יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פריצת רכב קיה תוך 20 דקות

שירות פורץ רכבים קיה ללא נזק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פריצת רכב קיה פורץ רכבים קיה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפריצת רכב קיה?

דמיינו את המצב הבא... אתם בחניון של הסופרמרקט, מכניסים את כל המצרכים לתא המטען וסוגרים... פתאום אתם קולטים שברגע של היסח הדעת הכנסתם את המפתחות לתא המטען ועכשיו אינכם יכולים לנסוע. זהו מצב מביך ולא נעים, אבל מצבים כאלו קורים. ולא רק זה, לפעמים אנו מאבדים מפתחות, לפעמים המנעול מתקלקל ועוד כל מיני דברים לא נעימים אשר בגינם איננו יכולים לגשת לרכבנו. במקרים שכאלו עליכם להזמין פורץ רכבים קיה אשר יבצע פריצת רכב קיה ויחלץ אתכם. אל תנסו לפרוץ בעצמכם, זה רק יסתיים בנזק. פשוט התקשרו ליוסי המנעולן והוא יפתור עבורכם את הבעיה.

כאשר יוסי המנעולן מקבל טלפון, אפילו אם זה ב 4 בבוקר, מלקוח אשר נזקק לפריצת רכב קיה, יוסי מבין את חומרת הבעיה ואת מצוקת הלקוח. הלקוח במצוקה כי הוא תקוע במצב לא נעים. זוהי בעצם הסיבה מדוע יוסי מעניק שירות 24/7, כולל שבתות וחגים. בסופו של דבר בעיות שכאלו עלולות להפתיע בכל יום ובכל שעה. לאחר שיוסי קיבל את שיחת הטלפון הוא מייד מגיע לשם עם ניידת השירות. בניידות השירות נמצאים כל כלי העבודה הדרושים לצורך פריצת רכב קיה. כאשר יוסי מגיע למקום שבו אתם תקועים הוא בודק את הנסיבות ומחליט על שיטת הפריצה. בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי, יוסי מבצע פריצת רכב קיה במהירות הבזק.

פריצת רכב קיה – נקודות חשובות

כאשר אתם מחפשים פורץ רכבים קיה חשוב להקפיד לעבוד אך ורק עם מנעולן מוסמך ולהיזהר מחובבנים. פריצת רכב קיה היא דבר פשוט עבור מי שלמד והוסמך לבצע זאת. אבל חובבנים שאינם מוסמכים לבצע פריצת רכב קיה עלולים לגרום נזקים מיותרים. כפי שתמיד אומרים, מה שזול בסוף עלול לעלות לכם ביוקר.

ואם כבר עובדים עם מנעולן מוסמך, כדאי להקפיד שזה יהיה מנעולן בעל ניסיון אשר יודע לבצע את העבודה מהר ובצורה איכותית. ועוד נקודה חשובה שיש להקפיד עליה כאשר מחפשים פורץ רכבים קיה היא להקפיד שיש לו אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר).

שימו לב שאת חלק מקריאות החירום לפריצת רכב קיה ניתן למנוע. למשל חשוב להקפיד שיש לכם מפתח רזרבי. אם יש לכם מפתח רזרבי, במקרה של אבדן מפתחות הבעיה אינה קריטית. כל מה שצריך זה לשכפל את המפתח. כמו כן אם אתם רואים שמשהו אינו תקין בנעילת הדלתות, בזמנכם הפנוי בקשו ממנעולן שיבדוק זאת. אל תחכו שהדלת תיתקע ברגע לא נוח ואז תמצאו את עצמכם מחפשים אחר פורץ רכבים קיה באמצע הלילה.

בכל בעיה הקשורה לנעילת הרכב, תא המטען, הסוייץ' ואפילו השלט, אתם יכולים לסמוך על יוסי המנעולן. יוסי תמיד זמין ותמיד מגיע במהירות האפשרית. אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל שירותי פריצת רכב קיה, כמו גם סוגי רכבים אחרים ובכלל את כל שירותי המנעולנות שאתם עשויים להזדקק להם בבית או ברכב. שמרו עכשיו את מספר הטלפון של פורץ רכבים קיה 050-575-7888