יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת רכב אאודי תוך 20 דקות

שירות פורץ רכבים אאודי ללא נזק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת רכב אאודי פורץ רכבים אאודי police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת רכב אאודי?

אם אתם נזקקים לשירותיו של פורץ רכבים אאודי יש לכם למי לפנות. לא משנה אם מדובר ביום או בלילה, בשבתות או בחגים, אצל יוסי המנעולן תמיד תוכלו למצוא פתרון. יוסי מעניק שירותי פריצת רכב אאודי ובכלל את כל שירותי המנעולנות לבית ולרכב, בכל יום ובכל שעה. אם יש לכם רכב אאודי, אתם לעולם אינכם יודעים מתי אתם עשויים להיזקק לשירותי פריצה רכב אאודי לכן כדאי לכם להיות מוכנים מראש לכל תרחיש לא נעים. הדרך הכי טובה להיות מוכנים לתרחיש שכזה היא לשמור בטלפון את המספר של יוסי המנעולן.

מה עושים כאשר מאבדים מפתח?

אם איבדתם את מפתחות הרכב אתם זקוקים לפורץ רכבים אאודי. הפורץ יכול לבצע עבורכם שחזור של מפתחות, שכפול מפתח קיים או במידת הצורך החלפת הצילינדר לרכב. לכל בעיה תמיד יש פתרון. חשוב לציין שכאשר מאבדים את המפתחות בדרך כלל מדובר באיבוד צרור שלם הכולל גם את מפתחות הבית ולכן טוב לעבוד עם יוסי המנעולן אשר יכול להעניק לכם את כל שירותי המנעולנות. בהזדמנות זו ניתן לכם עצה חשובה - חשוב שתמיד יהיה לכם מפתח רזרבי השמור במקום בטוח, כך תוכלו להימנע מחלק מהקריאות לפריצת רכב אאודי כל עוד יש לכם מפתח נוסף בהישג יד.

הזכרתי קודם שכאשר מאבדים מפתחות מדובר בצרור שלם של מפתחות. במקרים רבים זה כולל גם את שלט הרכב. חשוב שתדעו שמנעולן המספק שירותי פריצת רכב אאודי יכול גם לשחזר שלטים. למעשה הוא פותר לכם את כל הבעיות, אך רק בהנחה שמדובר במנעולן מוסמך.

כאשר יש לכם בעיה ואתם דואגים, אל תחשבו יותר מידי, פשוט התקשרו ליוסי המנעולן והוא יפתור עבורכם את הבעיה.

כיצד מתבצעת פריצת רכב אאודי

ישנן שיטות שונות אשר פורץ רכבים אאודי עשוי להשתמש בהן. חשוב להתאים את השיטה לסוג הרכב. השיטות המקובלות הן בדרך כלל באמצעות כרית מתנפחת או באמצעות שיטת הדגדוג. שיטת הדגדוג היא שיטה העושה שימוש בפיקלים; אלו הם כלי פריצה מיוחדים המדמים את פעולת המפתח ובאמצעותם פורצים את הדלת. בשיטה זו משתמשים עבור רכבים בעלי נעילת ואקום. עבור פריצת רכב אאודי בדרך כלל ניתן להשתמש בשיטת הכרית. בשיטה זו כרית מיוחדת מוכנסת בין הדלת לבין המסגרת. באמצעות לחץ אוויר יוצרים מרווח קטן ובעזרת מרווח זה המנעולן מצליח לפרוץ לרכב.

פריצת רכב - למה אצל יוסי

הרשו לי לתת לכם כמה סיבות טובות מדוע לעשות פריצת רכב אאודי אצל יוסי:

- יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר למד את הנושא בצורה מסודרת.
- ליוסי יש אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר)
- ליוסי יש ניסיון של שנים.
- אצל יוסי תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות ולא רק פריצת רכב אאודי.
- יוסי זמין 24/7 ותמיד מגיע מהר.
- יוסי גובה מחירים הוגנים ומבין את צורכי הלקוח.