, זה ימשוך תשומת לב רבה. כל השכנים יצאו לראות מי קודח בקומה ומייד יזעיקו את המשטרה. פריצת מנעול היא בדיוק הדבר שהגנבים אינם מעוניינים בו. לאחר שהותקן מנעול כספת, פריצת סגר עליון היא דבר ממושך ורועש אשר מגדיל את הסיכון שהגנב ייתפס. המשמעות של זה היא שגנב יעדיף לחפש קרבן אחר. אך למרות זאת, אם לגנב יש את הפריבילגיה שאין אף אחד באזור שיראה וישמע, ויש לו את הציוד המתאים אז בסופו של דבר הוא יצליח לבצע פריצת מנעול עליון.

שימו לב ישנם מקרים בהם בעל הדירה זקוק לפריצת סגר עליון, למשל בעת איבוד מפתח או תקלה טכנית. כפי שהבנתם מדובר במשימה מורכבת ופריצת מנעול כספת עליון היא פעולה למנעולן מקצועי.