יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

פתיחת רכב ללא מפתח

שירותי פתיחת דלת רכבים נעולים ללא מפתח 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

פתיחת רכב ללא מפתח פתיחת דלת רכב ללא מפתח police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק לפתיחת דלת רכב ללא מפתח?

מה עושים כאשר אין לכם מפתח לרכב? כיצד תפתחו ותתניעו את הרכב? האמת שאין שום דבר שאתם יכולים לעשות אם אינכם מנעולנים. פתיחת רכב ללא מפתח היא פעולה המתבצעת על ידי מנעולן מקצועי. אם נקלעתם לבעיה שכזו אתם יכולים לסמוך על מנועלן המעניק שירות 24 שעות ביממה.

כאשר מדברים על פתיחת רכב ללא מפתח יש להפריד בין שני מקרים: המקרה הראשון הוא שהמפתח נמצא בתוך הרכב והמקרה השני הוא שהמפתח אבד.

פתיחת רכב ללא מפתח כאשר המפתח בתוך הרכב

המקרה הזו הוא המקרה הפשוט יחסית. הוא דורש כמובן מנעולן עם ניסיון וציוד מקצועי. אך לאחר פריצת הרכב וחילוץ המפתח אתם יכולים להמשיך בשגרה ללא שום בעיה. במקרה שכזה מזמינים מנעולן מקצועי. הדבר הראשון שהמנעולן עושה זה מזהה את סוג הנעילה של הרכב. שלב זה הכרחי על מנת לקבוע מהי שיטת הפריצה הראויה.

שתי שיטות הפריצה המקובלות היום הן שיטת הכרית המתנפחת ושיטת הדגדוג. העדיפות הראשונה היא לשיטת הכרית המתנפחת. בשיטה זו מכניסים כרית אוויר בין מסגרת הדלת לגוף הרכב. לאחר מכן מנפחים אותה ליצירת מרווח מינימלי המאפשר להכניס מוט בעזרתו ניתן לשלוף את המפתחות. כמובן שזה דורש מיומנות על מנת לא לגרום נזק לרכב. אך לא כל רכב ניתן לפרוץ בשיטה זו. רכבים בעלי נעילת ואקום דורשים שימוש בשיטת הדגדוג, שיטת הכרית תגרום להם נזק. שיטת הדגדוג גם כן דורשת כלים מיוחדים ומיומנות רבה. בשיטה זו המנעולן מחדיר כלי עבודה עדינים לחור המנעול. הוא עושה זאת בזהירות רבה על מנת לדמות את פעולת המפתח ולפתוח את הדלת. ככל שלמנעולן יש יותר ניסיון, כך הוא יודע לעשות זאת בזריזות גדולה יותר. מיומנות היא כל הסיפור.

אינכם צריכים להיות מודאגים אם אינכם בטוחים לגבי שיטת הנעילה של הרכב. רק תדאגו שאתם מזמינים מנעולן מוסמך ומנוסה לצורך פתיחת רכב ללא מפתח. המנעולן יזהה בעצמו את סוג הנעילה בהתאם לסוג הרכב וידע מה לעשות ומה לא לעשות. לאחר שהמנעולן יסיים את עבודתו תוכלו להמשיך בנסיעה ושגרת היום.

פתיחת רכב ללא מפתח בכלל

אם המפתח אבד, פתיחת הרכב היא רק השלב הראשון אך היא אינה פותרת את הבעיה. עדיין אין לכם מפתחות להתניע את הרכב ולהשתמש בו. יש גם להניח שזה לא המפתח שאבד אלא כל הצרור הכולל גם שלא הרכב והאימבולייזר. מקרה זה מורכב יותר ודורש מנעולן עם ציוד מתאים. המנעולן פורץ את הרכב, מנטרל את מערכת האזעקה ומבצע שחזור של המפתח. ישנן שיטות שונות לשחזור המפתח ובמקרים רבים זה מתבצע במקום באמצעות כלי מדידה ושיוף גולם עד ליצירת מפתח זהה למפתח המקורי. יש גם צורך להתחבר למחשב הרכב על מנת לקודד צ‘יפ חדש ושלט. המנעולן מטפל בכל ההיבטים הללו ומעניק לכם פתרון. מיותר לציין כי עבודה הדורשת התחברות למחשב הרכב היא אינה משחק. חוסר ידע וניסיון עלול לפגוע במחשב הרכב, וזהו רכיב יקר.

אל מי לפנות?

זקוקים לשירות של פתיחת רכב ללא מפתח? אם כך אתם זקוקים למנעולן. פריצת רכב היא אחת המורכבות בעבודות אותן מבצע מנעולן. כל טעות עלולה לגרום לנזק מיותר ויקר לתיקון. זהו לא תחום לאלתורים ומי שחושב שהוא יודע בגלל שראה איזה סרט ביוטיוב יכול לקחת אתכם להרפתקה יקרה ומיותרת. עליכם לוודא כי מדובר במנעולן מוסמך ומנוסה, הוא עובד על פי שיטות עבודה מקצועיות ונעזר בציוד מקצועי. מנעולן מקצועי גם מעניק לכם אחריות ורק עליו ניתן לסמוך.

פתיחת רכב ללא מפתח תוכלו לבצע באמצעות יוסי המנעולן.