יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת מנעול תיבת דואר

שירות פריצת מנעולי תיבות דואר מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת מנעול תיבת דואר פריצת תיבת דואר police-tag
050-5757-888

מתי תזדקקו לפריצת מנעול תיבת דואר?

אם איבדתם את המפתחות של תיבת הדואר זה אולי לא קריטי כמו איבוד מפתחות הבית, אבל גם לתיבת הדואר ישנה חשיבות. אתם צריכים שהיא תהיה תקינה על מנת שתוכלו להוציא את דברי הדואר מהתיבה ועל מנת שאחרים לא יציצו לכם בתיבת הדואר. לתיבת דואר ישנו מנעול פשוט בהשוואה לדלתות הבית, אך גם המנעול הפשוט הזה חשוב וגם הוא עשוי להתקלקל. וכאשר המנעול של תיבת הדואר מתקלקל מנעולן הוא זה אשר יכול לתקן אותו. ולא רק כאשר המנעול מתקלקל, לעתים צריך לבצע פריצת מנעול תיבת דואר והחלפת צילינדר גם כאשר מאבדים את המפתחות.

האם תיבת הדואר משפיעה על הביטחון שלכם?

לכאורה תיבת הדואר היא משהו שולי ללא השפעה ישירה על הביטחון שלכם, אבל האמת שגנבים לוקחים די ברצינות את תיבת הדואר שלכם. לפני שגנבים פורצים לדירה הם אוספים עלייה מידע על מנת לדעת שדיירי הבית לא נמצאים במקום. למשל אם הגנבים יגלו שנסעתם לחוץ לארץ לכמה ימים הם ינסו לנצל את ההזדמנות לפרוץ לביתכם. מעקב אחר תיבת הדואר הוא אחד האמצעים של הגנבים לדעת האם אתם בחו“ל. הגנבים יכולים לראות שדברי הדואר מצטברים בתיבה ואז יבינו שאין אף אחד בדירה שיאסוף את הדואר ומנצלים את שעת הכושר לפריצה. אם איבדתם את המפתחות ודברי הדואר מתחילים להצטבר בתיבה, הגנבים יחשבו שנסעתם לחו“ל וינסו לפרוץ לכם את הדירה. לכן אם אינכם יכולים לפתוח את תיבת הדואר, הזמינו פריצת מנעול תיבת דואר וכך תוכלו לחלץ את דברי הדואר.

פריצת מנעול תיבת דואר אינה מסתכמת אך רק בפריצה עצמה. כאשר מזמינים מנעולן לפריצת מנעול תיבת דואר, ברור שבסיום הפריצה על המנעולן להחזיר את התיבה למצב תקין. כאשר אנו אומרים מצב תקין זה אומר מצב שבו יש לכם מפתחות וניתן לפתוח ולנעול את תיבת הדואר.
המנעולן המבצע את פריצת מנעול תיבת הדואר מבצע לאחר מכן החלפת מנעול תיבת דואר ובזכות זה תוכלו לפתוח את התיבה עם מפתחות חדשים.

אם אתם נזקקים לפריצת מנעול תיבת דואר, או שירותי מנעולנות אחרים, פנו ליוסי מנעולים ותקבלו שירות מקצועי במחירים הוגנים.