יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

שירות פריצת מנעול שרשרת

פריצת מנעול שרשרת לאופנוע, פריצת מנעול שרשרת לקטנוע

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעול שרשרת פריצת מנעול שרשרת police-tag
050-5757-888

פריצת מנעול שרשרת לאופניים או אופנוע

כל בעלי האופנועים, הקטנועים והאופניים מכירים את מכת הגנבות ויודעים כמה חשוב להגן על כלי הרכב הדו גלגליים עם מנעולים. בקלות ניתן לגנוב אופנועים/אופניים ולכן חשוב מאוד להוסיף אמצעי הגנה. רבים משתמשים במנעול שרשרת; הוא אמנם מסייע להם לשמור על כלי הרכב, אך מה עושים כאשר מאבדים את המפתחות? במקרים אלו יש צורך בפריצת מנעול שרשרת לאופניים/אופנוע.

מנעול שרשרת לאופנוע

מנעול השרשרת הוא אחד מאמצעי ההגנה הנפוצים ביותר. בעלי כלי רכב דו גלגליים כמו אופנועים, קטנועים ואופניים מרבים להשתמש בהם. כמו בכל מוצר, ישנם דגמים זולים שאינם נחשבים לאיכותיים וישנים דגמים יקרים בעלי יכולות הגנה טובות יותר. בדגמים היקרים ישנה מתכת חזקה מאוד ולא ניתן לשבור אותה בקלות. ישנם גם דגמים הכוללים כרטיס מגנטי על מנת למנוע שכפול לא מורשה של המפתחות. אבל כמו תמיד, יכול להגיע הרגע שאנו צריכים לפרוץ את המנעול של עצמנו, למשל כאשר איבדנו את מפתחות המנעול. במקרים אלו יש להזמין פריצת מנעול שרשרת לאופנוע, או פריצת שרשרת לאופניים. מנעולן הוא איש המקצוע שאליו מתקשרים כאשר נזקקים לפריצת שרשרת. זה לא נעים כאשר גונבים לכם את האופנוע או את האופניים ולכן תמיד חשוב להשתמש במנעולים. השתדלו לשמור העתק של המפתח בעוד מקום. לא תמיד משתלם להזמין פריצת מנעול שרשרת לאופניים, לפעמים קל יותר לפתור את הבעיה באמצעות מפתח ספייר שמחכה בבית, במשרד או אצל השכנה ממול. קחו בחשבון שאם מדובר בקריאת חירום בשעות הלילה, התעריפים הם יותר גבוהים ויתכן שמשתלם יותר לקחת מונית בשביל להביא את המפתח הרזרבי מהבית.

פריצת שרשרת 24 שעות ביממה

בעולם מושלם אף פעם לא תצטרכו פריצת שרשרת, אך מה לעשות שבעולם האמיתי לפעמים מאבדים את המפתחות או ישנה תקלה כלשהי ואז צריך להזמין פריצת מנעול שרשרת. כמו כן בעולם האמיתי זה יכול לקרות גם באמצע הלילה או בכל מיני רגעים לא נוחים, בעיקר אם הם מחוץ לשעות העבודה המקובלות. אך אל דאגה, מנעולן מקצועי מעניק שירות 24 שעות ביממה. מנעולן הוא ממש כמו רופא אשר נדרש לענות על קריאות חירום בכל שעות היממה. מי שמחשיב את עצמו למנעולן מקצועי חייב להיות קשוב למצוקת הקליינט אשר אינו יכול לפתוח את המנעול ולספק מענה מהיר בכל שעה משעות היממה.

יוסי מנעולים - פריצת שרשרת

אם אתם נזקקים לפריצת מנעול שרשרת או פריצת מנעול מסוג אחר, כמו למשל פריצת מנעול דיסק, יוסי מנעולים הוא האיש שאליו אתם צריכים לפנות. יוסי מנעולים הוא מנעולן מוסמך ובעל ניסיון של שנים. בכל שעה משעות היממה תוכלו להתקשר ולקבל מענה מקצועי לבעיה. ולא רק כלי רכב דו גלגליים, יוסי מנעולים מתעסק בכל סוגי הפריצה, מדלתות הבית ועד כספות.
במידה ואתם זקוקים לפריצת מנעול דיסק לאופנוע או קטנוע כנסו ללינק - פריצת מנעול דיסק


פריצת מנעול שרשרת - שירותים נוספים

רבים מרוכבי האופניים וגם האופנועים סובלים מגניבות. זה מאוד מתסכל לחשוב על זה אבל באמת קל מאוד לגנוב אופניים ואפילו אופנוע. גם אם אין לגנב את המפתחות להתניע את האופנוע, הוא יכול בקלות להעמיס אותו על רכב ולקחת אותו למקום בו יש לו זמן ושקט לפתור את הבעיה על מנת להתניע את האופנוע, או לפרקו לחלקים. מסיבה זו אנו משתמשים במערכות הגנה שונות השומרות על רכושנו. אחת ממערכות ההגנה השומרות על הרכבים הדו גלגליים היא מנעולי השרשרת. מנעולים אלו מעניקים לנו שכבה מסוימת של ביטחון. אבל כמו בכל מערכת נעילה, ישנם גם מצבים בהם אנחנו, בעלי האופנוע או האופניים, צריכים לפרוץ אותם. למשל פריצת מנעול שרשרת נדרשת כאשר מאבדים מפתחות; כאשר יש נזק למפתחות או אפילו במקרים בהם המנעול התקלקל. אנו מקווים שזה לא יקרה לכם, אך במידה ואתם נזקקים לשירות של פריצת מנעול שרשרת, אתם יכולים לפנות ליוסי המנעולן.

הערות חשובות לגבי מנעולי שרשרת

לפני שנדבר על פריצת מנעול שרשרת חוקית ולגיטימית שאתם מזמינים. בואו נתייחס לפריצת מנעול שרשרת אשר מבצעים הגנבים. על מנת למנוע גנבות חשוב לבחור מנעול שרשרת איכותי. הפרמטר העיקרי הוא הקוטר של חוליות השרשרת. שרשרת בקוטר של 12 מ"מ אולי נראית לכם חזקה, אבל האמת שקל מאוד לחתוך אותה, אפילו אין צורך בניסור. לכן על מנת למנוע פריצת מנעול שרשרת בידי גנבים, חפשו אחר שרשרת בקוטר של לפחות 16 מ"מ, דבר המקשה על הגנבים. כמובן שחשוב להקפיד גם על מנעול בעל אנקול עבה כי הגנבים יכולים פשוט לחתוך את אנקול המנעול של השרשרת.

פריצת מנעול שרשרת אצל יוסי

אז כפי שאמרתי, לפעמים ישנו תקלות ואנו צריכים שירות של פריצת מנעול שרשרת. תקלות שכאלו יכולות להתרחש בכל מיני מקומות ובכל שעות היממה. זה יכול להיות בבית, או בחנייה בבית של החברה; זה יכול לקרות בלב העיר במהלך יום העבודה או בתחנת הרכבת. זה יכול להיות ביום וזה יכול להיות בלילה.

אם אינכם יכולים לפתוח את המנעול, זה אומר שאינכם יכולים לנסוע ואתם נזקקים לשירות דחוף של מנעולן המבצע פריצת מנעול שרשרת. במקרים שכאלו מתקשרים ליוסי המנעולן והוא מגיע עד אליכם על מנת לבצע פריצת מנעול שרשרת. אם זה בחנייה של הבניין, ברחוב, בעבודה או במכללה, יוסי תמיד מגיע ופותר כל בעיה.

לא רק שזה מתסכל להיתקע, לפעמים זה גם מלחיץ, בעיקר כאשר זה קורה בשעות הלילה בהם קשה למצוא מישהו אשא יבוא לעזרתכם. אך אל דאגה, יוסי המנעולן מעניק שירות 24/7 ואם צריך לבוא ולפרוץ מנעול באמצע הלילה, יוסי יבוא ויבצע את העבודה בזריזות.

אל תחשבו פעמיים, אם אתם זקוקים לפריצת מנעול שרשרת, התקשרו מייד ליוסי המנעולן ותקבלו מענה. יוסי הוא מנעולן מוסמך המעניק את כל שירותי המנעולנות, באחריות, כבר שנים רבות.