יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת מנעול רב בריח

שירות פריצת מנעולים של רב בריח מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעול רב בריח פריצת מנעולים רב בריח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת מנעול של רב בריח?

אם אתם מנסים להיכנס הביתה, מכניסים את המפתח לחור המנעול ומסובבים, אבל הבריחים אינם זזים, או שאולי איבדתם את המפתחות, אז יש צורך בפריצת מנעול רב בריח. למעשה לא משנה מה הסיבה בדיוק, את זה המנעולן יכול לבדוק, כאשר אינכם מצליחים לפתוח את הדלת יש להזמין שירות של פריצת מנעולים רב בריח. שירות של פריצת מנעול רב בריח אינו מתייחס רק לפריצה עצמה, שהיא צורך הכרחי, אלא גם לתיקון. כלומר לאחר שהמנעולן מבצע עבורכם את הפריצה, עליו גם להעניק פתרון על מנת שהדלת תחזור לשימוש תקין וללא שום בעיות.

מנעולי רב בריח הם מנעולים שכיחים בארץ ורבות מהפניות למנעולנים הם לצורך פריצת מנעול רב בריח. מנעולי רב בריח הם מנעולים איכותיים ומומלצים, אך למרות עמידותם הגבוהה הם אינם עמידים באופן מוחלט בפני בלאי טבעי ובטח שלא בפני איבוד מפתחות שהוא גם סיבה בגינה רבים נזקקים לפריצת מנעולים רב בריח.

פריצת מנעול רב בריח - זהירות ואחריות

הדלתות והמנעולים של ביתכם נועדו להבטיח לכם ביטחון. לכן חשוב לנקוט במשנה זהירות בכל הנוגע לנושאים אלו. אתם צריכים להיות זהירים בבחירת המנעולן אשר מגיע אליכם הביתה לבצע את העבודה. אתם צריכים להיות בטוחים שהוא אכן יודע להתעסק במנעולים על מנת שלא יגרום נזקים, כמו גם להיות בטוחים שהוא אדם ישר ואמין. לכן כאשר מחפשים מנעולן לפריצת מנעול רב בריח יש לוודא שיש לו תעודת מנעולן; פרושה של תעודה זו היא שהוא למד את המקצוע ועבר הכשרה מקצועית אשר נתנה לו את הכלים הדרושים לפרוץ ולתקן מנעולים. והדבר השני, אך לא פחות חשוב, הוא תעודת היושר מטעם משטרת ישראל. תעודה בזכותה תוכלו להיות שקטים.

האם ניתן לבצע פריצה לבדכם?

היום בעידן האינטרנט אנו חשופים להרבה מאוד מידע ויתכן שתוכלו למצוא באינטרנט מדריכים שונים לפריצת מנעולים רב בריח. אך האם באמת כדאי לנסות לעשות זאת לבד? סביר להניח שזה לא ממש פרקטי, פריצת מנעול רב בריח דורשת כלי עבודה מיוחדים וסביר להניח שהם לא יעמדו לרשותכם ברגע שבו תצטרכו לפרוץ. כמו כן הפריצה היא רק ההתחלה, אחר כך צריך למצוא פתרון לבעיה. שלא לדבר על זה שאין לכם אחריות… בקיצור פריצת מנעול רב בריח היא דבר שמוטב להשאיר למקצוענים.
כאשר מדובר במנעול כספת כנסו ללינק - פריצת מנעול כספת