יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פתיחת דלת תקועה | פריצת דלת תקועה

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פתיחת דלת תקועה פריצת דלת תקועה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפתיחת דלת שנתקעה?

אם זה פעם קרה לכם אתם בטח מבינים איך זה מרגיש שהדלת לא נפתחת. אם זה עדיין לא קרה לכם, נסו לדמיין את הרגע הזה שבו אתם מגיעים הביתה ומכניסים את המפתח לחור המנעול. מה בדיוק עובר לכם בראש? להתקלח, לאכול ולנוח… אולי להחליף בגדים מהר בשביל לצאת לאיזה אירוע. אבל ברגע שהדלת תקועה ולא נפתחת הכל משתנה. אתם יכולים לשכוח מכל התכניות. אז איך אפשר לעשות פריצת דלת תקועה? כנראה שצריך להזמין מנעולן לצורך פריצת דלת תקועה, אחרת לא תוכלו להיכנס הביתה. אך בעיות בעלות אופי דומי יכולות להתרחש גם בדלתות הפנים.

יתכנו סיבות שונות מדוע הדלת תקועה, כאשר אתם מזמינים מנעולן לצורך פריצת דלת תקועה הוא כבר יבדוק מה הסיבה ובהתאם לכך יעניק לכם את הפתרון. לצורך הדוגמה זוהי יכולה להיות לשונית תקועה במשקוף, בעיה בצילינדר, במנגנון ואפילו דלת שיצאה מכיוון.

לשונית תקועה במשקוף - בעיה אפשרית שתוקעת את הדלת היא כאשר הלשונית תקועה במשקוף. במצב רגיל אתם פשוט מורידים את הידית כלפי מטה, או אולי מסובבים בסוגים מסוימים של ידיות והן שולטות על הלשונית. אך במצבים מסוימים משהו משתבש במנגנון והלשונית תקועה במשקוף ואינה מאפשרת לדלת להיפתח. במקרה שכזה אתם זקוקים למנעולן אשר יבצע פריצת דלת תקועה ולאחר מכן יתקן את הבעיה על מנת שתוכלו להשתמש בדלת ללא הפרעה.

בעיה בצילינדר או במנגנון - אלו הן שתי בעיות שונות אשר מביאות לאותה הבעיה הדורשת פתיחת דלת תקועה. אם זו בעיה בצילינדר מנעולן יכול בקלות להחליפו לאחר שביצע פתיחת דלת תקועה. באופן דומה כאשר מדובר בבעיה במנגנון, זה רק עשוי לגזול יותר זמן ולעלות יותר. בעיות אלו קשורות בדרך כלל לבריחים ולא למצב של לשונית תקועה במשקוף.

כיוון הדלת - גם כאשר הדלת יוצאת מאיזון, כתוצאה ממשקלה הכבד לאורך זמן, אתם יכולים להגיע למצב שצריך שירות של פתיחת דלת תקועה. כאשר הדלת יוצאת מאיזון הבריחים אינם מסונכרנים עם החריצים במשקוף ולכן יתכנו מצבים שבהם יהיה קשה מאוד לפתוח את הדלת. במקרה שכזה מזמינים מנעולן לפתיחת דלת תקועה וכיוון הצירים.

פריצת דלת תקועה - למי פונים?

זקוקים לשירות של פתיחת דלת תקועה,אם כך מומלץ לפנות ליוסי המנעולן על מנת לפתור את הבעיה. יוסי מתקן את כל סוגי הדלתות ויבצע עבורכם פריצת דלת תקועה עבור דלת הפלדלת, או דלתות הפנים של הדירה. יוסי עוסק במנעולנות כבר שנים ויש לו ניסיון בכל סוגי הבעיות, על כך יעידו אינספור לקוחות מרוצים אשר נהנים משירותיו במשך שנים. זקוקים לפריצת דלת תקועה באמצע הלילה? אל דאגה, יוסי הוא מנעולן 24 שעות אשר תמיד זמין לפתור לכם כל בעיה במהירות הבזק. על יוסי אתם יכולים לסמוך בכל שירותי המנעולנות.