יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת רכב טויוטה תוך 20 דקות

שירות פורץ רכבים טויוטה ללא נזק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת רכב טויוטה פורץ רכבים טויוטה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת רכב טויוטה?

הרכב שלנו הוא כלי תחבורה חשוב בעזרתו אנו מגיעים ממקום למקום. לכל רכב יש מפתחות ומנגנון נעילה אשר מבטיח כי מי שלא מורשה להשתמש ברכב לא יכול לעשות זאת. מערכת הנעילה היא הביטחון שלכם, אך לעתים מתרחשות תקלות שונות אשר רק פורץ רכבים טויוטה יכול לפתור אותן. כאשר מתרחשות אותן הסיטואציות זה עלול להיות מלחיץ ובלתי נעים. אם למשל אתם ממהרים להגיע לעבודה ואינכם מצליחים לפתוח את הרכב, זה שם אתכם במצב מאוד לא נעים.

כאשר אתם נזקקים לפריצת רכב טויוטה אתם עלולים לסמוך על יוסי המנעולן. יוסי מבין את המצוקה שלכם ומגיע במהירות האפשרית עם ניידת השירות על מנת לחלץ אתכם. בניידת השירות של יוסי נמצאים כל כלי הפריצה המתאימים לסוגי רכב שונים ובעזרתם הוא יחלץ אתכם. גם הניסיון של יוסי עומד לזכותו, מה שמבטיח עבודה מהירה ומקצועית.

אתם עלולים להזדקק לשירותיו של פורץ רכבים טויוטה כאשר ישנה תקלה טכנית במנעולי הרכב; כאשר אתם מאבדים את מפתחות הרכב או שנגרם להם נזק; כאשר יש בעיות באימבולייזר; כאשר ילד או בעל חיים ננעל ברכב ועוד סיבות שונות. יוסי המנעולן תמיד יודע להעניק פתרון, כולל שכפול ושחזור של מפתחות הרכב במידת הצורך.

כיצד מתבצעת פריצת רכב טויוטה?

לא לכל רכב מודל ודגם של טויוטה יש את אותה מערכת נעילה, לכן הפריצה מתחילה באבחון של מקור הבעיה וסוג הנעילה של הרכב. אבחון זה הכרחי לצורך התאמת שיטת הפריצה שבה המנעולן ישתמש. לכל רכב יש את שיטת הפריצה המתאימה עבורו. ישנן שיטות שונות כמו שיטת הדגדוג, שיטת הכרית המתנפחת ועוד.

ברוב המקרים פריצת רכב טויוטה מתבצעת באמצעות כרית מתנפחת. בשיטה זו משתמשים בכרית אשר נועדה ליצור מרווח קטן בין הדלת לבין המסגרת. מרווח זה מספיק בשביל המנעולן על מנת לפתוח את הדלת או לחלץ את המפתחות אשר ננעלו ברכב. שיטה זו היא בדרך כלל השיטה שבה משתמשים לצורך פריצת רכב טויוטה.

שיטה אחרת יכולה להיות שיטת הדגדוג אשר בה משתמשים בכלים עדינים (פיקלים) המוחדרים לחור המנעול והם נועדו לדמות את תנועת המפתח. זוהי שיטה הדורשת מיומנות ולא כל אחד עם פיקלים יכול לעשות אותה באופן מיידי.

כיצד בוחרים פורץ רכבים טויטה?

מנעולן מוסמך – כאשר אתם נזקקים לפורץ רכבים טויוטה אתם צריכים להיזהר מעבודה עם חובבנים אשר רק יכולים לגרום נזק. לפעמים אנו מתפתים לעבוד עם חובבנים בגלל המחיר הזול, אבל באמת אין סיבה. פריצת רכב טויוטה היא אינה דבר יקר. לכן הקפידו לעבוד אך ורק עם פורץ רכבים טויוטה אשר יש לו תעודת מנעולן.

אישור מטעם משטרת ישראל – לא נותנים את השליטה על המנעולים והמפתחות לגורם מפוקפק. לכן חובה לעבוד אך ורק עם מנעולן אשר יש לו אישור מטעם משטרת ישראל. האישור הוא בעצם תעודת יושר ולא יותר מכך.

מנעולן זמין 24/7 – לעולם אינכם יודעים מתי תזדקקו לשירותיו של פורץ רכבים טויטה. בעיות יכולות להתרחש בכל יום ובכל שעה וכאשר הן מתרחשות, חשוב שיהיה לכם למי לפנות. לכן כדאי להצטייד מראש במספר טלפון של מנעולן המעניק שירות 24/7 ותמיד זמין לתת שירות.